Jerome d'Ambrosio

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SirKamil Pn paź 24, 2011 23:50  Re: Jerome d'Ambrosio

A cóż innego mogą zrobić? Dzisiaj nie istnieje ścieżka pt. młody kierowca testowy robiący xx tyś km rocznie. IMO jeśli trafia się szansa dla takiego zawodnika (tzn. są sponsorzy) trzeba ją chwytać bo kierowca istniejący w świecie F1 to tylko i wyłącznie kierowca etatowy.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez dekadent Wt paź 25, 2011 4:56  Re: Jerome d'Ambrosio

Niestety w RBR są tylko 2 miejsca. Ktoś musi stawkę zamykać. Pechem D'Ambrosio jest, że trafił akurat do Virgin, bo widzę że w tej ekipie jest jeden kierowca na stałe i jeden młodziak z GP2 sezon w sezon inny. Mam nadzieję, że Belga ściągnie Team Lotus w miejsce Trullego, bo ja osobiście czuję do niego sympatię i po tym sezonie sądzę że nie popełnił wielu błędów, był tam gdzie powinien przy takiej stawce i przy takim samochodzie, no ale nie zwracał on zbytnio na siebie uwagi. Jak Buemi, jest bo jest, jak go nie będzie to nikt nie zauważy. Ja tam go lubię, wydaje się takim miłym skromnym gościem.
Moim zdaniem jak Virgin zastąpi d'Ambrosio innym debiutantem to strzeli sobie w stopę. Im jest potrzebny duet na stałe, a nie przeciętny Glock (wiem wiem, wielki talent itd, ale moim zdaniem bardzo przeciętny kierowca) i wieczny debiutant. Ślepa uliczka bo Niemiec już więcej nie wyciśnie, a drugi kierowca zamiast mieć już odpowiedni kilometraż przejechany i szansę na szybszą jazdę w kolejnym sezonie, modli się o etat. Im jest potrzebna stabilność.
dekadent
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 16:17

Postprzez mago Wt sty 24, 2012 17:30  Re: Jerome d'Ambrosio

Jerome zostaje w grze. Został potwierdzony jako testowy kierowca Lotusa. Dobrze, że chociaż tyle po sezon w Virginie mógł jego karierę w F1 całkowicie zakończyć. I w sumie powrót do domu, bo w 2010 Jerome był testowym Renault.
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez Campeon Wt sty 24, 2012 18:59  Re: Jerome d'Ambrosio

Ciągle nie mogę się przyzwyczaić, że Lotus jest teraz w Enstone. Czytając tytuł newsa pomyślałem sobie "o, może zastąpi Jarno w trakcie sezonu, albo chociaż pojeździ w piątki", ale po chwili chlust zimnej wody na głowę i nagle czytam o współpracy z Raikkonenem i Grosjeanem, zatem trudno oczekiwać jazd podczas weekendów grand prix, z zespołem, który musi zaaklimatyzować niemalże dwóch debiutantów :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Kojag Cz sty 26, 2012 19:53  Re: Jerome d'Ambrosio

Kojag
 
Dołączył(a): So lut 19, 2011 14:36

Postprzez phildoon Cz sty 26, 2012 20:00  Re: Jerome d'Ambrosio

Kojag napisał(a):http://sport.onet.pl/f1/f1-jerome-dambrosio-trzecim-kierowca-lotus-renault,1,5007576,wiadomosc.html
Piękne zdjęcie, piękny tekst... :-D


:twisted: :evil: Ja już nie wiem czy śmiać się czy płakać. Tytuł jedno, zdjęcie drugie a tekst trzecie. :evil: :evil: :evil: Hahahaha! Masakra :D
-"If you ever do that again, I'll drive you in a wall" (Montoya)
-"Oh yeah? Then I'll drive you into tree"(Villeneuve)
-"Yeah, bet you got some experience with that. You already killed someone this season"
phildoon
 
Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 21:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez mago Cz sty 26, 2012 20:08  Re: Jerome d'Ambrosio

Tytuł o di Ambrossio, zdjęcie Pica, a tekst o Kubicy. :lol: No co? Kryzys! Trzeba oszczędzać. :twisted:
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez Marker Cz sty 26, 2012 22:24  Re: Jerome d'Ambrosio

Mago, dzieki że napisałeś dokładnie o kogo chodzi, bo bym na to nie wpadł. :shock:
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez mago Cz sty 26, 2012 22:59  Re: Jerome d'Ambrosio

:???: Jakbyś nie zauważył to się z tego po prostu naśmiewałam (to tak po pierwsze i drugie). Ale proszę bardzo, nie musiałeś dziękować. :królik:
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
Avatar użytkownika
mago
 
Dołączył(a): Wt lip 06, 2010 12:35

Postprzez grzegorzfiliks Pt sty 27, 2012 13:05  Re: Jerome d'Ambrosio

Hahaha!!! Onet zawsze potrafi rozbawić :-D
Avatar użytkownika
grzegorzfiliks
 
Dołączył(a): Pn sie 04, 2008 8:39
GG: 23336497

Postprzez SirKamil N wrz 02, 2012 18:12  Re: Jerome d'Ambrosio

Pozostaje czekać na potwierdzenie. To dobra okazja na pierwsze punkty w karierze.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Mahilda111 N wrz 02, 2012 18:30  Re: Jerome d'Ambrosio

Inaczej, to dobra okazja na wypracowanie sobie niezłej opinii w światku Formuły 1, przy pomocy niezłego rezultatu.
Avatar użytkownika
Mahilda111
redaktor
 
Dołączył(a): So sty 29, 2011 9:14

Postprzez Marker N wrz 02, 2012 18:51  Re: Jerome d'Ambrosio

Gdyby zdobył P5, może przez poniedziałek byłoby głośno o nim.



w światku Formuły 1

Masz na imię Andrzej?





Edit: Obrazek
Ostatnio edytowano N wrz 02, 2012 20:28 przez Marker, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez Mahilda111 N wrz 02, 2012 19:18  Re: Jerome d'Ambrosio

Marker napisał(a):
w światku Formuły 1

Masz na imię Andrzej?


Strona główna -> Redakcja serwisu Wyprzedź Mnie! -> Ostatnio osoba na liście po lewej stronie :)
Avatar użytkownika
Mahilda111
redaktor
 
Dołączył(a): So sty 29, 2011 9:14

Poprzednia strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości