VW

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez kamil - fan f1 So cze 05, 2010 15:15  VW

Jak myślicie w jaki sposób VW wejdzie do stawki F1. Czy stworzy nowy team od podstaw, albo zwiąże się z jakimś obecnym. Początkowo uważałem, że jeśli to drugie to dostarczaliby silniki Williamsowi (oni chyba wszystkie przerabiali - poza Mercem i Ferrari). Ale raz natykając się na pewną fanowską twórczość pomyślałem sobie, czemu właśnie nie Redbull.

http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2010/ ... ev_one.jpg

Oto moje argumenty:
1. VW sam deklarował, że raczej zwiąże się z istniejącym teamem.
2. Redbull jest jednym z najlepszych teamów, więc to niezły kąsek.
3. Redbull ponoć chce zmienić silnik, ale Ferrari - przerabiali (chyba tylko samo Ferrari może z tego silnika zrobić pożytek), Cosworth - również przerabiali, ale teraz ich z tym silnikiem nie wyobrażam sobie, Merc - pod warunkiem, że McLaren ich nie zablokuje. Więc zostają przy Renault albo ściągają kogoś nowego.
4. Niemcy z Austriakami zawsze znajdą wspólny język.
kamil - fan f1
 
Dołączył(a): Pt sty 22, 2010 12:48

Postprzez cichy So cze 05, 2010 17:36  Re: VW

nikt w Red Bullu nie pozwoli by ich bolid wyglądał tak ohydnie jak ten zaprezentowany powyżej :evil:

... co do Red Bull Audi to wątek zaczął się dwa lata temu, jeśli wejdą do F1 Red Bull będzie się o nich starał nawet jeśli będą wielką niewiadomą. Komplikacją może być tylko nowy, oznaczany mroczną literką X tytularny sponsor, który może dorzucić do tego tematu kilka swoich groszy.

Swoją drogą, spełniłby się mój team z rFactor :evil:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34


Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości