[Zespoły] Brawn

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez MJpoland Wt wrz 01, 2009 0:14  Re: [Zespoły] Brawn GP

Tak czy siak przyszły wyścig pokaże czy Brawn ma problemy czy tylko pecha...
Chcesz wiedzieć kim jestem? Wrzuć mnie do google ;P
Avatar użytkownika
MJpoland
 
Dołączył(a): Pn sie 31, 2009 20:21
GG: 9906148

Postprzez Dżejson Wt wrz 01, 2009 18:03  Re: [Zespoły] Brawn GP

Bebalf napisał(a):W każdym bądź razie, Barrichello dojechał z dymkiem na punktowanym miejscu, co nie udało się Massie na Hungaro w zeszłym sezonie, przez co przegrał tytuł 8-)


Tjaa, fajne porównanie ;) Bariczowi olej wyciekał i temu taki ładny dymek był, a Massie pewnie pół silnika poleciało :-P
Dżejson
 
Dołączył(a): Pn sie 04, 2008 23:34

Postprzez im9ulse N wrz 13, 2009 14:38  Re: [Zespoły] Brawn

hehe Ross tha Boss...po co cisnąć quale jak i tak KERSowicze je odrabiają... świetna taktyka, bezproblemowy wyścig, powracają cieplejsze wyścigi powraca wielka forma ekipy Brawna...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Mariusz N wrz 13, 2009 15:17  Re: [Zespoły] Brawn GP

im9ulse coś było wcześniej: Tyrrell Racing Organisation > British American Racing > Honda F1 Racing > BrawnGP.

Patrząc na samochody zespołu Brawn przypominają mi się malowania aut wyścigowych z lat 90-tych. Nie wiem czemu mam takie skojarzenia, ale tak właśnie jest.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez im9ulse N wrz 13, 2009 15:21  Re: [Zespoły] Brawn GP

Mariusz napisał(a):im9ulse coś było wcześniej: Tyrrell Racing Organisation > British American Racing > Honda F1 Racing > BrawnGP.

hehe :twisted: wiem, ale u mnie zamiast Tyrrell było Wiliams Renault :twisted:

co do malowań, to może dlatego że ta cała reszta jest tak smętna - a brakuje takich wyrazistych barw jak Jordana, Jaguara czy BAR (tego z 99)
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez VShila N wrz 13, 2009 15:22  Re: [Zespoły] Brawn GP

Mariusz napisał(a):im9ulse coś było wcześniej: Tyrrell Racing Organisation > British American Racing > Honda F1 Racing > BrawnGP.

Patrząc na samochody zespołu Brawn przypominają mi się malowania aut wyścigowych z lat 90-tych. Nie wiem czemu mam takie skojarzenia, ale tak właśnie jest.


Mi się Hesketh przypomina, prawie żadnych reklam :) Poczekajcie na USF1, pokażą na pewno coś podobnego do BARu 99.
#FORZAJULES



Ostatni stint Webbera to poezja - Angulo
Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen...
Avatar użytkownika
VShila
 
Dołączył(a): N cze 07, 2009 19:12
Lokalizacja: Lublin
GG: 8946211

Postprzez im9ulse N wrz 13, 2009 15:24  Re: [Zespoły] Brawn GP

VShila jeżeli o mnie chodzi to mi by pasował format znany z amerykańskich serii, czyli w obrębie jednego teamu różne malowania i różni sponsorzy...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez rafaello85 N wrz 13, 2009 15:29  Re: [Zespoły] Brawn GP

Dziś Brawn GP znowu pokazał pazura :wink: Wygrali genialną taktyką, która wyszła od genialnego stratega - wielkiego Rossa Brawna :grin: Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko i teraz już wystarczy tylko pilnować tej przewagi do samego końca mistrzostw.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez toxickm So paź 03, 2009 21:02  Re: [Zespoły] Brawn GP

Banda cwaniaków i kombinatorów. A Jensen to będzie najgorszy mistrz ostatnich lat. Dla wiadomości kibiców BrawnGP, tym sezonem uznania nie zyskacie, takie są fakty. Historia rozlicza, a o negatywną etykietę w sporcie łatwo. Pozdro.
Avatar użytkownika
toxickm
 
Dołączył(a): Cz kwi 26, 2007 8:20

Postprzez VShila So paź 03, 2009 21:07  Re: [Zespoły] Brawn GP

Banda cwaniaków i kombinatorów. A Jensen to będzie najgorszy mistrz ostatnich lat. Dla wiadomości kibiców BrawnGP, tym sezonem uznania nie zyskacie, takie są fakty. Historia rozlicza, a o negatywną etykietę w sporcie łatwo. Pozdro.


A może to Alonso prosił o przyjrzeniu się sprawie? :? Niby dlaczego nie zyskają uznania? W pierwszym sezonie mistrz. Cwaniakami może są, ale po co mają kombinować skoro mistrzostwo w kieszeni. Tylko jeszcze nie wiadomo czy Jenson czy Baricz.
#FORZAJULES



Ostatni stint Webbera to poezja - Angulo
Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen...
Avatar użytkownika
VShila
 
Dołączył(a): N cze 07, 2009 19:12
Lokalizacja: Lublin
GG: 8946211

Postprzez toxickm So paź 03, 2009 21:22  Re: [Zespoły] Brawn GP

No w przypadku WDC Barichello jeszcze można by na upartego przymknąć oko na zagrywki zespołu czy pomocy z zewnątrz, bo sam zainteresowany był poszkodowanym nie raz nie dwa. Ale taki Button to chyba zapomniał kiedy sezon się kończy i zamiast skupić się na F1, to zaczął gwiazdorzyć. Ogólny obraz zespołu BrawnGP nie budzi super pozytywnych emocji, za dużo jest tych "ale".
Avatar użytkownika
toxickm
 
Dołączył(a): Cz kwi 26, 2007 8:20

Postprzez slipstream N paź 04, 2009 7:54  Re: [Zespoły] Brawn GP

A mnie jednak przypomina ten sezon znów człapanie na czworaka po tytuł. To już niemal pewne, ze kierowca który zdobędzie mistrza nie przekroczy "100-ki". Ba, nie daje szans JB że przekroczy wynik Hamiltona z zeszłego roku nawet, choć zapowiadało się zgoła inaczej. Kurcze, za skalę marności wystarczy fakt, że Button ma 6 zwycięstw, Vettel tylko 3 a jest jedynie dwa podia za Buttonem jakby te punkty przełożyć.

No ale to tytuł konstruktorów już jest praktycznie...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez rafaello85 N paź 04, 2009 10:57  Re: [Zespoły] Brawn GP

Tytuł dla Brawn GP to więcej niż pewne. Nie ma pana we wsi - RBR może i zdobędzie dwa dublety ( aczkolwiek wątpię w to), ale nie ma szans na to, żeby Brawn GP nie dowiózł do mety nawet 1 biednego punkcika.
Natomiast wciąż jeszcze jest cień szans na tytuł dla Rubensa :grin: Dość ciekawa sytuacja. Ten sezon dla Rubionio może się zakończyć na trzy sposoby: mistrz świata, pierwszy wicemistrz, drugi wicemistrz. Biorąc pod uwagę obecną sytuację w generalce, Brazylijczykowi bliże jest do drugiego wicemistrza świata niż do mistrza świata :-? Ale F1 jest nieprzewidywalna, a jak bardzo? Wiedzą to Ci, którzy oglądali chociaż by GP Brazylii'07 i GP Brazylii'08 :wink: We mnie wciąż tli się nadzieja, że Barrichello ( wzorując się na Raikkonenie ) pokona Buttona ( wzorującego się na Hamiltonie :D ) i wywalczy upragnione mistrzostwo :grin:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Pieczar N paź 04, 2009 11:38  Re: [Zespoły] Brawn GP

Button to już na podium pewnie nie stanie nawet. Jak pisałem wcześniej - w tym sezonie będziemy mieli jednego z najmarniejszych mistrzów świata w historii.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez slipstream N paź 04, 2009 11:43  Re: [Zespoły] Brawn GP

I przyznam oczywiscie po takim kolejnym sezonie człapania na czworaka po tytuł (nie wierze aby przebić punktowo nawet Lewisa z 2008) marzy mi się prawdziwy dominator. Ktoś kto nie pozostawi złudzeń od początku do końca sezonu, zmiecie wszystkich z powierzchni ziemi i zawstydzi nawet TurboDymoMana ilością zdobytych punktów. Brzmi to heretycznie ale tak, czekam po latach posuchy na kogoś takiego. Choć oczywiscie najlepiej gdyby taki tryb walki zastosowało dwóch kierowców dzieląc się między sobą na przemian dominacją.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron