Siergiej Sirotkin

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez tuba Pn maja 14, 2018 10:28  Re: Siergiej Sirotkin

AutoryteT napisał(a):https://gfycat.com/pl/gifs/AromaticContentEyelashpitviper

Kto to miał problemy z RENKA? :P


Już robią porównania: https://www.facebook.com/RobertKubicaKlubKibicow/videos/1798345950225271/
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez Pauree Pn maja 14, 2018 10:31  Re: Siergiej Sirotkin

rno2 napisał(a):W Monako to trudno zakładać, że którykolwiek z zawodników Williamsa przejedzie z 20% dystansu wyścigu :D

Tam jest nawet ciężko zakładać, że którykolwiek bolid do wyścigu dotrwa... ;)
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez maciotacio Wt maja 15, 2018 9:48  Re: Siergiej Sirotkin

Wstrzymywałem się z oceną Sirotkina do pierwszej rundy Europejskiej, tak po pierwszych 5-ciu wyścigach mogę powiedzieć, że jestem zawiedziony jego formą i to bardzo. Zupełnie czego innego od niego oczekiwałem. Bolid na pewno nie pomaga, ale aż tak słabych występów nawet na tle Lance'a to się nie spodziewałem. W kwalifikacjach jeżdżą podobnie, z lekkim wskazaniem na Siergieja. Za to w wyścigu Lance potrafi się przebić i walczyć ze środkiem stawki, a Siergiej jeździ na szarym końcu, bardzo asekuracyjnie. Miał jeden weekend gdzie próbował zaatakować i wiadomo jak się skończyło, najpierw dzwon w treningu, potem wjechanie w tyłek Pereza, które poskutkowało znalezieniem się w kanapce hiszpańsko-niemieckiej.

W dalszych GP liczę na więcej agresji i szybkości, zwłaszcza w wyścigu. Bo taką jazdą to on punktów nie zdobędzie, w weekendzie, w którym bolid będzie na to pozwalał.
Avatar użytkownika
maciotacio
 
Dołączył(a): Pt cze 15, 2007 12:20

Postprzez quickNick Wt maja 15, 2018 10:05  Re: Siergiej Sirotkin

Dlatego przynajmniej wiadomo ile warte są czasy z testow
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez rno2 Wt maja 15, 2018 10:10  Re: Siergiej Sirotkin

Aktualnie Williams jest w takiej d.pie, że ich kierowcy walczą z bolidem o utrzymanie się na torze, a nie z rywalami o pozycje :)
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez lg2000 Wt maja 15, 2018 11:19  Re: Siergiej Sirotkin

maciotacio napisał(a):Wstrzymywałem się z oceną Sirotkina do pierwszej rundy Europejskiej, tak po pierwszych 5-ciu wyścigach mogę powiedzieć, że jestem zawiedziony jego formą i to bardzo. Zupełnie czego innego od niego oczekiwałem. Bolid na pewno nie pomaga, ale aż tak słabych występów nawet na tle Lance'a to się nie spodziewałem.
Bo mu się fotel w d...ę wrzyna i to nierozwiązany od długiego czasu problem. Poważnie zaś, Siergiej jest zupełnie zielony i w przypadku trudnego samochodu nie wie zupełnie co robić.
Avatar użytkownika
lg2000
 
Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:46

Postprzez kermit01 Wt maja 15, 2018 11:23  Re: Siergiej Sirotkin

Zapłacić 20 baniek z fotel i okazuje sie, za niewygodny :)
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez Pauree Wt maja 15, 2018 11:43  Re: Siergiej Sirotkin

Tak to jest jak się płaci za coś, co było robione dla kogoś innego :wink:
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez exxxile Wt maja 15, 2018 12:46  Re: Siergiej Sirotkin

maciotacio napisał(a):W kwalifikacjach jeżdżą podobnie, z lekkim wskazaniem na Siergieja. Za to w wyścigu Lance potrafi się przebić i walczyć ze środkiem stawki, a Siergiej jeździ na szarym końcu, bardzo asekuracyjnie.


To się nazywa również doświadczeniem. SS jest w przeciwieństwie do Lance'a zupełnie zielony. Widać, że jakoś tam umie poskładać kółko w kwalifikacjach (na tle Kanadyjczyka), więc ma jakąś tam szybkość, ale na długim dystansie, kiedy na tę nieudaną podróbkę Merca trzeba zakładać różne kapcie itd., chłopak się gubi. Do tego w Melbourne i w Baku nie miał zbyt wiele szczęścia i nie najeździł się w niedzielę.

Tak czy inaczej, poszły przelewy na grube miliony, a dobrze nie wyjdzie na tym raczej ani Siergiej, ani Williams (przynajmniej pod względem sportowym, bo $$$ wiadomo, zawsze się przyda).
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez J.P.S. Wt maja 15, 2018 12:55  Re: Siergiej Sirotkin

Pauree napisał(a):Tak to jest jak się płaci za coś, co było robione dla kogoś innego :wink:

Hahaha :evil: ale pocisk :twisted:
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez Remi Mata Wt maja 15, 2018 13:36  Re: Siergiej Sirotkin

https://powrotroberta.blogspot.com/2018 ... a.html?m=1

Tymczasem... "Rowland wierzy, że przekona Williamsa"
ponieważ pasja czyni Cię kimś więcej
Avatar użytkownika
Remi Mata
 
Dołączył(a): Pn cze 26, 2017 8:44

Postprzez J.P.S. Wt maja 15, 2018 14:18  Re: Siergiej Sirotkin

https://youtu.be/VzD_IwDC5tc
Rowland z trybun, Williams odpowiada.
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez cravenciak Śr maja 23, 2018 14:21  Re: Siergiej Sirotkin

Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez idylla Śr maja 23, 2018 14:50  Re: Siergiej Sirotkin

NIe wyzłośliwiając się wcale myślę, że jest duża szansa, biorąc pod uwagę jak "narowisty" jest bolid WMR plus dokładając coraz to większą presję, która mam wrażenie zaczyna z lekka ciążyć Siergiejowi.
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez cravenciak Cz maja 24, 2018 10:29  Re: Siergiej Sirotkin

Siergiej robi "rookie mistake" i na prostej wali prawym tyłem w bandę i niszczy zawieszenie. Ciekawie by było, jakby w wyścigu zrobił manewr a'la Grosjean ze Spa i dostał bana na GP Kanady :3
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości