Bourdais i Wheldon do F1 !!!

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Mateucha Pn maja 29, 2006 18:07  

Ja bym widziałe w F1 w następnym sezonie Hamiltona, startuje w seri Gp2 i jak narazie jest pierwszy w klasyfikacji generalnej przed Nelsonem Piquet Jr. ma 21 lat jest o 30 dni starszy od Roberta, jeżdzi w zespole Art grandprix wskoczył na miejsce w zespole za Rosberga. Rosberg w tamtym roku wygrał serie GP2 powtórka z rozrywki? Czy Art grandprix to kopalnia talentów?

Myśle żę Hamilton może być pierwszym murzynem w F1 (chyba 1)
Mateucha
 
Dołączył(a): Pt mar 24, 2006 21:19
Lokalizacja: Suchedniów :)

Postprzez Arczyn Pn maja 29, 2006 19:48  

Wydaje mi się, że to nie kwestia Art a samego Hamiltona. W zeszły sezonie zmiótł konkurencję w F3 (choć co dziwne przestraszył się potem wypadu do Makao :D). Od pierwszego testu w GP2 był moim faworytem na ten sezon i jak na razie nie zawodzi.
Avatar użytkownika
Arczyn
 
Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 21:52

Postprzez Mariusz Pn maja 29, 2006 19:48  

Nie było dotąd czarnoskórego kierowcy w F1. Ale to nie jest temat o Hamiltonie!
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Orłoś Pn maja 29, 2006 19:57  

Mariusz napisał(a):Nie było dotąd czarnoskórego kierowcy w F1. Ale to nie jest temat o Hamiltonie!


To jeszcze mały OT o czarnoskórych. Otóż był taki kierowca Willy T. Ribbs, jeździł w CART/IndyCar, NASCAR, europejskiej formule Ford i raz był na testach F1 na torze Estoril. IMHO nie zrobił większego wrażenia...

A wracając do tematu, to z tych dwóch kierowców większe szanse ma Bourdais bo w przeciwieństwie do Wheldona nie jeździ prawie wyłącznie w lewo. :D
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mariusz Pn maja 29, 2006 20:35  

Orłoś napisał(a):z tych dwóch kierowców większe szanse ma Bourdais bo w przeciwieństwie do Wheldona nie jeździ prawie wyłącznie w lewo

No ale Wheldon jako Brytyjczyk ma wprawę do jazdy lewą stroną jezdni.

Tak poważnie to Francuz ma większe szanse na angaż do F1.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez mkpol Pn maja 29, 2006 21:21  

Mariusz napisał(a):Tak poważnie to Francuz ma większe szanse na angaż do F1.

Mam nadziejęże do tego nie dojdzie Ide i Sato to przy nim "genitelmani" jezdni. Burdais jeździ, jakby to powiedziec, po trupach
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez im9ulse Pn maja 29, 2006 23:09  

Burdais jeździ, jakby to powiedziec, po trupach

to co powiedziec o Paul'u Tracy'im...przesadzasz Burdais jest w miare spokojny jak na amerykanskie serie...a co do Hamiltona to widac ze to nieprzecietny talent,mysle ze Dennis nie wypusci go z rak i przygotuje mu miejsce w MacLarenie.
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez mkpol Wt maja 30, 2006 8:50  

im9ulse napisał(a):to co powiedziec o Paul'u Tracy'im


Temat jest o Burdaisie wiec o nim rozmawiamy, to ze Tracy jezdzi jak wariat to inna bajka ale porownujac Burdaisa to przyupuszczam ze szybciej straci superlicencje niz ja zdobedzie, no chyba ze spusci z tonu tak jak mentos swojego czasu. Reasumujac nie widze tego goscia na torach F1
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez maciek777 Wt maja 30, 2006 9:25  

Gdyby chcieli startowac w F1 to sami postaraliby się o to. Dziś mistrzowie amerykańskich serii nie mają dobrej marki w F1. Villeneuve, JPM i da Matta udowodnili że muszą mieć dzień aby zrobić dobry wynik. Odstają od ekstraklasy F1 (Schumi, Kimi i Fernando) to chyba każdy to widzi. To tego często są rozkapryszeni i czują się gwiazdami. Bardziej opłaca się zatrudnić młodego gniewnego, któremu będzie się chciało wspinać po drabince F1.
maciek777
 

Postprzez SPIDER Wt maja 30, 2006 14:40  

Tak. Jak ogląam Champ Car, to Sebatien po prostu tam wymiata. Jak na razie trzy wyścigi, trzy zwycięstwa :brawo:.
Jedzie ponownie po tytuł.
:)
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Johniss Śr maja 31, 2006 10:19  

mkpol napisał(a):
im9ulse napisał(a):to co powiedziec o Paul'u Tracy'im


Temat jest o Burdaisie wiec o nim rozmawiamy, to ze Tracy jezdzi jak wariat to inna bajka ale porownujac Burdaisa to przyupuszczam ze szybciej straci superlicencje niz ja zdobedzie, no chyba ze spusci z tonu tak jak mentos swojego czasu. Reasumujac nie widze tego goscia na torach F1


tylko, ze on juz startowal na torach F1, jeno w serii F3000. W sezonie 2001 byl 4, rok pozniej juz 1.
Johniss
 

Postprzez mkpol Śr maja 31, 2006 10:54  

Johniss no nie az tak doslownie :-)

Mialem na mysli serial F1 a nie konkretne miejsca

pozdri
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Mariusz Wt gru 12, 2006 10:01  

Myślę, że czas odnowić ten temat...

Obrazek

Bourdais z Champ Car będzie testował bolid F1 zespołu STR. Wheldon nadal ma aspiracje i walczyć bedzie zapewne o kolejne zwycięstwa w Indy Car. W kolejce czekają też Scott Dixon i Marco Andretti.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez dex Wt gru 12, 2006 10:27  

zoon napisał(a):Bourdais, Wheldon oraz Rossi powinni trafić do F1.

jakiś kierowca napewno powinien trafić do F1 , ja bym chciał albo Wheldona albo dixona , ale nie wszyscy , nie może być znowu za dużo mistrzów w F1 , bo sie zacznie NBA , w składzie same gwiazdki , nie ma komu grać , wszyscy to "walą " kasa i tak wpłynie a czy mecz wygrany czy przegrany to pal licho ( ja lubie NBA , jest widowiskowa , radosna koszykówka a F1 to powinna być walka mistrza z pretendentem a nie "snobów" ), tak nie może być w F1 .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez sowa_kubica_fan Wt gru 12, 2006 17:07  

dex napisał(a):
zoon napisał(a):Bourdais, Wheldon oraz Rossi powinni trafić do F1.

jakiś kierowca napewno powinien trafić do F1 , ja bym chciał albo Wheldona albo dixona , ale nie wszyscy , nie może być znowu za dużo mistrzów w F1 , bo sie zacznie NBA , w składzie same gwiazdki , nie ma komu grać , wszyscy to "walą " kasa i tak wpłynie a czy mecz wygrany czy przegrany to pal licho ( ja lubie NBA , jest widowiskowa , radosna koszykówka a F1 to powinna być walka mistrza z pretendentem a nie "snobów" ), tak nie może być w F1 .


dex!!!

to f1 a nie NBA... obudz sie... normalnie szlag mnie zaraz trafi gdy sie czyta takie wynuzone bzdury :???: :???:
zanim cos napiszesz to sie zastanow pare razy
ale sczerze ciesze sie ze wreszcie bourdais trafi do f1, chociaz nie wiadomo czy da sobie tam rade ale mam nadzieje ze tak 8)
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości