[Zespoły] McLaren

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream Cz kwi 09, 2009 20:52  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

A Montoya no cóż, chyba też wiele zrobił by stracić do niego cierpliwość

Taaa, szczególnie zaś nie pasowało Montoi to, że w sztywnym świecie PR Dennis patrzył na niego krzywo za wizyty rodziny na paddocku. Montoya nie zawalał na torze, tylko poza torem chciał nieco więcej luzu w amerykańskim stylu jaki zaznał na tymże kontynencie startując w CART, a czego Dennis w swoim sztywnym świcie nie tolerował. Zresztą do MOntoiu nikt nei stracił cierpliwości, to sam Kolumbijczyk podziękował, nie żeby ktoś mu coś nawet zasugerował.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez tomasson Cz kwi 09, 2009 21:18  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

Montoya nie zawalał na torze, Zresztą do MOntoiu nikt nei stracił cierpliwości, to sam Kolumbijczyk podziękował, nie żeby ktoś mu coś nawet zasugerował.


Trochę głupot Juanowi się trafiło, a można było tego uniknąć: kontuzja na korcie, Turcja 2005, w 2006 nie zdobył punktu w połowie swoich startów, ogólnie jeździł nie równo
To jest taki kierowca którego albo się uwielbia albo nienawidzi. Dennis postanowił okiełzać wojowniczy charakter Montoyi, a jak się nie udawało to zaczeły się problemy. Dla mnie był na pewno barwnym kierowcą

--------------

Pieczar napisał(a):
Poza tym Ron ma nad sobą też udziałowców. Jeżeli Anthony ma po swojej stronie kogoś z Mercedesa, albo Arabów, to może mieć Rona w garści. Zresztą Ron mógł być nie świadom niczego biorąc Hamiltona do zespołu w 2007 roku.


Ja tej teorii nie kupuje. Nie wierzę by Ron dał się wykiwać przez Hamiltonów którym by zaufali tak bardzo udziałowcy.

tomasson napisał(a):Zaistniała sytuacja przypomina mi aferę wokół Benettona w 1994

Jest mała różnica - Schumacher był w tym po pasy z całym zespołem. Tam nie było wytykania palcem ani mieszania wewnątrz zespołu.


Nie zamierzałem porównywać relacji kierwca-zespół w tych dwóch przypadkach (kiedyś głupotę przeczytałem, że te afery w Benettonie były powódem odejścia Michaela do Ferrari). Uważam tylko, że Hamiltonowi grozi kara podobna jaka spotkała Schumachera.
Ostatnio edytowano Cz kwi 09, 2009 23:30 przez deeze, łącznie edytowano 4 razy


Edytujemy swoje poprzednie posty, a nie piszemy jeden pod drugim!
"Richard jest rajdowcem, bierze udział w wyścigach Formuły 1. Na pewno słyszałaś, Fittipaldi, Niki Lauda, On. To światowa czołówka"
Avatar użytkownika
tomasson
 
Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Damian375 Pt kwi 10, 2009 8:55  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

Wcale bym się nie spodziewał tak dużej kary dla Hamiltona, raczej obstawiał bym mega dużą sumę pieniędzy do kasy FIA, od Mclarena i ewentualnie nie sklasyfikowanie Teamu w jakimś wyścigu.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Pieczar Cz kwi 16, 2009 11:22  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

I proszę jak to się rodzinka Hamiltonów odpłaca człowiekowi, dzięki któremu są w F1:
The Daily Mail claims that 'his withdrawal will also meet with approval in the Hamilton household. Lewis's father and manager, Anthony, finds Dennis prickly and arrogant. They have not seen eye to eye for some time.

Oj Ron coś Ty sobie wychodował :???:

Całość tutaj
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez tomasson Cz kwi 16, 2009 16:27  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

Szkoda Rona, tyle lat tyle sukcesów. Jak było z tym odejściem do końca chyba nigdy się nie dowiemy. Nie wiem ile w tym prawdy co do zaangażowania starego Hamiltona w to wszystko co ma zwiazek z Dennisem. Ale jeśli jest w tym co pisał Pieczar wiele prawdy, to Mclaren jest teraz zespołem durniów
"Richard jest rajdowcem, bierze udział w wyścigach Formuły 1. Na pewno słyszałaś, Fittipaldi, Niki Lauda, On. To światowa czołówka"
Avatar użytkownika
tomasson
 
Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bebalf Cz kwi 16, 2009 23:13  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

Ron zamierzał po sezonie 2007 odejść na boczny tor. Niestety, zaistniały dwa zdrzenia, które doprowadziły do jego decyzji o pozostaniu:

1. "afera szpiegowska", która rzuciła się cieniem na całość dokonań Dennisa. Pozostał by oczyścić zespół i przywrócić go na drogę sławy;
2. doprowadzić "pupilka" do tytułu mistrza.

O ile pierwszy cel był szczytny i sam w sobie zrozumiały, o tyle drugi doprowdził go do odejścia bez wieńca laurowego. Dla Elvisa poświęcił w sezonie 2008 cały zespół i walkę o tytuł mistrzowski dla zespołu. Dzisiaj (kto wie) odchodzi z nożem wbitym w plecy. Sparafrazuję pewne zdarzenie historyczne. Ostatnie słowa Rona winny brzmieć: "I ty Elvisie przeciwko mnie?" 8-)
Bebalf
 

Postprzez Rubiq So kwi 18, 2009 8:59  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

McLaren ma nową kierownicę?
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Campeon So kwi 18, 2009 9:02  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

Ktoś już o tym wspominał, a także o tym, że tylko Lewis dostał nowe kółko.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez dragon92 So kwi 18, 2009 9:06  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

Wogole Lewis ma mocno zmodyfikowany bolid a Koval nie
Avatar użytkownika
dragon92
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 19:42
Lokalizacja: Szczecin
GG: 2665605

Postprzez Campeon So kwi 18, 2009 9:08  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

Tak samo w Renault. Wczoraj Ferdek jeździł bez KERS, a Piquet tak, dzisiaj Ferdek jeździł z nowym dyfuzorem, Piquet nie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez dragon92 So kwi 18, 2009 9:09  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

Przednie skrzydlo tez Alonso ma inne niz Piquet z tego co widzialem
Avatar użytkownika
dragon92
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 19:42
Lokalizacja: Szczecin
GG: 2665605

Postprzez Campeon So kwi 18, 2009 9:16  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

Piquet też dzisiaj jeździł z nowym skrzydłem. Wracając do McLarena, Heikki przed tym sezonem powiedział, iż w zeszłym roku dostawał więcej paliwa na kwalifikacje przez co startował z gorszego pola, w tym roku dostaje tyle samo co Lewis, bo w Q2 wszyscy jeżdżą na oparach :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez kemek So kwi 18, 2009 9:44  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

Może mu się nie chciało wysilać skoro i tak jednego kółka nie przejedzie. :twisted:
シボレー・オプトラ
Avatar użytkownika
kemek
 
Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 22:31

Postprzez wartek So kwi 18, 2009 11:22  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

jak teraz nie moga mu wlac wiecej paliwa niz hamiltonowi, to nie daja mu poprawek do bolidu.
Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Postprzez rafaello85 So kwi 18, 2009 18:39  Re: [Zespoły] Vodafone McLaren Mercedes

wartek napisał(a):jak teraz nie moga mu wlac wiecej paliwa niz hamiltonowi, to nie daja mu poprawek do bolidu.

KE? :shock: A mógłbyś tak bardziej "po polskiemu do nas rozmawiać"?
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości