George Russell

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez lolek99 So kwi 27, 2019 0:06  Re: George Russell

Dokładnie,mam takie samo wrażenie,że prędzej będzie Hamilton-Russell,niż Ocon-Hamilton.
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez slipstream So kwi 27, 2019 7:21  Re: George Russell

Ale to nic nowego. O tym że dla Ocona zamknęło się okno na posadę w Mercu mówiło się jeszcze zanim Russel trafił do F1, a już był juniorem Merca odnoszącym sukcesy w niższych seriach.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez kubas33 So lip 13, 2019 17:35  Re: George Russell

„Gdyby zależało to ode mnie, byłbym na pole position w każdym wyścigu, ale rozumiem sytuację, w jakiej jesteśmy. Jestem w Formule 1, o czym zawsze marzyłem i jestem tu na dłużej. Mój czas nadejdzie.” Russell

Chyba ktoś tu jest trochę zadufany w sobie :???:
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez Kazik So lip 13, 2019 18:37  Re: George Russell

kubas33 napisał(a):„Gdyby zależało to ode mnie, byłbym na pole position w każdym wyścigu, ale rozumiem sytuację, w jakiej jesteśmy. Jestem w Formule 1, o czym zawsze marzyłem i jestem tu na dłużej. Mój czas nadejdzie.” Russell

Chyba ktoś tu jest trochę zadufany w sobie :???:

Czy ja wiem? Każdy młody kierowca w F1 marzy o tym o czym on marzy. Akurat w tym stwierdzeniu żadnego zadufania nie widzę. Lando Norris pewnie marzy o tym samym. Trzeba im to brać za złe? Chyba wprost przeciwnie...
Prawdziwa wartość Georga będzie poznana gdy przestanie jeździć tym czym jeździ obecnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez kubas33 So lip 13, 2019 19:30  Re: George Russell

Nie odebrałem tego jako marzenie tylko przekonanie że gdyby miał odpowiedni bolid to byłby na pole position w każdym GP (bo wszyscy pozostali są o klasę gorsi)
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez Kazik N lip 14, 2019 11:09  Re: George Russell

kubas33 napisał(a):Nie odebrałem tego jako marzenie tylko przekonanie że gdyby miał odpowiedni bolid to byłby na pole position w każdym GP (bo wszyscy pozostali są o klasę gorsi)

No bo my jako my (kibice) słuchamy i przyglądamy się Georgie'mu przez pryzmat obecności Roberta w tym samym zespole. Gdyby to powiedział inny debiutant to nikt pewnie nie zwróciłby nawet na to uwagi (a swoją drogą to nawet Cezariusz wczoraj nie zwrócił na to zdanie szczególnej uwagi bo trochę wyrwane z czegoś tam co więcej sobie młody powiedział). :wink:
Sam George j/w napisałem jest dla mnie niewiadomą w najbliższej przyszłości. Może i być drugim Hamiltonem a może równie dobrze być w F1 tylko solidnym zdobywaczem punktów. Za wcześnie z nim. Na razie wiadomo jedynie, że notorycznie wygrywa z Robertem co powoduje frustracje u wielu fanów. Tyle w temacie Georga na dziś. :tak:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Pavlos Le Paul Cz sie 01, 2019 12:41  Re: George Russell

Oj musiało być wesoło że tak kończymy (zdjęcie Mikołaj Sokół)

Obrazek
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Kazik Pt sie 02, 2019 13:07  Re: George Russell

Wiem po FP1 od Mikołaja, że Georgie miał do wyboru Godzillę albo coś różowego i dlatego wybrał to pierwsze ale tak w sumie WTF? :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez kubas33 Pt sie 02, 2019 17:15  Re: George Russell

Może mieli zakład, kto pierwszy zdobędzie pkt w sezonie to jego rywal zakłada to coś? :p
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez Kazik Śr lis 06, 2019 21:37  Re: George Russell

"Fernando Alonso's first season in Formula 1 was a pointless one.

He was classified last of the regular drivers, failed to score a point and was behind Minardi team-mate Tarso Marques - a driver nobody tipped for great things in grand prix racing in the future - in the championship.

George Russell's first season in F1 is, so far, a pointless one."
https://www.autosport.com/f1/feature/96 ... ike-alonso

Taki artykulik na autosporcie porównujący debiut George'a z debiutem Fernando. (nie mam pełnego dostępu ale widzę wstęp)
Już wcześniej wspominałem, że tej tzw. "klasy" George'a nie da się jeszcze ocenić a już na pewno nie można go porównywać z jakimkolwiek mistrzem.
Paradoksalnie bardzo dobra opinia o George'u nie przeszkadza polskim kibicom a nawet wprost przeciwnie pomaga bo przecież byle kto nie mógłby dołożyć 19-0 (na dziś) R.K. w qualach 2019.
George jest mistrzem F2 więc podstawy są i też materiałem na bardzo dobrego kierowcę w F1 niewątpliwie jest ale...
Gasly też był mistrzem F2 ( Palmer, Pantano to akurat "drastyczne" przypadki w F2-GP2-zwał jak zwał).
Można jeszcze dodać, że jadąc W10 na testach był najszybszy ale...Nikita Mazepin jadąc W10 też był najszybszy.
Nie wiem oczywiście jak potoczy się kariera Russella bo zaczął w złym miejscu ale też absolutnie nie mam żadnego przekonania do tego, że to kierowca posiadający kaliber mistrza a w taki sposób jest już odbierany i postrzegany (u nas też bo to w pewien sposób pasuje). Nadal poczekałbym z nim jeszcze...
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez bartoszcze Śr lis 06, 2019 22:27  Re: George Russell

George w odróżnieniu od innych przywołanych mistrzów F2 został nim w debiucie i z dużą przewagą, oraz w solidnej stawce (Norris, Albon, de Vries)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez idylla Cz lis 07, 2019 6:33  Re: George Russell

Potencjał w GR na pewno jest, tyle że porównywanie z ALO jest kompletnie bezzasadne.
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez bartoszcze Cz lis 07, 2019 8:57  Re: George Russell

idylla napisał(a):Potencjał w GR na pewno jest, tyle że porównywanie z ALO jest kompletnie bezzasadne.

To będzie można powiedzieć za 5 lat. Na razie jest pewne ALO wchodząc do F1 miał słabszą historię w niższych seriach.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez slipstream Cz lis 07, 2019 9:18  Re: George Russell

Tylko pamiętajmy, że właściwie od jazdy Alonso w Minardi nie zależała jego kariera, bo ta była z góry ustalona przez Flavio. No może zależała tyle, że jakby popełniał fatalne błędy to by przekreślił wszystko, ale nikt nie oczekiwał po nim wyników w zespole z Faenzy.

Więc przypominam, że Alonso został posadzony w Minardi aby obyć się z paddockiem, mówiąc oględnie, po czym miał wrócić na rok na posadę testowego w Renault żeby zadebiutować we francuskiej ekipie. George o ile mi wiadomo nic zaklepanego na przyszłość nie ma, bo Mercedes ma jednak pewne problemy z dysponowaniem swoimi podopiecznymi (patrz losy Ocona).

Ergo, porównywanie tych karier, a szczególnie pierwszego roku nie ma żadnego sensu.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Mariusz Cz lis 07, 2019 9:50  Re: George Russell

Zgadzam się ze slipstream. Początki kariery Alonso w F1 można porównać do Massy, ale sytuacja Russella to zupełnie inna sprawa. Już bardziej realistyczne jest porównywanie debiutu Russella w F1 do Riccardo, którego karierą kierował Red Bull i wsadzał kolejno do HRT i STR.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron