Luca Badoer

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez rafaello85 N sie 30, 2009 17:37  Re: Luca Badoer

Nie wyobrażam sobie, że Badoer mógł zostać w Ferrari choćby jeden wyścig dłużej. Nie poprawi się ani na Monzy, ani na żadnym innym torze. A gdyby we Włoszech pojechał tak jak dziś, to włoscy tiffosi chyba na miejscu rozszarpaliby Markiza.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez renegade N sie 30, 2009 17:52  Re: Luca Badoer

Chyba na Autosport.com chwali sie, ze jest rekordzista Monzy, problem polega na tym, ze to nieoficjalny czas. Mysle, ze na Monza pojechalby lepiej, bo zna ten tor dobrze, ale raczej niewiele lepiej... Oczekuje presji na Ferrari, aby wykupic kontrakt Fisichelli.
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez rafaello85 N sie 30, 2009 17:55  Re: Luca Badoer

Masz na myśli Badoera? Kilka dni temu mówił, że na Spa będzie lepiej, bo zna ten tor :shock: A jak było, wszyscy widzieliśmy :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez smylas N sie 30, 2009 17:57  Re: Luca Badoer

renegade napisał(a):aby wykupic kontrakt Fisichelli


Tylko że sam Fisico byłby głupcem gdyby się na to zgodził, przejedzie 2-3 wyścigi w Ferrari i co dalej? A zostając w FI ma prawie pewny kontrakt na następny sezon i jak widać całkiem nie zły bolid :wink:
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez renegade N sie 30, 2009 17:58  Re: Luca Badoer

Tak, chyba autosportowi to mowil, wczoraj gdzies znalazlem Jego wypowiedzi.

Sylas, a myslisz, ze nawet gdyby na te dwa, trzy wyscigi przeszedl do Ferrari, nie mialby zapewnionej unowy z Force India na kolejny sezon?!
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez smylas N sie 30, 2009 18:02  Re: Luca Badoer

renegade napisał(a):myslisz, ze nawet gdyby na te dwa, trzy wyscigi przeszedl do Ferrari, nie mialby zapewnionej unowy z Force India na kolejny sezon?!


Tak, tak myślę. Ja gdybym był szefem teamu a Fisco chciał sobie odejść do Ferrari pomyślał bym że nie szanuje od mojego zespołu i najwyraźniej nie chce w nim jeździć, łaski bez i nie wracaj :wink:
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Darkat N sie 30, 2009 18:38  Re: Luca Badoer

ten Badoer jest niezły. Tak se ustawił auto albo jak ktoś tu żartował zespół mu tak kazał że pierwszy sektor należał do niego tylko że zapomnieli o dwóch pozostałych :-D Sutil go musiał wyprzedzić na zakręcie w drugim sektorze bo tak wolno się poruszał że wjechałby mu w tyłek. A teraz nie wiem który zawodnik Toyoty uskarżał się że wziąłby Badoera ale ten jest za szybki na prostych :-D
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez smylas N sie 30, 2009 18:48  Re: Luca Badoer

Darkat napisał(a):A teraz nie wiem który zawodnik Toyoty uskarżał się że wziąłby Badoera ale ten jest za szybki na prostych


Trulli :)
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Master N sie 30, 2009 18:56  Re: Luca Badoer

Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Dżejson N sie 30, 2009 19:20  Re: Luca Badoer

No to ja tego gościa na T1 na Monzy nie widzę, jak on tam chce z zamkniętymi oczami pomykać :evil: :twisted:
I ten boski komentarz pod newsem : "Trzeba być idiotą, żeby pozwolić mu się ścigać kolejny raz... " :-D :-D
Dżejson
 
Dołączył(a): Pn sie 04, 2008 23:34

Postprzez rafaello85 N sie 30, 2009 21:46  Re: Luca Badoer

No dobra, do tej pory pod adresem Badoera sypała się fala krytyki. A prawda jest taka, że od początku wiedzieliśmy iż cudów on nie zdziała. Powiem więcej - cudów nie można było od niego wymagać. Te dwa wyścigi były dla niego prezentem, prezentem za te wszystkie lata, które spędził w SF. Tak to trzeba traktować. Luca zapewne robił co w jego mocy, ale tak długa przerwa w ściganiu nie mogła się nie odbić na jego formie. Na korzyść Badoera przemawia fakt, że obydwa wyścigi ukończył! W obydwu przypadkach ujrzał szachownicę. Nie roztrzaskal się po drodze, nie skasował innego pojazdu. Po 10 latach przerwy, ponownie ścigał się z najlepszymi. Wypada podziękować mu za to, że w ogóle zgodził się pojechać za Massę i życzyć mu wszystkiego co dobre w roli, w której sprawdza się dużo lepiej - testera.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Dżejson N sie 30, 2009 21:59  Re: Luca Badoer

rafaello tak naprawdę nic bym do Badoera nie miał, gdyby nie jego zachowania w sytuacjach, że tak to określę, niekonwencjonalnych. Już mam gdzieś spina na T1 w Walencji. Ale wystraszenie się Grosjeana w boksach (choć tu może dostał polecenie, że ma go puścić i dowieźć bolid, kto wie ?) i przede wszystkim Vettela podczas wczorajszego quala to dla mnie sytuacje prześmieszne. To, że jest 1,5 sekundy za resztą stawki nic dla mnie nie znaczy, może być i 5 sekund wolniejszy, byleby nie odstawiał takich szopek :-)
Dżejson
 
Dołączył(a): Pn sie 04, 2008 23:34

Postprzez rafaello85 N sie 30, 2009 22:07  Re: Luca Badoer

No ja nie zapomnę mu tej sytuacji z Walencji :? O to mam pretensje, bo jakby na to nie patrzeć - to nie była wycieczka krajoznawcza tylko wyścig! Miał się śicgać i walczyć o możliwie jak najwyższe pozycje, a on tak po porstu zjechał i przepuścił rywala :shock: W dodatku najechał na białą linię i za tę "dobrodzuszność" dodatkowo jeszcze zainkasował karę :eek:
Jednak dzisiaj wzorcowo blokował Trullego :twisted: Jak chce, to potrafi :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Dżejson N sie 30, 2009 22:19  Re: Luca Badoer

No ja nie wiem czy on czasem nie miał rekordu 1. sektora :D
Dżejson
 
Dołączył(a): Pn sie 04, 2008 23:34

Postprzez renegade N sie 30, 2009 22:27  Re: Luca Badoer

Mial czy nie mial to musi byc Jego ostatni start, nawet dla Jego zdrowia psychicznego, bo do tego rekordu Monzy to On sie nie zblizy... wrecz mysle, ze gdyby potrafil myslec a nie tylko marzyc, sam by sie juz poddal.
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości