Czy rzeczywiście jest szansa na następcę R. Kubicy?

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Lukas123 Cz sty 28, 2021 11:51  Czy rzeczywiście jest szansa na następcę R. Kubicy?

Witajcie,
Co sądzicie, czy według Was Dawid Liwiński ma szanse by zostać następcą R. Kubicy? Tak mnie tknęło by zerknąć w ten temat. Chłopak ma potencjał, ale nie wiem czy to go nie zamuruje. Co wy myślicie na ten temat?
Lukas123
 
Dołączył(a): Cz sty 28, 2021 11:42

Postprzez marrak Cz sty 28, 2021 16:12  Re: Czy rzeczywiście jest szansa na następcę R. Kubicy?

Nie ma nawet sensu poruszać tego tematu dopóki nie przejedzie sezonu w F2. No chyba że ma miliardera z $ w rodzinie :D
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Kamikadze2000 So mar 13, 2021 23:18  Re: Czy rzeczywiście jest szansa na następcę R. Kubicy?

Swego czasu byli Antoni Ptak i Aleks Karkosik (nie wiem, czy przypadkiem ich ojcowie nie są dziani), ale głos o nich zaginął. Nie wiem też, co dalej z Filipem Kaminiarzem. Artur Janosz i Karol Basz rozwinęli się w wyścigach samochodów sportowych. Obecnie jest szansa na jakiegoś zawodnika w drodze do F1 w postaci Mateusza Kasprzyka, Piotra Wiśnickiego i Kacpra Sztuki. W Brytyjskiej F4 jest też Daniel Biliński, który urodził się na wyspach. Reprezentował nas pod polską flagą, ale jak długo? Czas pokaże. Miło byłoby, gdyby Orlen wsparł młode talenty i szukał "następców mistrza". Bo Robert niestety bardziej nadaje się już na ambasadora marki i mentora młodych, aniżeli materiał na kierowcę.
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez cwiek Pn mar 15, 2021 10:24  Re: Czy rzeczywiście jest szansa na następcę R. Kubicy?

Swego czasu byli Antoni Ptak i Aleks Karkosik (nie wiem, czy przypadkiem ich ojcowie nie są dziani),


Oczywiście, że są dziani. Ojcem Antoniego Ptaka jest też Antoni Ptak, m.in. były właściciel Pogoni Szczecin. Tata Karkosika też jest jednym z bogatszych ludzi w Polsce.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez idylla So mar 20, 2021 13:29  Re: Czy rzeczywiście jest szansa na następcę R. Kubicy?

Może coś pozytywnego wyniknie z programu Alfa-Orlen pod warunkiem, że nie była to jedynie propaganda bo wiadomości o uczestnikach ni widu, ni słychu.
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18


Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości