Siergiej Sirotkin

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez rocque Wt lis 27, 2018 14:50  Re: Siergiej Sirotkin

Cudów nie oczekiwałem, ale wydawało mi się, że przy większym doświadczeniu w wyścigach pokonanie Strolla nie powinno być problemem. Plus za czasówki w Monako i w Niemczech.
Pamięta ktoś jakiś dobry wyścig tego pana (wykluczając punkt na Monzy)? Utknięcie Pereza w Singapurze to zasługa toru.
"You cannot be sure that you are right unless you understand the arguments against your views better than your opponents do."
- Milton Friedman
Avatar użytkownika
rocque
 
Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 18:04

Postprzez Matthias Wt lis 27, 2018 19:03  Re: Siergiej Sirotkin

Może i była to zasługa toru, ale moim zdaniem i tak swoje tam zrobił, zważywszy na różnicę potencjału między tegorocznym Willem a FI, no i faktem że Singapur to jednak mimo wszystko nie Monako i parę fajnych manewrów wyprzedzania nawet w tym roku tam mieliśmy. Poza Singapurem ... myślę że sama za siebie mówi statystyka, ponieważ poza Singapurem i być może Włochami to nie mieliśmy w tym roku zbyt dogonych okazji w niedzielę aby Siergieja na kamerze zobaczyć w innej roli niż dublowanego kierowcy. A statystyka mówi, że w tym roku albo kończył wyścig za Strollem, albo kończył wyścig wyłącznie przed nim. Wyjątkami była Belgia, gdzie wspomniana dwójka zdołała wyprzedzić Hartleya i Vandoorna (spuścimy na to zasłonę milczenia, tym bardziej że Spa to silnikowy tor) oraz Brazylia, gdzie dwóch panów z Williamsa rozdzielił Fernando, i jeśli gdziekolwiek indziej w tym sezonie mamy szukać dobrej niedzieli w wykonaniu Siergieja to ewentualnie właśnie w Brazylii.
Matthias
 
Dołączył(a): N maja 06, 2018 10:26

Postprzez kermit01 N sty 13, 2019 22:18  Re: Siergiej Sirotkin

Cóż, Sirotkin nie popisał się w formule e;)
https://m.sportowefakty.wp.pl/amp/formu ... -formule-e


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez Europejczyk N sty 13, 2019 22:34  Re: Siergiej Sirotkin

Patrząc na wyniki Massy, Wehrleina czy Vandoorna po 2 ePrix wcale to nie jest takie łatwe zadanie, aby zabłysnąć.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez bartoszcze N sty 13, 2019 22:43  Re: Siergiej Sirotkin

Oczywiście Kuczera zapomniał dodać, że d'Ambrosio w kwalifikacjach miał 10. czas, o trzy dziesiąte wolniej od Sirotkina...
Nawet jeśli w testach wszyscy jeździli nieco szybciej niż w kwalach.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez kermit01 N sty 13, 2019 22:49  Re: Siergiej Sirotkin

No wlasnie. Z czego wynika brak konkurencyjności? Nie śledzę za bardzo ale zakładam, ze massa czy wehrailn raczej w słabych bolidach nie jeżdżą. Nie radzą sobie po prostu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez Pauree Pn sty 14, 2019 0:19  Re: Siergiej Sirotkin

Nie jest łatwo wysiąść z bolidu F1, wsiąść do bolidu FE i od razu być konkurencyjnym... Nabijałem się z "potencjału Sirotkina" i nadal nie jestem zwolennikiem jego, ekhm ekhm, talentu, ale bez przesady żeby teraz robić z niego jakąś ofiarę losu ;)
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez SkC Śr lut 27, 2019 10:24  Re: Siergiej Sirotkin

Avatar użytkownika
SkC
 
Dołączył(a): So kwi 25, 2009 20:01
Lokalizacja: WPY
GG: 1227011

Postprzez Pavlos Le Paul Pt cze 21, 2019 9:38  Re: Siergiej Sirotkin

Teraz także po porozumieniu z Renault, McLaren ma możliwość jego użycia

https://www.mclaren.com/racing/team/mcl ... ve-driver/
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Poprzednia strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron