[Zespoły] Alfa Romeo Racing Orlen

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream Śr sty 01, 2020 14:42  Re: [Zespoły] Alfa Romeo Racing (Sauber)

Ciekawe czy będą dostarczać paliwo i oleje do silnika Ferrari zamiast Shella?


Nie. Jako że korzystają z jednostki Ferrari umowa zakłada wykorzystanie tych samych paliw i smarów co Ferrari.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez cichy Cz sty 02, 2020 8:28  Re: [Zespoły] Alfa Romeo Racing (Sauber)

Pół żartem, pół serio - zakładamy się ile stron będzie miał ten temat w grudniu 2020? :razz:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez fordern Cz sty 02, 2020 18:57  Re: [Zespoły] Alfa Romeo Racing (Sauber)

Wiele zależy od formy Giovinazziego :P
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez Europejczyk Pt sty 03, 2020 7:20  Re: [Zespoły] Alfa Romeo Racing (Sauber)

I czy Kimi odejdzie na emeryture ;)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez slipstream Pt sty 03, 2020 10:37  Re: [Zespoły] Alfa Romeo Racing (Sauber)

Nie wiem czy w tym temacie, ale ja już widzę jak Grosejan wylatuje w połowie sezonu i zaczynają się żale, że jednak Alfa a nie Haas... To będzie bardzo ciężki rok do przeżycia. Czy Giovinazzi zawiedzie, czy Kimi odejdzie na emeryturę, a może uda się jeszcze za Grosejana wskoczyć, czy Orlen kupi zespół. Ogólnie festiwal kibicowania żeby ktoś z F1 wyleciał jak najprędzej żeby miejsce zrobić. To chyba najlepszy czas żeby sobie dłużej od F1 odpocząć (ku zresztą uciesze wielu na forum).
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez bartoszcze Pt sty 03, 2020 10:46  Re: [Zespoły] Alfa Romeo Racing (Sauber)

@slipstream
Po prostu trzeba się skupić na F1, a nie na kubicomaniakach :)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Sikorex Pt sty 03, 2020 10:48  Re: [Zespoły] Alfa Romeo Racing (Sauber)

Właśnie dziwnie, bo by było ,, życzenie źle" Antonio, ale to teraz po części nasz i głupio tak.
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Kazik Pt sty 03, 2020 13:25  Re: [Zespoły] Alfa Romeo Racing (Sauber)

slipstream napisał(a):Nie wiem czy w tym temacie, ale ja już widzę jak Grosejan wylatuje w połowie sezonu i zaczynają się żale, że jednak Alfa a nie Haas... To będzie bardzo ciężki rok do przeżycia. Czy Giovinazzi zawiedzie, czy Kimi odejdzie na emeryturę, a może uda się jeszcze za Grosejana wskoczyć, czy Orlen kupi zespół. Ogólnie festiwal kibicowania żeby ktoś z F1 wyleciał jak najprędzej żeby miejsce zrobić. To chyba najlepszy czas żeby sobie dłużej od F1 odpocząć (ku zresztą uciesze wielu na forum).

Tutaj się zgodzę, że w tym roku może być "ciężko". :wink:
bartoszcze napisał(a):@slipstream
Po prostu trzeba się skupić na F1, a nie na kubicomaniakach :)

Uważam podobnie, Ci starsi kibice F1 zachowają jednak spokój i skoncentrują się na sezonie 2020. :wink:

Z drugiej strony trzeba przyznać, że Orlen jednak uatrakcyjnił nieco tę F1 (patrząc przez pryzmat polskich kibiców) i cześć im i chwała za to. :dobrze:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez pawel92setter Pt sty 03, 2020 14:00  Re: [Zespoły] Alfa Romeo Racing (Sauber)

To jest fajny smaczek. Byłoby miło gdyby Sauber nawiązał trochę do sukcesów z czasów BMW. Niestety, w F1 wszystko szybko się starzeje - na czele z bazą technologiczną - i Hinwil zjechało już pewnie pod tym względem w końcówkę stawki.

Jestem ciekaw, czy Antonio będzie kontynuował trend z drugiej połowy sezonu i wyśle Kimiego na emeryturę. Ciekawy jestem na ile spadek osiągów był spowodowany konstrukcją, a na ile rdzewiejącym Finem, który świetnym początkiem sezonu zdjął z siebie jakąkolwiek presję. :wink:
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mortis Pt sty 03, 2020 15:07  Re: [Zespoły] Alfa Romeo Racing (Sauber)

Oby Kimi został. Jak dla mnie duet RAI-KUB to by był dream team :D
mortis
 
Dołączył(a): Wt cze 06, 2017 18:54

Postprzez NICKski Pt sty 03, 2020 15:59  Re: [Zespoły] Alfa Romeo Racing (Sauber)

Jeszcze z dziesięć lat mogliby tak razem jeździć.
Who KERS?
Avatar użytkownika
NICKski
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 17:26
Lokalizacja: 3city

Postprzez fordern Pt sty 03, 2020 17:54  Re: [Zespoły] Alfa Romeo Racing (Sauber)

Pozycja Giovinazziego w mojej ocenie nie jest zagrożona, końcówka poprzedniego sezonu była już naprawdę przyzwoita. Raczej chodziło mi o krytykę, jaka na pewno będzie z Polski płynąć w kierunku Włocha. Każdy, nawet najdrobniejszy błąd, będzie "pretekstem" do wyrzucenia Giovinazziego. :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Poprzednia strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron