Alexander Albon

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez cichy Pn lis 26, 2018 19:47  Alexander Albon

No cóż.. rzutem na taśmę, jako ostatni w tym sezonie ogórkowym wskakuje nam do przyszłorocznej stawki Alexander Albon. Osobiście śmiem twierdzić, że jest to sezonowy strzał.. góra dwa, gdzie Toro Rosso znacznie podbuduje sobie budżet, z racji narodowości jegomościa.
No ale.. zże chłop trafi nam do stawki w przyszłym roku, to na temat zasługuje :roll:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez bartoszcze Pn lis 26, 2018 20:00  Re: Alexander Albon

2 kierowca sezonu 2016 w GP3, 3 kierowca sezonu 2018 w F2 (miał teoretyczną szansę na tytuł przed ostatnim weekendem, ale nic mu nie poszło). Może za rok wypadnie, a może nie...
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Europejczyk Pn lis 26, 2018 20:04  Re: Alexander Albon

Obrazek

:grin:

Osobiście uważam go za bardzo miłego gościa :) Z resztą tak samo jak Norris i Russell... Ciekawe komu pierwszemu palma odbije :grin:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Jimmy0555 Pn lis 26, 2018 20:12  Re: Alexander Albon

Jego dotychczasowe osiagnięcia nie wyglądają imponująco, mam nadzieję, że nie okaże się zapchajdziurą... :???:
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Jimmy0555
 
Dołączył(a): Pt sie 02, 2013 13:15

Postprzez J.P.S. Pn lis 26, 2018 20:14  Re: Alexander Albon

Proponuję, żeby w każdym temacie zakładanym o nowym kierowcy F1, Europejczyk wrzucał swoje foto z nim :p
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez Europejczyk Pn lis 26, 2018 20:29  Re: Alexander Albon

Haha :-D W sumie z przyszłorocznej stawki nie mam foty tylko z Kimim :detektyw: Trzeba będzie go dorwać.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Gie Wt lis 27, 2018 8:03  Re: Alexander Albon

Aż rzuciłem okiem w internet i chłopak ma 186 cm wzrostu. To będzie chyba najwyższy kierowca w stawce.
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez exxxile Wt lis 27, 2018 10:08  Re: Alexander Albon

bartoszcze napisał(a):2 kierowca sezonu 2016 w GP3, 3 kierowca sezonu 2018 w F2 (miał teoretyczną szansę na tytuł przed ostatnim weekendem, ale nic mu nie poszło). Może za rok wypadnie, a może nie...


Trzeba pamiętać, że dla niego to był drugi sezon w F2, gdy Russell i Norris debiutowali w serii (ok, Lando przejechał jakiś weekend na koniec 2017). Jednak też przegrać z tą młodzieżą to nie wstyd, nie wydaje mi się, żeby Albon miał być ogórkiem, a brak talentów ze szkółki Toro Rosso działa dodatkowo na jego korzyść.
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez Protonek Wt lis 27, 2018 10:57  Re: Alexander Albon

Russell i Norris to największe talenty w motorsporcie obok Verstappena i Leclerca. Albon fajnie sobie poradził w tym sezonie w F2. Jest lepszym wyborem na ten moment niż Ticktum.
A jego imię osiemdziesiąt i osiem.
Avatar użytkownika
Protonek
 
Dołączył(a): Śr gru 23, 2015 12:04

Postprzez Kazik Wt lis 27, 2018 18:56  Re: Alexander Albon

Europejczyk napisał(a):Haha :-D W sumie z przyszłorocznej stawki nie mam foty tylko z Kimim :detektyw: Trzeba będzie go dorwać.

Miałem właśnie zapytać z kim Ty jeszcze nie masz foty. Teraz już wiem. :tak:
Gdyby taka kategoria istniała to przyznałbym Ci obligatoryjnie mistrzostwo świata. Walcz dalej bo są jeszcze kierowcy marzący o debiucie w F1. (nie tylko Albon)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Europejczyk Wt lis 27, 2018 20:10  Re: Alexander Albon

Dzięki Kazik, miło czytać taki komentarz :) Generalnie troszkę olewałem kierowców z niższych serii, czasami ich spotykając nawet nie brałem autografu ani nic. W przyszłym roku postawię na nich jednak większy nacisk, ponieważ fajna sprawa mieć ich już "z głowy" jak dopiero co wchodzą do F1. I tak niezły fart, że akurat Norrisa, Russella i Albona spotkałem i walnąłem fote :razz:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez bartoszcze Pn sie 12, 2019 11:22  Re: Alexander Albon

No proszę - absolutnie nie będzie żadnych zmian w składach, powiedział doktor Helmut, dlatego Alex Albon od GP Belgii kierowcą Red Bulla :)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez kubas33 Pn sie 12, 2019 11:24  Re: Alexander Albon

Może Gasly doznał kontuzji pleców :evil:
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez Kazik Pn sie 12, 2019 14:24  Re: Alexander Albon

Szansa, której sam Alex raczej się nie spodziewał tak szybko. Kierowca mega sympatyczny i między innymi dlatego Anglicy nie mogą przeboleć, że ściga się nie pod brytyjską banderą. :wink: W końcu urodził się i wychował w UK. Ci z Red Bulla to jednak potrafią zaskoczyć pozytywnie mając ten przywilej "mieszania" kierowcami. 8-) Podoba mi się ten ruch i teraz czekam na to jak Alex da sobie radę od Spa począwszy. Powodzenia. :dobrze:
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez qTeck Pn sie 12, 2019 15:55  Re: Alexander Albon

kubas33 napisał(a):Może Gasly doznał kontuzji pleców :evil:

Podobno uskarża się na silne bóle dolnego odcinka pleców :-P
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Następna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron