Niki Lauda

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kamillo17 Cz kwi 09, 2009 20:16  Re: Niki Lauda

Niki Lauda zostaje ojcem w wieku 60 lat :D

http://sport.onet.pl/0,1248769,1950404,wiadomosc.html
Chcesz wziąć udział w konkursach wiedzy o skokach narciarskich? Chcesz typować wyniki wielu wydarzeń sportowych? Chcesz podzielić się refleksjami na temat skoków narciarskich? Nie czekaj :!: Wejdź pod TEN link i czuj się jak u siebie w domu :!:
Avatar użytkownika
Kamillo17
 
Dołączył(a): So sie 02, 2008 17:47
GG: 8287672

Postprzez patgaw Cz kwi 09, 2009 20:58  Re: Niki Lauda

Jurny byk :D
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Saruto Cz kwi 09, 2009 21:09  Re: Niki Lauda

Może wreszcie się doczeka syna który ma więcej jego genów ;)
Brawo Niki !
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez vivon Śr lut 24, 2010 21:12  Re: Niki Lauda

chciałbym troche odkopac temat... czytalem jego biografie, i nie bede oryginalny. uwazam ze jako kierowca zasluguje na szacunek, chociaz po przeczytaniu http://www.f1wm.pl/artykuly/?real_id=84 tego artykulu, powoli zmieniam zdanie... no ale 3 tytuły... nie ma z czym dyskutowac. ja natomiast chcialbym rozbudzic rozmowe na innej plaszczyznie... otoz mozecie sie ze mna zgadzac lub nie, ale z materialow ktore ja przeczytalem osmiele sie stwierdzic ze on nie mial honoru. mam tu na mysli wydarzenia z 1976 z gp niemiec, oraz gp holandii(?) 1977. jak mozna tak potraktowac kolegow ktorm zawdziecza sie zycie? wydaje mi sie ze przez takie zachowanie cala jego biografia jest mniej wartosciowa od wydawalo by sie malo utytulowanego -Purleya. moze ma ktos jeszcze jakies ciekawe "historyjki" z jego zycia ktore moglyby przyblizyc jego osobe? bede wdzieczny...
na koniec- nie bede oryginalny- jakis czas temu kiedy to na onecie pojawialy sie co tydzien jego blyskotliwe wypowiedzi, pozwolilem sobie jedna z nich nie przychylnie skomentowac. po co to pisze? bo wtedy wszyscy go bronili, a po przeczytaniu tego forum widze ze macie takie samo zdanie jak ja. wypowiada sie bez sensu, mam wrazenie ze poszukuje taniego rozglosu. a nie potrzebnie- mistrz swiata powinien zachowac klase... mozna bylo by dlugo pisac o jego wypowiedziach ale troche brak mi slow na ich okreslenie... moze "blyskotliwe", byloby dobre.
nooo i jego obecne zycie... troche nie przystoi wg mnie. to malzenstwo, taciezynstwo...
nie jest to postac ktorą bym podziwial...
vivon
 
Dołączył(a): Śr lut 24, 2010 20:24

Postprzez Phaedra Śr lut 24, 2010 22:30  Re: Niki Lauda

Piquet,Prost,Senna,Schumacher czy któremuś z nich można przypiąć aureolke. Ich motorem napedowym był egoizm i ambicja, przekraczająca granice zdrowego rozsądku. Jedni byli "wylewni" jak Lauda, Senna czy Piquet inni obgryzali paznokcie jak Prost. Taka karma, nie powinieneś oceniać a zaakceptować. Ludzki umysł ma skłonośc do silnej abberacji :arrow: aberracji w kwestiach ocen, pogladów. Dobrze to widac na gównej w komentarzach. Raz YYY pisze jedno aby pod nastepnym niusem przeczyc sobie. Dotyczy to nas wszystkich ale jesli przyłapiesz, na tym, siebie to jestes na prostej start - meta i przechodzisz do nastepnego etapu w tej grze. :wink:
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez vivon Cz lut 25, 2010 14:44  Re: Niki Lauda

mocno filozoficzna odpowiedz, mimo wszystko wydaje mi sie ze porownanie Senny do Laudy, jest troche nie na miejcu. nie wiem na czym opierasz stwierdzenie ze wymienieni przez Ciebie kierowcy zachowywali sie egoistycznie, ale ja osobiscie nie slyszalem zeby Senna np. (bo nie mowie o Schumacherze itp) sie zachowywal podobnie do Nikiego. Jezeli sie myle to poprawcie.
vivon
 
Dołączył(a): Śr lut 24, 2010 20:24

Postprzez Phaedra Cz lut 25, 2010 21:23  Re: Niki Lauda

Troche przekombinowalem, a Ty pochwal sie tym co przeczytales, moze skusze sie na jakas ocene :lol:
i podaj źrodło. Co sie wydarzyło na GP Holandii ?
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez FlyeThemoon Pt lut 26, 2010 4:38  Re: Niki Lauda

http://www.youtube.com/watch?v=FykeHwKUiMY Przejazd po trasie toru w Monaco(nie moje)
FlyeThemoon
 
Dołączył(a): Pt mar 02, 2007 17:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez vivon Pt lut 26, 2010 12:43  Re: Niki Lauda

ostatnio widzialem filmik z Lauda ktory wiezie Hamiltona w S-klasie i sobie ochoczo rozmawiają:) ale to na marginesie. wracajac do wlasciwego tematu:
troche mi sie rzeczywiscie daty pomieszaly, a raczej zostalem wprowadzony w błąd. w kazdym razie http://www.youtube.com/watch?v=K8HaQSGgibU

zachecam do obejrzenia filmiku. powiem tylko ze Lauda spytany czemu nie zatrzymal sie aby pomoc koledze odpowiedzial ze: jemu nie placa za zatrzymywanie sie. Roger spalil sie żywcem w temperaturze 700 st. tylko dlatego ze nikt nie pomogl Purleyowi wyciagnac go stamtad. dodam ze jego ostanie slowa brzmialy : for God sake, David, get me out of here, (mam nadzieje ze nie pomylilem). Niby tragedia jakich wiele gdyby nie to ze sam Lauda żyje tylko dlatego ze koledzy pomogli mu w identycznej sytuacji.
vivon
 
Dołączył(a): Śr lut 24, 2010 20:24

Poprzednia strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron