Daniel Ricciardo

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez cichy So lut 05, 2011 17:28  Daniel Ricciardo

Warto otworzyć temat o chłopaki z okazji tego newsa: http://www.f1wm.pl/php/wiad_gen.php?id=20295

niezmiernie cieszy mnie ten fakt, oraz utwierdza w tym, że zobaczymy Daniela w F1 w przyszłym roku.. a kto wie, może i w tym. Nie od dziś wiadomo, że STR lubi sobie wymieniać kierowców nawet i w trakcie sezonu, więc czemu by nie miał zastąpić takiego, dość słabo spisującego się i lekko tracącego kontakt i zaufanie w teamie Buemiego..

zwiększenie jego roli sugeruje również, że Red Bull dość mocno przygotowuje się na zmiany w zespole matce( Jaime do boju)! Choć gdyby RB7 złapał zadyszkę i ledwo co zakwalifikował się w TOP5 to wcale nie zdziwiłbym się widokiem Ricciardo w RB8 8-)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Darkat So lut 05, 2011 19:51  Re: Daniel Ricciardo

jeszcze bym nie mówił hop co do Alguersuari. Choć faktycznie zrobił postęp i jest przynajmniej na tym samym poziomie co Buemi. Co nie dobrze wróży temu drugiemu.
Co do Ricciardo to zawsze dobrze widzieć gdy młody zawodnik ma szansę zaistnieć w F1.
Ja jestem ciekawy osobiście czy Di Resta da radę Sutilowi. Bo droga Ricciardo może być podobna. Tj. wpierw angaż w STR za Buemiego chyba że jego piątkowe wyniki będą lepsze niż Di Resty. To wtedy być może RBR
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez AleQ So lut 05, 2011 21:55  Re: Daniel Ricciardo

Liczę ,że Ricciardo już w 2012 będzie śmigał w STR . Myślę ,że raczej nikt nie poleci z obecnego składu , bo Webbo raczej pójdzie na emeryturkę i ktoś z duet Buemi - Jaime wskoczy do RBR. Dlatego też im będzie zależało na wynikach w tym roku :) Co do młodego Kangura ,to jeżeli będzie regularnie brał udział w piątki to może gdy trafi do głównego fotela STR będzie osiągał dobre wyniki.
Avatar użytkownika
AleQ
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 14:47
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez cichy Cz cze 30, 2011 14:49  Re: Daniel Ricciardo

http://www.f1wm.pl/php/news_id-22578.html

Przewspaniale, gdyby chłop nie miał wsparcia Red Bulla to ten ruch byłby wielkim ryzykiem, jednak można być o niego spokojny.. no, to przygotowania idą pełną parą.. można zacząć żegnać Buemiego ;)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Jenson Cz cze 30, 2011 15:07  Re: Daniel Ricciardo

Co do tego Buemiego to nie bądź taki pewny :-)
Myślał Webber o niedzieli a w sobote KERS odcieli.
Avatar użytkownika
Jenson
 
Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 20:47

Postprzez Campeon Cz cze 30, 2011 15:14  Re: Daniel Ricciardo

Z początku pomyślałem, że byłoby to nierozsądne posunięcie. Jazda w tak wolnym bolidzie nigdy nie wpływa dobrze na reputację zawodnika... Ale chwila, chwila... Daniel przecież nie musi się martwić o swoją reputację, gdyż ma zapewniony angaż w Toro Rosso na sezon 2012, jak i Red Bull wie swoje odnośnie jego osiągów. Jeżeli wieści te zostaną potwierdzone, to należy się tylko cieszyć. Co prawda będzie jeździł w ogonie stawki, ale mimo wszystko szybciej zaaklimatyzuje się w światku F1, pozna lepiej tory, na których niższe serie nie goszczą, mając ułatwione zadanie przed przyszłym sezonem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez barteks Cz cze 30, 2011 16:53  Re: Daniel Ricciardo

Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez trawa4444 Cz cze 30, 2011 19:15  Re: Daniel Ricciardo

no i juz potwierdzone przez zespol (ciekawe - ani slowa o Narainie - nawet standardowego dziekujemy itp... Musieli sie chyba niezle poprztykac).
http://f1wm.pl/php/news_id-22591.html
Bardzo jestem ciekawy co teraz zrobi TATA, glowny sponsor HRT...
Get well, Robert!
@trawa44
trawa4444
 
Dołączył(a): N sty 25, 2009 0:04
Lokalizacja: Moskwa

Postprzez Jenson Cz cze 30, 2011 19:38  Re: Daniel Ricciardo

Jak napisali poprzednicy to duży + dla Daniela ze względu na to, że będzie mógł uczestniczyć w całym weekendzie i poznawać, analizować wiele rzeczy, pierwsza sesja na zazwyczaj brudnym torze i nieustawionym bolidzie mu tego nie zapewniała. Szkoda tylko, że nie ujrzymy na razie jego walki i jakiś ciekawych manewrów w F1, bo na to w bolidzie HRT nie ma szans :p
Myślał Webber o niedzieli a w sobote KERS odcieli.
Avatar użytkownika
Jenson
 
Dołączył(a): Wt mar 17, 2009 20:47

Postprzez SirKamil Cz cze 30, 2011 20:54  Re: Daniel Ricciardo

Solidne przygotowanie przed prawdziwą pracą na testach ad 2012. Gratulacje Daniel. Trzymam kciuki, żeby nie narobił jakiejś popeliny bo się może spalić.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez rentonB Cz cze 30, 2011 21:01  Re: Daniel Ricciardo

Wg mnie on jest przereklamowany, chociaz zobaczy sie za rok. Byle tylko nie machal palcem.
"First braking, quite important, but not really"
R.K
Avatar użytkownika
rentonB
 
Dołączył(a): Pn mar 08, 2010 15:33

Postprzez Shaitan Cz cze 30, 2011 21:27  Re: Daniel Ricciardo

Jeździć Ricciardo umie całkiem nieźle i całkiem szybko. To raczej oczywiste, że na dzień dzisiejszy wirtuozem nie jest, bo i być nie może. Myślę, że z tej mąki będzie chleb, ale czy taki super wypieczony jak Hamilton (bez skojarzeń), Kubica czy Vettel, to raczej wątpię.
Osobiście oczekuję, że będzie on w stanie wydobyć z bolidu HRT więcej niż Liuzzi, którego do asów nie zaliczam.

Akurat w przypadku Daniela nie sądzę, aby jazda nawet jednym z dwóch najwolniejszych bolidów w stawce mogła mu zaszkodzić. Reputacji budować nie musi, dla niego liczy się tylko doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez SirKamil Cz cze 30, 2011 21:28  Re: Daniel Ricciardo

rentonB napisał(a):Wg mnie on jest przereklamowany, chociaz zobaczy sie za rok.


Dlatego bo ktoś tak napisałem w komentarzach na stronie...
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez dragon92 Cz cze 30, 2011 21:33  Re: Daniel Ricciardo

Ciekawe czy na bolidach HRT zobaczymy reklamy Red Bulla?
Avatar użytkownika
dragon92
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 19:42
Lokalizacja: Szczecin
GG: 2665605

Postprzez cichy Cz cze 30, 2011 21:42  Re: Daniel Ricciardo

dragon92 napisał(a):Ciekawe czy na bolidach HRT zobaczymy reklamy Red Bulla?

nie, na kasku, jak to bywa w przypadkach kiedy kierowca z programu Red Bulla jeździ w teamie, który ich wsparcia nie ma

Obrazek
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Następna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron