[Zespoły] Brawn

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez deeze Pt mar 06, 2009 1:49  [Zespoły] Brawn

I stało się: Brawn GP w miejsce Hondy. No i mamy nasze upragnione 20 bolidów:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/73577
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez SQUZ Pt mar 06, 2009 2:18  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

deeze czy ty woogóle sypiasz?? myslałem ze ja będę pierwszy z tą dobra nowiną a tu deeze szaleje...:/ tu po polsku

http://www.f1ultra.pl/news-Brawn-GP-w-m ... 01,40.html
Avatar użytkownika
SQUZ
moderator
 
Dołączył(a): Śr sie 09, 2006 17:02
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez Arek Pt mar 06, 2009 6:27  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

Oficjalne kolory nowej stajni to: żółty, biały i czarny.


Bardzo ciekawe co uda im się złożyć z takiego zestawu kolorów :) Ekologia i dobro planety poszło w odstawkę,ale żółty z czarnym powinien dawać ładne połączenie :-) Może coś w style Jordana? :wink:

http://www.gemmrig.de/hhf/pictures/pic_ ... 00x16m.jpg
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez im9ulse Pt mar 06, 2009 7:34  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

od tego malowania bardziej mnie interesuje jakich sponsorów udało się załatwić :? kiedy oglosza sponsora głównego ?

http://www.brawngp.com/

czyli to do konca nie bedzie żółty tylko taki bardziej "markerowy" , "żarówiasty", czekamy na BGP001 jaki bedzie, jaki bedzie :roll:

mamy przed soba 7 dni testowych w Jerez i Barcelonie ) i shakedown, zobaczymy jak z tym bolidem bedzie...
Ostatnio edytowano Pt mar 06, 2009 10:34 przez im9ulse, łącznie edytowano 1 raz
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez emwu Pt mar 06, 2009 8:04  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

:woohoo:
dzięki Brawn! :ukłon:
jako kibica Hondy to dla mnie najlepsza wiadomość ostatnich tygodni choć zdaje sobie sprawę ile w tym nowym teamie Hondy zostało...
Obrazek
Avatar użytkownika
emwu
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 22:48

Postprzez Mick3y Pt mar 06, 2009 8:46  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

Fantastyczna wiadomość. I racja - te kolor przywodzą trochę na myśl Jordana. Zapowiada się całkiem ładne malowanie. Prezentacja jest dzisiaj czy jutro? Bo artykuł na Autosport.com jest opublikowany o 23:59, więc trochę problematyczna data. :P Miło słyszeć, że Brawn będzie to wszystko rzeczywiście sygnował własnym nazwiskiem. Oby to był dobry sezon pomimo tych przeszkód i zawirowań... ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Mick3y
 
Dołączył(a): Cz kwi 10, 2008 17:29
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Saruto Pt mar 06, 2009 8:50  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

Takich ludzi potrzebuje F1 :) Mam nadzieje że się ten pomysł utrzyma przez kilka ładnych lat, a patrząc na zmiany w F1 to może nawet dużo dłużej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Arek Pt mar 06, 2009 8:51  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

Prezentacja? Tego nie wiem ale dziś ma być pierwszy przejazd na Silverstone,oczywiście za "zamkniętymi drzwiami" :)
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez barteks Pt mar 06, 2009 8:59  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez slipstream Pt mar 06, 2009 9:35  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

Swoją drogą ciekawe czy Brawn wyobrażał sobie aż takie "atrakcje" po swoim powrocie do F1 z urlopu. Bo jednak od prowadzenia zespołu do posiadania własnej ekipy (skoro sygnowana jego nazwiskiem) to jednak daleka droga i pewnie mimo wszystko nieoczekiwany obrót sprawy.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez im9ulse Pt mar 06, 2009 9:54  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

slip hehehe jak ktos otwarcie domaga sie nowych wyzwań, to odrazu od życia dostaje o co sie prosi...Brawn olał Scuderie to teraz dostal od Boga glinanią kulke z której musi w dwa tygodnie ulepic team ktory nie tylko zaliczy pelny sezon, ale bedzie osiagal wyniki dajace nadzieje na dalsze trwanie

widze to tak Gascoyne z Zanderem i "Bigosem" szlifuja BGP001 , a Ross do rozpoczecia sezonu kombinuje sponsoring...nie ma sie co oszukiwac bez głównego sponsora ten team daleko nie zajedzie...jest kilka potencjalnych firm z duza kasa np. Pepsi Co. , Sony , Nokia , Apple etc.
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez stren Pt mar 06, 2009 10:02  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

@rek napisał(a):
Oficjalne kolory nowej stajni to: żółty, biały i czarny.


Bardzo ciekawe co uda im się złożyć z takiego zestawu kolorów :) Ekologia i dobro planety poszło w odstawkę,ale żółty z czarnym powinien dawać ładne połączenie :-) Może coś w style Jordana? :wink:

http://www.gemmrig.de/hhf/pictures/pic_ ... 00x16m.jpg



Albo coś w stylu dawnego Renault
Obrazek
its happening!
Avatar użytkownika
stren
 
Dołączył(a): Śr maja 16, 2007 14:23

Postprzez Campeon Pt mar 06, 2009 10:30  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

Cóż za wiadomość z rana, na dobry dzień :woohoo:
Co prawda to już było prawie pewne, że tak się stanie, ale prawie robi wielką różnicę. Takich ludzi jak Brawn potrzeba więcej w F1, wielu na jego miejscu pewnie by się poddało i przeszło do innego zespołu, ale nie On. Cieszy również wiadomość, iż ich bolid zjawi się na dwóch sesjach testowych, więc może uda się co nieco sprawdzić, zmodyfikować, jednak czeka ich ciężkie zadanie. A co do barw, to oby nie pomalowali bolidu na kolor jaki mają na stronie internetowej, czyli jak to określił im9ulse - markerowy, bo będzie po oczach bił z najdalszego zakątka toru :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez wartek Pt mar 06, 2009 11:24  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

eee bolid powinien byc brazowy :))))))
Avatar użytkownika
wartek
 
Dołączył(a): Pn gru 18, 2006 22:49

Postprzez RENO Pt mar 06, 2009 12:52  Re: Honda odchodzi — światowy kryzys dotyka F1.

przecież Brawn, to nie Brown, więc co wy z tym brązowym macie. Kolorki pewnie będą takie jak w bannerze na samej górze tej stronki, dla mnie spoko, coś innego, coś nowego.
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Następna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości