Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Siechu Cz sie 28, 2008 22:50  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

Faceci nie powinni wypowiadać się na takie tematy, ale ja nikomu nie zabronię :grin:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Siechu
 
Dołączył(a): So lut 16, 2008 13:33
GG: 2556664

Postprzez Darth ZajceV Cz sie 28, 2008 23:05  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

Ponoć facet potrafi ocenić czy drugi facet jest brzydki czy nie, ale żeby od razu czy przystojny. Przesadzacie :P. Hhmmm... dla faceta ciężki temat. Przystojny mężczyzna to pewnie taki, na którego lecą kobiety, wiec wybór padł by na Coultharda, co najlepsze podążając tym tropem wyjdzie nam, że Flaviusz tez jest przystojny :lol: :lol: :lol:

Oni mają szybko jeździć, ładnie wyglądać nie muszą :P
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Cinek Pt sie 29, 2008 0:01  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

Taki temat istnieje przecież :P
Żeby nie było, że jestem gołosłowny: viewtopic.php?f=15&t=251&hilit=+najprzystojniejszy
Ostatnio edytowano Pt sie 29, 2008 10:01 przez slipstream, łącznie edytowano 1 raz


Sklejone tematy co by znać opinię innych. A że temat tylko o kierowcach, to chyba lepiej mu w dziale kierowcy jednak.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez ania88 Pt sie 29, 2008 11:11  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

według mnie najprzystojniejsi są Timo, Kimi, Jenson i Nelsinio :)
Avatar użytkownika
ania88
 
Dołączył(a): Wt lut 26, 2008 21:21

Postprzez smylas Pt sie 29, 2008 11:46  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

A mi się podoba Danica Patrick :P
Ale za dużego wyboru nie miałem :P
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez adagio28 Pt sie 29, 2008 12:04  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

Raikkonen, Rosberg( :P ), Glock, Piquet Jr. Dziękuję. :P
Ta adagio28, nie ten adagio28.
Avatar użytkownika
adagio28
 
Dołączył(a): Śr wrz 12, 2007 11:39
Lokalizacja: E.

Postprzez Ramzi Pt sie 29, 2008 21:03  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

Moja kobiera mowi ze Piquet Jr jest zbyt pryszczaty ,ale gdyby nie to bylby ok.
Jeszcze o kim ona tam mowila jak pokazalem jej Davidsona i powiedzialem ze jest nizszy od niej ma chyba 157cm(?) to zaczeła sie śmiać.
Ramzi
 
Dołączył(a): Pn lip 30, 2007 11:34
Lokalizacja: Olsztyn
GG: 5171580

Postprzez owca Pt sie 29, 2008 22:05  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

moja dziewczyna potajemnie podkochuje sie w Buttonie. myśli, ze nie wiem, ale ja ją za dobrze znam i nie ukryje tego przede mną ;-)
a z Kubicy sie śmieje i mówi, że jest brzydal :P heh, no cóż - ma racje ;-)
LORENZO'S LAND




[uuurl=http://ubanimator.com][iiimg]http://img50.imageshack.us/img50/4710/userbar498843pl3.gif[/img][/uuurl]
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Postprzez aba Pt sie 29, 2008 23:15  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

Szkoda, że niema sondy.... Oddałbym głos na Danicę Patrick :grin:
Ostatnio edytowano N sie 31, 2008 10:54 przez Mariusz, łącznie edytowano 1 raz


Temat dotyczy kierowców-mężczyzn.
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez FlyeThemoon N sie 31, 2008 13:59  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

:-D Chyba Jackie Stewart w latach swojej młodosci i ta fryzura :D, a dziś taki Sympatyczny Dziadziunio co za kółkiem wyczynia cuda, (ci oglądali Top Geara, wiedzą :D)

A z Obecnych hmm Nico Rosberg, (jedni mówią DI CAPRIO BRZYDAL :D)
http://www.youtube.com/watch?v=FykeHwKUiMY Przejazd po trasie toru w Monaco(nie moje)
FlyeThemoon
 
Dołączył(a): Pt mar 02, 2007 17:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez aba N sie 31, 2008 16:57  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

NIE!!! Mariusz, temat dotyczy kierowców formuły 1!!!! Nigdzie w temacie nie jest napisane, że obecnych!!! Więc Lella Lomardi jest/była kierowcą formuły 1!!!! To że Tobie i innym podobają się faceci to nie znaczy że ja za najprzystojniejszego kierowcę nie mogę uważać Lelle Lombardi!!!
Tak więc żądam odpowiedzi dlaczego skasowałeś mojego posta w którym napisałem że dla mnie najprzystojniejszym kierowcą F1 jest Lombardii?
Chce również wiedzieć dlaczego twierdzisz że temat dotyczy kierowców mężczyzn? Po czym to wywnioskowałeś? Kierowca dla płci żeńskiej i męskiej się nie odmienia. Czy dla Ciebie powinno być kierowniczek? Tak samo w temacie nie jest zawarte czy tycz się kierowców obecnych! Więc niesądze aby mój post był nie na temat!
Zastanów się trochę!
Czekam.
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez Kubuś Fatalista N sie 31, 2008 17:11  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

aba, zobacz Giovanne Amati jeździła w 1992 roku :)
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez patgaw N sie 31, 2008 17:24  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

aba napisał(a):NIE!!! Mariusz, temat dotyczy kierowców formuły 1!!!! Nigdzie w temacie nie jest napisane, że obecnych!!! Więc Lella Lomardi jest/była kierowcą formuły 1!!!! To że Tobie i innym podobają się faceci to nie znaczy że ja za najprzystojniejszego kierowcę nie mogę uważać Lelle Lombardi!!!
Tak więc żądam odpowiedzi dlaczego skasowałeś mojego posta w którym napisałem że dla mnie najprzystojniejszym kierowcą F1 jest Lombardii?
Chce również wiedzieć dlaczego twierdzisz że temat dotyczy kierowców mężczyzn? Po czym to wywnioskowałeś? Kierowca dla płci żeńskiej i męskiej się nie odmienia. Czy dla Ciebie powinno być kierowniczek? Tak samo w temacie nie jest zawarte czy tycz się kierowców obecnych! Więc niesądze aby mój post był nie na temat!
Zastanów się trochę!
Czekam.


ale kobieta jest ladna, albo piekna, a nie przystojna, jezeli mowimy o jej atraktycjnosci fizycznej.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez aba N sie 31, 2008 17:41  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

Kubuś Fatalista napisał(a):aba, zobacz

Kubuś masz rację, zmieniam typ na Giovanne Amati... :-P
patgaw napisał(a):ale kobieta jest ladna, albo piekna, a nie przystojna,

Tak? A dla mnie są również i przystojne. Tak samo jak i faceci ponoć są ładni :P
patgaw napisał(a):jezeli mowimy o jej atraktycjnosci fizycznej.

Wybacz, nie chce Cię w żaden sposób urazić, ale jeżeli mamy brać pod uwagę atrakcyjność fizyczną mężczyzn to wiesz.....
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez Mariusz N sie 31, 2008 20:30  Re: Najprzystojniejszy kierowca Formuły 1

aba napisał(a):NIE!!! Mariusz, temat dotyczy kierowców formuły 1!!!! Nigdzie w temacie nie jest napisane, że obecnych!!! Więc Lella Lomardi jest/była kierowcą formuły 1!!!! To że Tobie i innym podobają się faceci to nie znaczy że ja za najprzystojniejszego kierowcę nie mogę uważać Lelle Lombardi!!!
Tak więc żądam odpowiedzi dlaczego skasowałeś mojego posta w którym napisałem że dla mnie najprzystojniejszym kierowcą F1 jest Lombardii?
Chce również wiedzieć dlaczego twierdzisz że temat dotyczy kierowców mężczyzn? Po czym to wywnioskowałeś? Kierowca dla płci żeńskiej i męskiej się nie odmienia. Czy dla Ciebie powinno być kierowniczek? Tak samo w temacie nie jest zawarte czy tycz się kierowców obecnych! Więc niesądze aby mój post był nie na temat!
Zastanów się trochę!
Czekam.

1) To ja założyłem ten temat i miał on stanowić alternatywę dla pań piszących na forum, w odniesieniu do tematu o pit babes.
2) Przeczytaj sobie moją wypowiedź - dwa ostatnie zdania są pytające i tam jest wyraźnie rodzaj męski. Wychodzi na to, że masz problemy ze znajomością rodzimego języka albo z logicznym rozumowaniem.
3) Nie przypominam sobie, abym gdzieś pisał czy mówił, że podobają mi się faceci. Twoje zarzuty są bezpodstawne.
4) Pierwotnie ten temat był w dziale "NA LUZIE" i jak sama jego nazwa mówi miał być traktowany przez forumowiczów raczej z przymrużeniem oka. Nabijanie postów nie wnoszących za wiele do dyskusji mija się z celem, do tego dyskusja odbiegła od wątku pierwotnego więc zamykam temat.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Poprzednia strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości