Ranking najspektakuralniej wyprzedzających kierowców.

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Marcin17RK Śr lut 25, 2009 11:59  Ranking najspektakuralniej wyprzedzających kierowców.

Witam jestem tu pierwszy raz i pomyślałem o takim temacie wieć zamieszczajcie swój ranking kierowców najspektakuralniej wyprzedzających (6) (obecnie jeżdżących) .



PS: Przepraszam jeśli temat umieściłem w złym dziale. :D
Ostatnio edytowano Śr lut 25, 2009 12:32 przez Marcin17RK, łącznie edytowano 3 razy
Ulubieni kierowcy: Robert Kubica Fernando Alonso
Ulubione zespoły: Ferrari BMW Sauber
"shit happens"- Robert Kubica press conference
Avatar użytkownika
Marcin17RK
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 11:54

Postprzez haha_xd Śr lut 25, 2009 12:03  Re: Ranking najlepiej wyprzedzających kierowców.

Yyyy... Po co w ogóle ten temat? :-)
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Marcin17RK Śr lut 25, 2009 12:10  Re: Ranking najlepiej wyprzedzających kierowców.

hmm... dla ciekawości.
Ulubieni kierowcy: Robert Kubica Fernando Alonso
Ulubione zespoły: Ferrari BMW Sauber
"shit happens"- Robert Kubica press conference
Avatar użytkownika
Marcin17RK
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 11:54

Postprzez haha_xd Śr lut 25, 2009 12:11  Re: Ranking najlepiej wyprzedzających kierowców.

Ale ktoś ma stworzyć listę najlepiej wyprzedzających kierowców? To wg. mnie is incredible... :wink:
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Marcin17RK Śr lut 25, 2009 12:14  Re: Ranking najlepiej wyprzedzających kierowców.

Tak uważasz? :-) według mnie każdy ma jakiś faworytów.
Ulubieni kierowcy: Robert Kubica Fernando Alonso
Ulubione zespoły: Ferrari BMW Sauber
"shit happens"- Robert Kubica press conference
Avatar użytkownika
Marcin17RK
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 11:54

Postprzez haha_xd Śr lut 25, 2009 12:15  Re: Ranking najlepiej wyprzedzających kierowców.

Ale nie da sie tego uzasadnić czego kierowca X wyprzedza lepiej od kierowcy Z. Od bolidu, pogody dużo zależy... :wink:
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Marcin17RK Śr lut 25, 2009 12:23  Re: Ranking najlepiej wyprzedzających kierowców.

W sumie to trochę to źle to ująłem chodziło mi o to.który kierowca wyprzedza najwięcej i "mile dla oka"
haha_xd rozumiesz o co mi chodzi? czy nie zabardzo.
Ulubieni kierowcy: Robert Kubica Fernando Alonso
Ulubione zespoły: Ferrari BMW Sauber
"shit happens"- Robert Kubica press conference
Avatar użytkownika
Marcin17RK
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 11:54

Postprzez Endrju Szopen Śr lut 25, 2009 12:35  Re: Ranking najlepiej wyprzedzających kierowców.

Chodzi o to, który kierowca jest najbardziej waleczny na torze, który walczy więcej niż kombinuje, że jak zjedzie do boksu wtedy to może go wyprzedzi. Prawda? Jeśli tak, to nie jest ich zbyt dużo aktualnie. Kimś takim jest Lewis Hamilton. Oczywiście, narzekają na niego, ale prawda jest taka, że nie wszyscy walczą tak on, bo STRATEGIA i SILNIK. No i jeszcze OPONY. Kimi i Alonso też. Może w poprzednim sezonie Kimi nie blyszczał, to też można go zaliczyć do takick kierowców z dzisiejszej stawki.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Marcin17RK Śr lut 25, 2009 12:38  Re: Ranking najspektakuralniej wyprzedzających kierowców.

Endrju Szopen chodziło mi o mniejwiecej to co napisałeś. Ja do tej grupy .którą wymieniłeś dodałbym Heidfelda no i Roberta.
Ulubieni kierowcy: Robert Kubica Fernando Alonso
Ulubione zespoły: Ferrari BMW Sauber
"shit happens"- Robert Kubica press conference
Avatar użytkownika
Marcin17RK
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 11:54

Postprzez Anderis Śr lut 25, 2009 12:44  Re: Ranking najspektakuralniej wyprzedzających kierowców.

Nie można zapominać o Heidfeldzie. W zeszłym sezonie trzy podwójne manewry wyprzedzania, ale nie były to jego wszystkie godne uwagi manewry w 2008 roku. Jego wyprzedzenie Kovalainena w Bahrajnie to jedno z najlepszych wyprzedzeń, jakie wogóle widziałem w F1. Do tego należy dodać, że Heidfeld wyprzedza z dużą precyzją i jego manewry nie stanowią najmniejszego zagrożenia dla innych kierowców na torze, w przeciwieństwie np. do manewrów Hamiltona, który też ma dużo wyprzedzeń na swoim koncie.

Bardzo ciekawe manewry wyprzedzania miał w zeszłym sezonie także Piquet, ale przeszło to trochę bez echa. Podobnie Nakajima, który wyprzedzał na niezwykle trudnych do wyprzedzania obiektach w Walencji i Singapurze. Wogóle realizatorzy większości wyścigów chyba za mało czasu poświęcają walce w drugiej połowie stawki, często nie puszczają choćby powtórek udanych ataków zawodników jadących na końcu.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Angulo Śr lut 25, 2009 15:05  Re: Ranking najspektakuralniej wyprzedzających kierowców.

Zdecydowanie Kimi i Lewis. Ci dwaj kierowcy na prawdę pokazują, że mają "jaja". Nie zwracają uwagi na silnik czy opony. Cisną na maxa i tyle. Dodałbym tutaj też Juana. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Ducsen Śr lut 25, 2009 23:49  Re: Ranking najspektakuralniej wyprzedzających kierowców.

W ubieglym sezonie nr 1 zdecydowanie dla Heidfelda, mial kilka ladnych atakow (jak dobrze pamietam m.in. na Spa) kiedy zdarzalo mu sie wyprzedzac nawet 2 kierowcow na raz. Co do reszty nikt sie specjalnie nie wyroznial. Jedynie HAM na Monzie troche pofruwal.
Avatar użytkownika
Ducsen
 
Dołączył(a): Pn gru 31, 2007 22:51
Lokalizacja: Inowrocław
GG: 9995544

Postprzez Kajek Cz lut 26, 2009 14:04  Re: Ranking najspektakuralniej wyprzedzających kierowców.

Angulo napisał(a):Zdecydowanie Kimi i Lewis. Ci dwaj kierowcy na prawdę pokazują, że mają "jaja". Nie zwracają uwagi na silnik czy opony. Cisną na maxa i tyle. Dodałbym tutaj też Juana. :)


Co Lewis pokazał w Singapurze odpuszczając na ostatnim okrązeniu, i spiący Kimi przez cały sezon.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez renegade Cz lut 26, 2009 23:19  Re: Ranking najspektakuralniej wyprzedzających kierowców.

Danny Watts, to co pokazywal w F3 i FR2.0 nie miesci sie w glowie :-? 8-) A teraz czas na Le Mans Series :P
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez bankoq Pt lut 27, 2009 22:20  Re: Ranking najspektakuralniej wyprzedzających kierowców.

W tamtym roku Heidfeld był całkiem dobry. Wyprzedzał w odpowiednim miejscu i czasie w przeciwieństwie do Lewisa. No, ale Nick musiał nadrabiać swoje słabe występy z kwalifikacji i miał zwykle znacznie szybszy bolid od rywali. Jak dla mnie to jest zbyt wiele zmiennych, które ciężko ocenić obiektywnie, tak żeby móc wybrać tego jednego kierowcę.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Następna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron