[Zespoły] Toro Rosso

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Mariusz So wrz 05, 2009 16:28  [Zespoły] Toro Rosso

Zespół pojawił się w stawce w 2006 roku. Poza Bourdais jeździli/jeżdżą w nim bardzo młodzi kierowcy, ale prawda jest taka że jedynie Liuzzi "przetrwał" w nim dwa pełne sezony. Trochę to dziwne, czyż nie? Pomijam tu ewenement Vettela, który "awansował" wyżej.

Co sądzicie o tej ekipie?
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Arek So wrz 05, 2009 16:34  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

Cóż. Pomijając drugą połowę 2008 roku jakieś wielkiej kariery nie robią. I tylko pytanie dlaczego? Czy ich bolid na to nie pozwalał,czy Vettel jest aż o tyle lepszym kierowcą od innych którzy jeździli dotychczas w STR.
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez smylas So wrz 05, 2009 16:36  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

Mariusz napisał(a):Trochę to dziwne, czyż nie?

Nie, zespół powstał dla młodych kierowców RedBulla a ponieważ jest ich sporo to każdemu trzeba dać szansę :-P
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Arek So wrz 05, 2009 16:49  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

A właśnie to ciekawostka,że STR miał być przedsionkiem dla młodych,a tymczasem w poprzednim sezonie byli lepsi od Red Bulla. I tu znów postać Vettela :wink: Chłopak trafia na najlepszy okres od lat dla Red Bulla,a i STR w jego czasach było dość dobre. I tu znów pytanie. Zasługa tylko maszyny czy też umiejętności Niemca?
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez VShila So wrz 05, 2009 16:51  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

Maszyny, albo trafionych zmian na Monzę :)
#FORZAJULES



Ostatni stint Webbera to poezja - Angulo
Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen...
Avatar użytkownika
VShila
 
Dołączył(a): N cze 07, 2009 19:12
Lokalizacja: Lublin
GG: 8946211

Postprzez Arek So wrz 05, 2009 16:55  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

Nie mówię tylko o Monzy. Sebek punktował przecież później także w Singapurze,czy w Japonii,a w Brazylii omal nie pozbawił Lewisa tytułu :wink:
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez VShila So wrz 05, 2009 16:58  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

Szkoda że nie pozbawił, naprawdę.... Sami Niemcy zawalili sprawę :)
#FORZAJULES



Ostatni stint Webbera to poezja - Angulo
Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen...
Avatar użytkownika
VShila
 
Dołączył(a): N cze 07, 2009 19:12
Lokalizacja: Lublin
GG: 8946211

Postprzez Anderis So wrz 05, 2009 17:05  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

Jak to? Vettel nic nie zawalił, bo wyprzedził Hamiltona. :P
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Arek So wrz 05, 2009 17:09  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

Ale chodził mu o tego drugiego Niemca :wink: Poza tym to temat o STR a nie Glocku,czy też tytule Hamiltona :P
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez manieq N wrz 06, 2009 0:43  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

Jestem bardzo ciekaw wyglądu Redbulla i Torro Rosso w następnym sezonie. Bo jak wiadomo teraz STR "odkupuje skorupę" od RBR a w następnym roku ma być zakazane, więc wychodzi że oba zespoły będą tworzyć dwie odmienne ewolucje tego samego pakietu aerodynamicznego. Ciekawie będzie to wyglądać :D . I to w sumie tłumaczy słabą formę STR, po prostu dostają nowe części dużo później niż starszy brat.
I want to believe
Avatar użytkownika
manieq
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 23:32

Postprzez cichy Pn wrz 07, 2009 9:06  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

manieq napisał(a):I to w sumie tłumaczy słabą formę STR, po prostu dostają nowe części dużo później niż starszy brat.

nie koniecznie.. np. udoskonalenia na monze 08 wykonywało samo toro rosso.. wiele części jest używanych, że tak to powiem "po" starszym bracie ale wiele jest wykonywana przez nich samych.

Bardzo ciekawy artykuł na temat STR był w F1R kiedyś.. właśnie o tym, że nie jest to team, który żeruje na RBR a tak na prawdę wykonują ogromną prace nad bolidem i mają w niego spory wkład..
A co do przyszłego roku to wydaje mi się, że jest szansa na zbliżenie się troszeczkę bardziej juniorów.. oby nie za bardzo i nie było powtórki z zeszłego roku :P
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Mariusz Cz paź 01, 2009 10:59  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

ALG i BUE potwierdzeni dzisiaj na sezon 2010. Raczej nie jest to duże zaskoczenie. Moim zdaniem Buemi może być następcą Marka Webbera w 2011 lub później (o ile się ostanie do tego czasu w rodzinie Red Bulla).
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Saruto Cz paź 08, 2009 9:53  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

Tost jest bardzo zadowolony z obu zawodników, więc nie ma sensu ich zmieniać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez im9ulse Cz paź 08, 2009 10:18  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

i dobrze prawi, przecież od nich będzie można czegoś wymagać za rok, może dwa...co by nie mówić rodzina RedBull wymiata ze swoim programem młodych kierowców...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez fordern Cz paź 08, 2009 14:17  Re: [Zespoły] Toro Rosso (STR)

Buemi ma potencjał na bycie jednym z najlepszych wśród średniaków, ale brakuje mu doświadczenia, więc jego jeszcze rok potrzymają w STR i może iść na giermka do RBR. Alguersuari jak się nie poprawi w 2010, to będzie mu ciężko znaleźć rycerza do pomagania, bo on będzie lekko odstawał od średniaków...
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Następna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości