Lando Norris

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Simi Cz paź 03, 2019 11:13  Re: Lando Norris

Gdzieś w ogóle natknąłem się na plotki wedle których Norris podpisał kontrakt z Mercedesem od 2021, ale jakoś trudno je uznać za wiarygodne.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez lolek99 Cz paź 03, 2019 13:13  Re: Lando Norris

Gdzieś już kiedyś słyszałem o wymianie kierowca - silniki.
Jest to dość prawdopodobne,że McLaren wymienił Lando na Mercedesa: https://www.planetf1.com/news/lando-nor ... es-report/
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez bartoszcze Cz paź 03, 2019 16:09  Re: Lando Norris

Biorąc pod uwagę że Mercedes może po 2020 być wyłącznie dostawcą silników...
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Kazik Cz paź 03, 2019 17:20  Re: Lando Norris

bartoszcze napisał(a):Biorąc pod uwagę że Mercedes może po 2020 być wyłącznie dostawcą silników...

Na ten moment obowiązuje wersja Ola Källenius'a (prezes), że Mercedes co najmniej do 2025 pozostaje w F1 jako zespół. Więc proszę nie siać tutaj niepotrzebnej paniki. :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez pascal Cz paź 03, 2019 18:26  Re: Lando Norris

A ja, jak tylko usłyszałem o dealu Mercedes <-> McL - pierwsze co sobie pomyślałem to, że być może Toto szykuje miejsce w konkurencyjnym bolidzie dla Russela.
A teraz przy tych plotkach z Lando to już nei wiem co myśleć :)
Mercedes ma już Hamiltona (ok może on odejdzie za 1-2 sezony), Bottasa (no ale on jest w sumie idealnym kierowca nr 2, no i prawdopodobnie dalej jest pod skrzydłami Toto), Russela (rokującego nie gorzej niż Lando) i Ocona (którego mogli sie pozbyć a jednak go zostawili).
W odwodzie jeszcze jest Verstappen no i w zasadzie każdy inny kierowca którego beda chcieli - no może poza Leclerciem.
Po co więc im Lando? :)

p.s. jeszcze teraz sobie pomyślałem, że może Ocon został odsprzedany do Renault i od przyszłego sezonu nic go już nie będzie łączyło z Mercem?
Avatar użytkownika
pascal
 
Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 22:40

Postprzez Simi Cz paź 03, 2019 18:39  Re: Lando Norris

@pascal
Co do Ocona to pozostaje on nadal w "rodzinie" Mercedesa. Mimo wszystko, Srebrni nie mogą go do siebie wziąć wcześniej niż po 2021, tzn nie ma żadnej klauzuli, która umożliwiłaby Mercowi np zastąpienie Bottasa Oconem po przyszłym roku.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez slipstream Cz paź 03, 2019 21:15  Re: Lando Norris

Ja tam jednak mam takie myśli, że Ocon jest na wylocie. Niby jest Mercedesa, ale na dwa lata zabetonowany w Renault. To takie ładne rozegranie ze strony Toto, żeby jakoś wygasić opcję Ocona zamiast dać mu kopniaka na koniec sezonu.

Wracając do "pozyskania" Lando, daje to Mercedesowi pole manewru. Poza tym pamiętajmy że zwolnione miejsce po Lando w McLarenie, zawsze może zając Żorż. Albo Żorż do Merca, a Lando nadal w McLarenie. No zyskuje Mercedes różne możliwości układania sobie tej układanki. Ale jednak, uważam że granie na tylu frontach to jednak ryzyko i nie wiem w co właściwie gra Mercedes. Tym bardziej że nie widać jakoś specjalnej determinacji u Mercedesa żeby budować zespół na swoich wychowankach, bo jak tylko będzie do zakontraktowania ktoś z czołówki, to to zrobią nie patrząc na Lando czy Żorża.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez bohdi Cz paź 03, 2019 21:37  Re: Lando Norris

Czyli Max i Lando w Mercu w 2021.... Ciekawe :wink:
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez Simi Cz paź 03, 2019 22:14  Re: Lando Norris

@slipstream
Prawdę mówiąc co do mariażu Ocon-Mercedes mam dokładnie takie samo odczucie. Nie wierzę w przyszłość Francuza w Srebrnych Strzałach niestety.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez psz Pt paź 04, 2019 9:58  Re: Lando Norris

To może być niezły ruch ze strony McLarena. Bo choć Lando ma przyzwoity debiutancki sezon, to na tle Sainza nie błyszczy. O Hiszpana jestem zwykle spokojny w wyścigu, Brytyjczyk za to wyraźnie łatwiej traci pozycje w trakcie niedzielnej rywalizacji. No ale bardzo młody jest więc wszystko jeszcze przed nim.
Avatar użytkownika
psz
 
Dołączył(a): Wt cze 06, 2017 20:19

Postprzez bartoszcze Pt paź 04, 2019 10:44  Re: Lando Norris

Aczkolwiek poszło już dementi obu zespołów, a źródło się wycofało z newsa.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez sneer Pt paź 04, 2019 19:49  Re: Lando Norris

Nie wierzę w niezdementowane wiadomości.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kazik Cz kwi 02, 2020 17:53  Re: Lando Norris

W tym całym "niebycie" w jakim się znaleźliśmy to chyba nawet sympatyczne, że Lando jest taki aktywny.
https://pbs.twimg.com/media/EURj_N0X0AU ... ame=medium
Mówi, że będzie prawie łysy dzisiaj. Czekam na fotkę bo suma potrzebna do tego celu podobno zebrana.
"Thanks to all my viewers for raising over $12,000 by the end of the night for #TwitchStreamAid and the fight against Covid-19! I do have to cut all my hair off now though..."
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Pavlos Le Paul Pt kwi 03, 2020 9:47  Re: Lando Norris

Wciąż mniej łysy niż Hamilton w McLarenie: https://pbs.twimg.com/media/EUoLUUUXYAI ... name=small
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Poprzednia strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron