Kierowca idealny

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Sikorex Wt cze 09, 2009 21:52  Kierowca idealny

Nie wiedziałem jak wątek nazwać :)
No chodzi o to że załóżmy że tworzysz kierowcę robota idealnego i masz mu dać cechy kierowców. Jakie by to były i kogo.

Bezbłędność i równość Roberta Kubicy, Robert jak nie ma przygód to jest niesamowicie równy w tempie wyścigowym i nie popełnia błędów.
Naturalną szybkość Fernando Alonso
Wydaje mnie się że jak dać wszystkim taki sam bolid to Alonso byłby najszybszy jak by policzyć kółka które przejechał.
Walkę i agresję Lewisa Hamiltona temu to nie można zarzucić że nie walczy (przynajmniej tamten sezon) zawsze starał się wyprzedzać i często się to udawało, może i brutalnie, ale jednak.
Zdolności doskonalenia bolidu Fernando Alonso , Hiszpan słynie że potrafi bolid ulepszyć jak może, inni tego daru nie mają, a taki racer to istny brylant.
Styl wypowiedzi,rozmowy i image Marka Webbera. Kierowca nie mógłby być zwykłym .Mark świetnie rozmawia z dziennikarzami ,profesjonalnie ze szczegółami opowiada i jest Australijczykiem z krwi i kości, nie poddaje się, i równy z niego chłop.
Budowa ciała Nicka Heidfeldaidealny kierowca musi mieć idealną małą wagę i wzrost. Nick ma świetne predyspozycje do tego.

Uff to tyle :grin:
Dodajcie jakie chcecie kryteria, ja tylko dałem takie jak uważałem. :)
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez hideto Wt cze 09, 2009 22:50  Re: Kierowca idealny

sisiorex napisał(a):Nie wiedziałem jak wątek nazwać :)
No chodzi o to że załóżmy że tworzysz kierowcę robota idealnego i masz mu dać cechy kierowców. Jakie by to były i kogo.

Bezbłędność i równość Roberta Kubicy, Robert jak nie ma przygód to jest niesamowicie równy w tempie wyścigowym i nie popełnia błędów.
Naturalną szybkość Fernando Alonso
Wydaje mnie się że jak dać wszystkim taki sam bolid to Alonso byłby najszybszy jak by policzyć kółka które przejechał.
Walkę i agresję Lewisa Hamiltona temu to nie można zarzucić że nie walczy (przynajmniej tamten sezon) zawsze starał się wyprzedzać i często się to udawało, może i brutalnie, ale jednak.
Zdolności doskonalenia bolidu Fernando Alonso , Hiszpan słynie że potrafi bolid ulepszyć jak może, inni tego daru nie mają, a taki racer to istny brylant.
Styl wypowiedzi,rozmowy i image Marka Webbera. Kierowca nie mógłby być zwykłym .Mark świetnie rozmawia z dziennikarzami ,profesjonalnie ze szczegółami opowiada i jest Australijczykiem z krwi i kości, nie poddaje się, i równy z niego chłop.
Budowa ciała Nicka Heidfeldaidealny kierowca musi mieć idealną małą wagę i wzrost. Nick ma świetne predyspozycje do tego.

Uff to tyle :grin:
Dodajcie jakie chcecie kryteria, ja tylko dałem takie jak uważałem. :)


i jak to wszystko dodamy to wychodzi nam...

Michael Schumacher ;-)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kazik Śr cze 10, 2009 0:08  Re: Kierowca idealny

[quote="sisiorex"]Nie wiedziałem jak wątek nazwać :)

Nie musisz go nazywać bo ten wątek nie ma sensu.Nie powinniśmy się zajmować kierowcami,którzy nigdy nie istnieli,nie istnieją i nie będą istnieli.
P.S. hideto tylko się znowu pomylił. :|
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Sikorex Śr cze 10, 2009 10:04  Re: Kierowca idealny

Kazik nie bądż taki jak szefowie BMW , bez fantazji i pomysłów :twisted:
Zawsze można sobie powyobrażać i pomarzyć. Forum to nie tylko chłodne komentowanie czegoś co było, ale także i spędzenie miło czasu przy takich zabawach :)
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez hideto Śr cze 10, 2009 10:29  Re: Kierowca idealny

Kazik napisał(a):P.S. hideto tylko się znowu pomylił. :|

O przepraszam, ja tylko wyciągnąłem wnioski z cech pożądanych przez kolegę powyżej ;-)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kazik Śr cze 10, 2009 10:41  Re: Kierowca idealny

sisiorex napisał(a):Kazik nie bądż taki jak szefowie BMW , bez fantazji i pomysłów :twisted:
Zawsze można sobie powyobrażać i pomarzyć. Forum to nie tylko chłodne komentowanie czegoś co było, ale także i spędzenie miło czasu przy takich zabawach :)

No taaak ale używając wyobrażni to wiele cech zapodanych powyżej można przypisać tak wielu kierowcom,że nigdy nie uda się "stworzyć" kogoś idealnego.
Oczywiście nie mam nic przeciwko zabawom na forum. :smile:
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez slipstream Śr cze 10, 2009 11:58  Re: Kierowca idealny

Już dajcie sobie spokój z tą sztywnością. Zabawa w tworzenie takiego "Frankensteina" z kierowców może być ciekawe. Jedyne zagrożenie jakie widzę, to kiedy wyciągnie się jakąś dowolną cechę z danego kierowcy (np. Kubicy), to inni zaraz zaczną się czepiać że to zła cecha, że inny jest lepszy a tamten bredzi etc.

Tak więc dopóki nie pojawi się taki poziom dyskusji macie szanse się wykazać w wątku, i skończcie już licytacje co przystoi na forum co nie.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez polac Śr cze 10, 2009 12:38  Re: Kierowca idealny

Jeśli o mnie chodzi to ja uważam ze nigdy nie będzie kierowcy idealnego.Każdy ma/miał jakieś swoje wady i zalety.Nawet Senna,Schumacher czy wielu innych.
Za najwybitniejszego kierowcę w historii F1 uważam ROBERTA KUBICE i h**
polac
 
Dołączył(a): So paź 21, 2006 13:41

Postprzez slipstream Śr cze 10, 2009 13:06  Re: Kierowca idealny

Jeśli o mnie chodzi to ja uważam ze nigdy nie będzie kierowcy idealnego.Każdy ma/miał jakieś swoje wady i zalety.

No przecież o to chodzi. Nie licytować kto był idealny, kto miał więcej wad czy zalet, ale subiektywnie wyciągnąć z każdego czyjeś zalety i "skleić" je w jedną hybrydę wirtualnego kierowcy idealnego.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez korzo Cz cze 11, 2009 18:45  Re: Kierowca idealny

ja bym dodał jeszcze:

uczciwość i szczerość Sebastiana Vettela
sympatyczność Rubensa Barichello
przystojność Nelsona Piqueta

:)
Ferrari beaten by a heavier Force India?
Avatar użytkownika
korzo
 
Dołączył(a): Wt lut 10, 2009 10:17
Lokalizacja: Kraków/Zamość
GG: 5652397

Postprzez ventylator Cz cze 11, 2009 18:46  Re: Kierowca idealny

Tylko szkoda, że w sumie żadna z tych cech nie czyni kierowcy wyścigowego ideałem. No może ta uczciwość i szczerość. :twisted: :-P
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez hideto Cz cze 11, 2009 18:47  Re: Kierowca idealny

Ja to od Nelsona bym conajwyżej lampe z salonu wziął bo fajna ...

Ja bym dodał...

Pokorę coś co Jenson Button miał, coś czego Michael Schumacher nauczył się w trakcie kariery i coś czego aktualnie uczy się Fernando Alonso.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez pijawa Cz cze 11, 2009 18:49  Re: Kierowca idealny

E tam, nie znacie się!

@ hideto:
Najlepszy kierowca to taki, który rozpada się zaraz po przekroczeniu linii mety, bo to znaczy, że nie ma w nim nic zbędnego.
:D
Avatar użytkownika
pijawa
 
Dołączył(a): N mar 16, 2008 16:39

Postprzez korzo Cz cze 11, 2009 18:57  Re: Kierowca idealny

Najlepszy kierowca to taki, który rozpada się zaraz po przekroczeniu linii mety, bo to znaczy, że nie ma w nim nic zbędnego.

:-D :-D :-D

Raczej powinno być:
Najlepszy kierowca to taki, którego organy rozpadają się po przekroczeniu limitu żywotności :D :D
Ferrari beaten by a heavier Force India?
Avatar użytkownika
korzo
 
Dołączył(a): Wt lut 10, 2009 10:17
Lokalizacja: Kraków/Zamość
GG: 5652397

Postprzez Saruto Cz cze 11, 2009 23:15  Re: Kierowca idealny

korzo napisał(a):ja bym dodał jeszcze:

uczciwość i szczerość Sebastiana Vettela
sympatyczność Rubensa Barichello
przystojność Nelsona Piqueta

:)

i spokój Raikkonena ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości