Bourdais i Wheldon do F1 !!!

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Mariusz Wt gru 12, 2006 17:52  

Ludzie się podniecają tymi testami Francuza w STR, tak jak Hakkinena ostatnio w McLarenie. Sądzę, że w obu pzrypadkach skończy się na tych testach tylko.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez TobaccoBoy Wt gru 12, 2006 19:08  

Seba ma talent, ( ha Zanardi po "pokosach" w CART wcale nie debiutował w F1- jak ktoś wcześniej sugerował- ale powrócił ) bo w końcu jazda po torach z CCWS wymaga nie dość , że talentu to jeszcze odwagi ( mało kto wie , ale choćby aluminiowe bandy na Road America zostały zainstalowane parę lat temu ) . Jazda maszyną o osiągach porównywalnych z f1, ale bez "elektronicznych sługusów" to inna para kaloszy.

Skoro Sebek mógł sobie poradzić w CCWS ma duże szanse na F1.
Szkoda A.J. Allmendingera- we stock carach ma mniejsze szanse na zaistenienie niżw open-wheel- ale Red Bull chciał mieć swojego człowieka w NASCAR i ma. :sad:
TobaccoBoy
 

Postprzez dex Wt gru 12, 2006 21:23  

sowa_kubica_fan napisał(a):to f1 a nie NBA

nigdy nic niczego nie porównywałeś ??


sowa_kubica_fan napisał(a):obudz sie

jak to pisałem to znaczy że chyba byłem obudzony nie ??

słuchaj nikt nie jest idealny
nie chciałbym jakby Alonso się ścigał z rossim potem może by jeszcze przyszedł biaggi , ktoś z wrc ( oczywiście jakiś mistrz ) itp , jak "coś jest do wszystkiego to jest do niczego" . Każdy powinien śróbować rekordy w swojej ulubionej dyscyplinie sportu , dla wkurzenia sowa_kubica_fan coś przytocze ;) , chciałbyś widzieć Małysza np. w slalomie gigant :evil: ;)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez sowa_kubica_fan Śr gru 13, 2006 19:11  

dex napisał(a):
sowa_kubica_fan napisał(a):to f1 a nie NBA

nigdy nic niczego nie porównywałeś ??


sowa_kubica_fan napisał(a):obudz sie

jak to pisałem to znaczy że chyba byłem obudzony nie ??

słuchaj nikt nie jest idealny
nie chciałbym jakby Alonso się ścigał z rossim potem może by jeszcze przyszedł biaggi , ktoś z wrc ( oczywiście jakiś mistrz ) itp , jak "coś jest do wszystkiego to jest do niczego" . Każdy powinien śróbować rekordy w swojej ulubionej dyscyplinie sportu , dla wkurzenia sowa_kubica_fan coś przytocze ;) , chciałbyś widzieć Małysza np. w slalomie gigant :evil: ;)


hahaha... ale śmieszne... no dobra masz racje... warto zawsze cos porownywac - sorky 8)
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez TobaccoBoy Śr gru 13, 2006 19:32  

Słabe czasy ( starta do najlepszego czasu ) to w pewien sposób wina STR1( znaczy RBR1 ), który nie dogania rywali ( Super Aguri jeździ na RA06- o wile lepszym bolidzie niż "byłe" Minardi ) i ma małą moc ( Cosworth V10 z ogranicznikami-720KM jest słabszy niż Bzyki-ok.750KM ). Do tego nie testują chłopaki jakiś nowych części i elementów na nowy sezon ( jak reszta prócz Spykera) i zmieniają opony.

Słabe wyniki Sebka więc niekoniecznie zależą tylko od braku talentu :P i nieprzystosowania do maszyn F1
TobaccoBoy
 

Postprzez TobaccoBoy Śr gru 13, 2006 20:53  

TobaccoBoy
 

Postprzez Mariusz So gru 16, 2006 11:38  

Dobrze, że przynajmniej ktoś się tym chłopakiem zainteresował. Ale czy w 2008 trafi do F1? Wątpię szczerze...
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez OldHorse So gru 16, 2006 15:28  

Miejmy nadzieję, że tak i trzymajmy za niego kciuki.
Na testach uzyskał najlepszy czas ze wszystkich kierowców STR :ukłon:
Avatar użytkownika
OldHorse
 
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 9:26
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez chmiel So gru 16, 2006 19:15  

OldHorse napisał(a):Na testach uzyskał najlepszy czas ze wszystkich kierowców STR

Właśnie. Widać, że już trochę się do bolidu przyzwyczaił. W STR miał lepszy czas wczoraj niż Wurz. Więc i tak dobrze sobie poradził.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Siemion19 Śr sty 03, 2007 17:54  

A Marco Andretti lub Sam Hornish jr.Nie byli by lepsi. :-D
Siemion19
 

Postprzez TobaccoBoy Cz sty 04, 2007 14:28  

Siemion19 prowokujesz :x "Przystojniak" to "lewak" pełną gębą, wyścigów na "normalnych" torach z reguły nie kończy.... Marco ma szansę, ale jesli przejdzie do CCWS albo GP2 bo w F1 nie przyjmują z rodowodem z IRL ( Franchitti i Castroneves przekonali się o tym kiedy przeszli z CART do IRL od razu przestali być brani poważnie, pomimo REZULTATÓW na "normalnych" torach )
TobaccoBoy
 

Postprzez McLaren Pt sty 05, 2007 23:07  

Mariusz napisał(a):Dobrze, że przynajmniej ktoś się tym chłopakiem zainteresował. Ale czy w 2008 trafi do F1? Wątpię szczerze...


Zresztą ja myślę, że jeździ w takiej konkurencyjnej serii, jest tak znany, ma taką sławę za Oceanem, że wątpię, czy chciałby tego. F1 to bolidy, tam wszyscy mają do siebie zbliżone samochody, wyścigi cieszą się ogromną popularnością, więcej się dzieje. Przeprowadzka do Formuły byłaby ryzykowna, np. taki 'transfer' do STR. Ale w USA na początku wcale nie szło olśniewająco, było mu bardzo ciężko, miał dużo wypadków. Jeśli zaś chodzi o jego osobę, jest tu fantastyczny kierowca i chciałbym, żeby kiedyś dał się skusić takiej perspektywie.
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez Mariusz Wt lip 17, 2007 23:52  

A jednak, jego szansę trochę wzrosły w ostatnich miesiącach.

Wheldon o F1 z kolei chyba może już na dobre zapomnieć.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez TobaccoBoy Śr lip 18, 2007 13:38  

Bourdais jest niemal pewniakiem na fotel w STR.

Wheldon nawet w NASCAR nie może znaleźć ciepłej posadki..... - starty w crapwagonach automatycznie deklasują każdego zawodnika, któremu się marzy F1....

[mod="Mariusz"]Temat zamknięty w dniu 10 IV 2008.[/mod]
TobaccoBoy
 

Poprzednia strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości