[Zespoły] Sauber

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez rafaello85 Cz gru 03, 2009 20:33  [Zespoły] Sauber

A zatem potwierdzone - Sauber powraca do F1 :grin: Bardzo mnie cieszy ta informacja, bo Peter Sauber to prawdziwy pasjonat :-) Wyścigi F1 są dla niego czymś więcej niż tylko biznesem. Takich ludzi potrzeba nam w Królowej Motosportu :)
Wiemy, że bolidy będą napędzane jednostkami Ferrari ( tak jak niegdyś to było ), teraz tylko czekam na powrót do tego czadowego malowania, które obserwowaliśmy przez wiele, wiele lat :grin:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Anderis Cz gru 03, 2009 20:40  Re: [Zespoły] Sauber-Ferrari

Ja mam nadzieję, że zespół będzie się ścigał w podobnych barwach, co przed przejęciem BMW, gdyż bardzo mi się one podobały. Chciałbym także zobaczyć w składzie zespołu Witalija Pietrowa, moim zdaniem zasłużył na miejsce w F1, a wszystko wskazuje na to, że Rosjanin oddala się od posady w Camposie.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Piru Cz gru 03, 2009 21:33  Re: [Zespoły] Sauber

Uprzedziłeś mnie w utworzeniu tematu Rafaello85 :twisted:

Peter to naprawdę człowiek z pasją.Szkoda, że nie odniósł zwycięstwa ze swoim starym zespołem. Liczę na to, że z nowym osiągnie ten cel.Jeśli nie w tym sezonie to w najbliższej przyszłości :)
Piru
 

Postprzez sztott Pn gru 14, 2009 13:50  Re: [Zespoły] Sauber

piru napisał(a):Uprzedziłeś mnie w utworzeniu tematu Rafaello85 :twisted:

Peter to naprawdę człowiek z pasją.Szkoda, że nie odniósł zwycięstwa ze swoim starym zespołem. Liczę na to, że z nowym osiągnie ten cel.Jeśli nie w tym sezonie to w najbliższej przyszłości :)


I mają bardzo dużą szanse na sukces, BMW zostawiło na pewno sporo pieniędzy w rozwój zespołu po przejęciu go. Zespół już pokazał w ubiegłym sezonie, że mogą stworzyć bardzo konkurencyjne bolidy.
Avatar użytkownika
sztott
 
Dołączył(a): Wt lip 14, 2009 12:29

Postprzez rado123F1 Pn gru 14, 2009 20:13  Re: [Zespoły] Sauber

Chyba Sauber będzie jednym z moich ulubionych teamów. Bez brzemienia w postaci BMW + człowiek z pasją czyli fajne połączenie. Ciężko im będzie wygrywać, ale jak zatrudnią dobrych kierowców, to co jakiś czas powinni pokazywać się w czołówce :)
Marzy mi się odnośnie Saubera jeszcze jedno. Aby wrócili do starego malowania. Fajne było :smile:
"Także tego... Ale że Dudka nie wzięli na mundial?"
rado123F1
 
Dołączył(a): Pn lip 13, 2009 17:17
Lokalizacja: Prudnik

Postprzez kuxumuxu Wt gru 15, 2009 20:25  Re: [Zespoły] Sauber

Japońska prasa informuje, że Kobayashi będzie w przyszłym sezonie kierowcą Saubera. Miałby wnieść do zespołu 5 mln euro.

Sauber wspominał kiedyś, że obok doświadczonego kierowcy chciałby zobaczyć w swoim zespole jakiegoś młodego zawodnika, więc może Kobayashi z Fisichellą lub Heidfeldem?
Andrea Stella: Hamilton 3.5
Fernando Alonso: I don't want to know!
kuxumuxu
 
Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 19:32
GG: 19722466

Postprzez rafaello85 Wt gru 15, 2009 22:06  Re: [Zespoły] Sauber

kuxumuxu napisał(a):Sauber wspominał kiedyś, że obok doświadczonego kierowcy chciałby zobaczyć w swoim zespole jakiegoś młodego zawodnika, więc może Kobayashi z Fisichellą lub Heidfeldem?

hmmm, jakiś czas temu czytałem newsa z którego wynikało, że Sauber nie za bardzo interesuje się Fisichellą :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez kuxumuxu N gru 20, 2009 13:09  Re: [Zespoły] Sauber

rafaello85 napisał(a): hmmm, jakiś czas temu czytałem newsa z którego wynikało, że Sauber nie za bardzo interesuje się Fisichellą :wink:

Ale sam Fisichella twierdzi, że posada w Sauberze jest możliwa.

Zresztą Sauber napędzany ma być silnikami Ferrari, a Fisichella jest testerem włoskiego zespołu, więc może to będzie miało jakieś znaczenie :P
Andrea Stella: Hamilton 3.5
Fernando Alonso: I don't want to know!
kuxumuxu
 
Dołączył(a): Pn gru 14, 2009 19:32
GG: 19722466

Postprzez Campeon N gru 20, 2009 14:44  Re: [Zespoły] Sauber

Klucz do drugiego fotela obok Kobaya, trzyma nie kto inny jak Michael Schumacher. Na szczycie listy Saubera jest Nick Heidfeld (informacja wyczytana na jednym z zagranicznych serwisów), zaś Fisichella jest jedynie alternatywą, gdyby okazało się, iż Szybki Nick jednak wskoczy do Mercedesa. Aczkolwiek Niemiec czeka na ruch swjego utytułowanego rodaka, zatem drugiego kierowcę (w zasadzie pierwszego) teamu z Hinwil poznamy zapewne krótko po tym, jak zostanie potwierdzony team-mate Rosberga.

PS. Kto by pomyślał jeszcze kilka miesięcy temu, że rozwiązaniem układanki transferowej będzie Schumacher.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez barteks Wt gru 22, 2009 19:45  Re: [Zespoły] Sauber

Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Fire Wt gru 22, 2009 19:50  Re: [Zespoły] Sauber

Fajne fotki, tego typu fotki to chyba tylko jego opublikowano, nie widziałem takich np. Kubicy czy Buttona w nowych zespołach...
Fire
 
Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 20:43
Lokalizacja: Padock F1
GG: 6016343

Postprzez hideto Wt gru 22, 2009 20:11  Re: [Zespoły] Sauber

Bo kierowów których wymieniłeś obowiązują kontrakty do końca roku... :] stąd wcześniej jak 1 stycznia nie zobaczysz alonso w ciuchach ferrari, kubicy w ciuchach renault a buttona w mclarenie.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Fire Wt gru 22, 2009 20:25  Re: [Zespoły] Sauber

hideto napisał(a):Bo kierowów których wymieniłeś obowiązują kontrakty do końca roku... :] stąd wcześniej jak 1 stycznia nie zobaczysz alonso w ciuchach ferrari, kubicy w ciuchach renault a buttona w mclarenie.


Tak też myślałem, lecz nie byłem pewien ;)
Fire
 
Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 20:43
Lokalizacja: Padock F1
GG: 6016343

Postprzez BagBag Śr gru 23, 2009 10:20  Re: [Zespoły] Sauber

Nawet sam Sauber pracuje przy bolidzie :-) a zdjęcia bardzo fajne : )
Avatar użytkownika
BagBag
 
Dołączył(a): N mar 02, 2008 11:15

Postprzez e-Manitou Pn sty 04, 2010 19:40  Re: [Zespoły] Sauber

http://www.autosport.com/news/report.php/id/80731

W skrócie - oczekiwano, że po wycofaniu się BMW i sprzedaży ekipy Peterowi Sauberowi team wróci do dawnej nazwy 'Sauber', jednak rzecznik ekipy twierdzi, że obecnie team nazywa się "BMW Sauber F1 Team" i jako taki został zgłoszony na sezon 2010 i na razie nie ma "wyznaczonego terminu jego zmiany" (czyli nie zmienią nazwy jak mniemam).

Ciekawe, ciekawe :oops: Wygląda na to, że w stawce będą figurowali jako BMW... Ciekawe czy to ruch, który ma zapobiec ewentualnemu krętactwu ze strony Berniego przy wypłacie tantiemów za 2009 rok czy raczej jakieś ukryte zobowiązania wobec BMW.
W8 4 F1 2010 by Codemasters
Avatar użytkownika
e-Manitou
 
Dołączył(a): N lis 02, 2008 11:04

Następna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości