Danica Patrick

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Mariusz Pn sty 22, 2018 18:41  Re: Danica Patrick

Ma przyjemny głos, moduluje, fajnie się jej słucha. Poza tym zadaje pytania dziennikarzowi. Mogłaby sama poprowadzić audycję. Początkowo jest trochę spięta, później się już bardziej odpręża, ale to normalne. Choć przecież nie jeden wywiad już przeprowadziła. Prezentuje się bardzo dobrze. No i ma uroczy śmiech.

Co do czysto sportowego aspektu to z ostatnich informacji na jej temat wiadomo, że przedłużyła umowę z Go Daddy i planuje starty łączone w NASCAR i IndyCar.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Simi Pn sty 22, 2018 21:44  Re: Danica Patrick

Nie planuje startów łączonych w NASCAR i IndyCar. Zamierza na zakończenie kariery wystartować w Daytona 500 (NASCAR - dla niewtajemniczonych) i Indianapolis 500 (IndyCar). To będą jej ostatnie wyścigi. Na razie jednak rozmowy z potencjalnymi pracodowcami nie idą tak łatwo jak się tego spodziewała, ale oczekuje się, że wkrótce powinna potwierdzić dopięcie umów.
I nie przedłużyła umowy z GoDaddy, bo od paru lat GoDaddy jej już nie sponsorował :P to jest takie "reunion" na te dwa starty.

EDIT - właśnie ogłoszono, że wystartuje w Daytonie 500 wraz z Premium Motorsports. Jeden z małych, niedofinansowanych zespołów.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez Mariusz Pn sty 22, 2018 23:02  Re: Danica Patrick

Masz w pełni rację. Teraz dopiero doczytałem o tych dwóch wyścigach.

Wywiadu całego nie odsłuchałem, trochę za długi dla mnie.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Poprzednia strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości