Tonio Liuzzi

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez cichy Pn wrz 07, 2009 12:21  Tonio Liuzzi

Jako, że dziś Liuzzi został potwierdzony jako kierowca, który zastąpi Fisico do końca sezonu na miejscu drugiego kierowcy Force India to postanowiłem założyć mu temat.. bo jak się okazało.. takowego jeszcze nie było, ewentualnie jestem ślepy, jeśli tak to z góry przepraszam :eek:

Osobiście jestem wniebowzięty jego powrotem bo uwielbiam tego kierowce, już od samego początku jego kariery w Red Bull Racing go sobie ochrzciłem mianem pupilka ;) hehe..
Mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony i plotki na temat jego angażu na rok 2010 jako stałego kierowce Fifiego okaże się prawdą ;)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez gregoff Pn wrz 07, 2009 20:21  Re: Tonio Liuzzi

Ja się cieszę:) Jest szansa na uratowanie kariery tego zdolnego młodego Włocha w F1. Ale musi pokonać Sutila z marszu albo przynajmniej zapewnić sobie kontrakt na kolejny sezon w F1 żeby mieć czas na pokazanie się na miarę swojego talentu.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Karol Wt wrz 08, 2009 11:21  Re: Tonio Liuzzi

Liuzzi podobno miał i tak kontrakt z FI na 2010, więc odejście Fisiego tylko przyspieszyło jego debiut za sterami FI w wyścigu.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez slipstream So wrz 12, 2009 14:06  Re: Tonio Liuzzi

No i ogromne gratulacje trzeba tu wyłożyć dla Tonia. Gdy zdawało się że wszelacy kierowcy mający rozbrat z bolidem poprzez zakaz testów i tym podobnych będą mieli bardzo ciężką aklimatyzację, okazało się że jednak można. W obliczu zatem tego zakazu i rozbratu z prowadzeniem bolidu wyniki Tonia w kwalifikacjach jakie osiągał trzeba naprawdę uznać.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez VShila So wrz 12, 2009 14:08  Re: Tonio Liuzzi

To zasługa bolidu, gdyby Jaime wystartował w takim pewnie by osiągnął podobny wynik.
#FORZAJULES



Ostatni stint Webbera to poezja - Angulo
Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen...
Avatar użytkownika
VShila
 
Dołączył(a): N cze 07, 2009 19:12
Lokalizacja: Lublin
GG: 8946211

Postprzez im9ulse So wrz 12, 2009 14:10  Re: Tonio Liuzzi

trzeba ale nie przeceniajmy tego - bolid ma idealny do superspeedway'ów :twisted: zobaczymy co zaprezentuje w pozostałych rundach...chociaż w qualu tempo świetne 8-)
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez smylas So wrz 12, 2009 14:11  Re: Tonio Liuzzi

VShila napisał(a):To zasługa bolidu, gdyby Jaime wystartował w takim pewnie by osiągnął podobny wynik.


Co dobitnie pokazał Badoer :???:
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Karol So wrz 12, 2009 14:11  Re: Tonio Liuzzi

Tak tak, od razu. Popatrz choćby na Fisiego w porównaniu do Raikkonena,a Liuzzi nie brał udziału w żadnym GP od połowy 2007 roku. Gratulacje dla Tonio.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Campeon So wrz 12, 2009 14:18  Re: Tonio Liuzzi

Jak od połowy 2007, skoro Tonio do końca ów sezonu jeździł? Co nie zmienia faktu, że jestem niezmiernie zadowolony z postawy Włocha. Przed weekendem liczyłem się z tym, że może odpaść nawet w Q1, ale już wczoraj pokazał, że rzeczywiście jest w formie, o czym sam zainteresowany mówił. Mam nadzieję, że uda się Toniemu załapać kilka punktów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Karol So wrz 12, 2009 14:20  Re: Tonio Liuzzi

Pomyliłem sie, oczywiście chodziło że nie startował w GP od 2008 roku.
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez JordanF1 So wrz 12, 2009 14:35  Re: Tonio Liuzzi

Tonio wykonał świetną robotę byłem optymistą ale liczyłem na Q2 a nie Q3!!!zaskoczył nawet mnie jest po prostu kapitalnym kierowcą mającym kapitalny bolid liczę po cichu że jutro ten 1 albo 2 punkciki dociągnie do mety :D
JordanF1
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 18:40

Postprzez slipstream So wrz 12, 2009 14:47  Re: Tonio Liuzzi

To zasługa bolidu, gdyby Jaime wystartował w takim pewnie by osiągnął podobny wynik.

Gdyby babcia to by pewnie też... a Fisichella który cały sezon startował i nawet otarł się o wygraną tak się w czołowy bolid nie wpasował jak osoba z 1,5 rocznym rozbratem z wyścigami, więc darujcie już sobie babcie gdybajkę, bo żeby to było takie oczywiste chociaż.

Nie, nie wynik wpierw, a pozycja wobec partnera z zespołu. Jakimkolwiek bolidem nie byłoby FI nie notował czasów w okolicach czerwonych latarni. Człowiek bez objeżdżenia bolidem dostaje bolid zdolny do walki w czołówce i w tej czołówce walczy, a nie notuje wyniki poniżej możliwości bolidu. To się liczy bardziej
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez buczu So wrz 12, 2009 18:03  Re: Tonio Liuzzi

Ja bym poczekał z wszystkimi zachwytami do kolejnego GP. A z własnego doświadczenie wiem, że łatwiej się przystosować do czegoś zupełnie nowego, niż nagle przestawiać. Fisco ma zapewne zbyt dużo nawyków z FI, co nie pasuje w Ferrari.
Obrazek
D. Morelli: Robert ma bardzo silny charakter i przezwycięży to!!!
Avatar użytkownika
buczu
 
Dołączył(a): Pn sie 21, 2006 20:20
Lokalizacja: Nysa/Wrocław
GG: 6295396

Postprzez slipstream So wrz 12, 2009 18:29  Re: Tonio Liuzzi

Ja bym poczekał z wszystkimi zachwytami do kolejnego GP

Ale że niby co, nagle zapomni jak jeździć. Cały czas się rozchodzi że wsiadając w bolid (jakikolwiek by on nie był) bez jazdy za jego sterami przez 1,5 roku dał radę wcale nie tracąc do partnera objeżdżonego z autem na wylot rzec można. Oczywiście wynik w następnych GP będzie odzwierciedleniem pozycji FI, ale do diaska po co tu udowadniać że nagle zapomni jak jeździć i zacznie tracić po sekundzie do Sutila (bo nie winą Liuzziego będzie jak nagle FI znajdzie się na P15 i P16 obok siebie)
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez rafaello85 So wrz 12, 2009 19:08  Re: Tonio Liuzzi

Pięknie Tonio pojechał, powiem szczerze że nie spodziewałem się tego po nim :o Pierwszy qual po wielu miesiącach przerwy i od razu dość wysokie miejsce na starcie :grin: Fajnie by było, żeby jutro dowiózł jakieś punkty :)
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Następna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron