Daniił Kwiat

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez kemot Cz maja 05, 2016 11:40  Re: Daniił Kwiat

Kwiat zawinił i ciężko się z tym nie zgodzić, ale gdyby wszystkie zespoły zaczęły stosować taką taktykę po jednej poważnej wpadce swojego kierowcy, to ciekaw jestem, jakby wyglądała F1 wtedy.
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez sowa_kubica_fan Cz maja 05, 2016 11:46  Re: Daniił Kwiat

Zrobił jeden błąd i od razu go skreślają. No rzeczywiście obiektywne to jak jasna dupa. Verstappen sam również niczego wybitnego nie pokazywał. Więc za tym stoi kilka osób więcej. Wątpię, żeby Hornerowi zależało na wymianie kierowców w trakcie sezonu - to przecież bez sensu, bo wokół tych dwóch kierowców jest zbudowany samochód. Mam nadzieję, że Kwiat da szefostwu Red Bulla do myślenia i pokona Verstappena w bezpośredniej walce na torze kilka razy. Nie żebym życzył źle Verstappenowi, ale jeśli się kilka razy rozbije/spowoduje kraksę, to wtedy będzie inba nie z tej ziemi. Bo się okaże, że Verstappen wcale takim wielkim talentem nie jest. Jest za młody na F1, to raz, a dwa, to jeszcze mentalnie dzieciak. W wieku 18 lat to on powinien jeździć NAJWYŻEJ w GP2 (a najlepiej F3), a nie w czołowym zespole F1!
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez exxxile Cz maja 05, 2016 12:02  Re: Daniił Kwiat

Jeżeli Verstappen do tej pory nie udowodnił Tobie, że ma ogromny talent i jest już całkiem dojrzałym kierowcą pomimo wieku, to nie wiem co jeszcze miałby zrobić. Zgadzam się z tym, że Red Bull jest nie w porządku w stosunku do Daniłła, ale to, że bronimy Kwiata, nie musi oznaczać, że trzeba dyskredytować Ricciardo czy Verstappena. W Toro Rosso się za bardzo nie rozbijał, robił świetne wyniki, czemu miałby rozbijać się w Red Bullu?
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez hideto Cz maja 05, 2016 12:18  Re: Daniił Kwiat

Propo pochopności...

Proszę nie zapominać, że RBR ma możliwość PEŁNEGO porównania obu kierowców na przestrzeni ostatniego roku. W taki sposób się nie robi zagrywek PRowych.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez cwiek Cz maja 05, 2016 12:23  Re: Daniił Kwiat

Że jak? Nic dziwnego, że kobiety skracają życie facetom - właśnie się zachłysnąłem :grin:


Wg katinki zawsze ktoś, kto jeździ "widowiskowo"(czyli często wpychający się na siłę, startujący z P10 dojeżdżający na P6) będzie lepszy od tego, kto jeździ z głową i osiąga P6 startując z P6. :D
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez sneer Cz maja 05, 2016 12:32  Re: Daniił Kwiat

Cóż, Red Bull ma wyjątkowy talent do marnowania zawodników. Właśnie marnują kolejnych dwóch - Kwiata i Maxa. Jeden i drugi za wcześnie wypuszczeni do seniorskiej ekipy. To się skończy może dla Maxa skończyć źle.

A co do podium Kwiata - osiągnął je tylko dlatego, że Dawid przebił oponę, po incydencie z Vettelem.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez exxxile Cz maja 05, 2016 12:53  Re: Daniił Kwiat

A ja w Maxa wierzę. To nie jest, dajmy na to, Fisichella, który w trakcie sezonu nagle wskakuje do crapowego Ferrari, nie znając zespołu itd. To jest dokładnie to samo środowisko, a chłopak ma ogromne wsparcie zespołu (na pewno dużo większe niż właśnie Kwiat, który jak piszecie, trochę tak z braku laku wskoczył za Vettela, ale nigdy nie miał tego super statusu jak VET, RIC czy VES). Generalnie nie jest to dla niego taki wielki przeskok, żeby miał gdzieś się pogubić.
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez Indy Cz maja 05, 2016 13:25  Re: Daniił Kwiat

sowa_kubica_fan ja na miejscu Kwiata nie stosowałbym zasady "na złość babci odmroże sobie uszy" tylko postarał się jak najlepiej wykorzystać starty w Toro Rosso by znaleźć fotel w 2017 roku. Ganisz Verstappena za brak dojrzałości a sam masz takie dziecinne pomysły.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez 7ka Cz maja 05, 2016 13:32  Re: Daniił Kwiat

Trochę to ciekawe...W poprzednim wyścigu wszyscy chwalili jego 3 miejsce i wystarczył jeden słaby występ i degradacja. ... smutne ale taki jest Redbull :twisted:
Max musi pokazać swój potencjał i pewnie pokaże :grin:
Avatar użytkownika
7ka
 
Dołączył(a): N sty 17, 2010 14:08

Postprzez slipstream Cz maja 05, 2016 14:36  Re: Daniił Kwiat

Obrazek
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Kamikadze2000 Cz maja 05, 2016 15:49  Re: Daniił Kwiat

To był pretekst, by posadzić Maxa. Ale życzę mu jak najlepiej. Nie wykorzysta swoją szansę, jak kiedyś Vettel i Kubica. :)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez sowa_kubica_fan Cz maja 05, 2016 16:19  Re: Daniił Kwiat

Indy napisał(a):sowa_kubica_fan ja na miejscu Kwiata nie stosowałbym zasady "na złość babci odmroże sobie uszy" tylko postarał się jak najlepiej wykorzystać starty w Toro Rosso by znaleźć fotel w 2017 roku. Ganisz Verstappena za brak dojrzałości a sam masz takie dziecinne pomysły.

Nie. Tu zwyczajnie chodzi o ludzką godność. O honor, którego w Red Bullu nie ma. Jest umowa, tak? To niech sobie Verstappen poczeka do końca roku, do cholery, a nie robią takie roszady. Wyobraź sobie, co teraz może czuć Kwiat, to taki mocny kopniak w jaja. Jak jego morale musiało teraz spaść.
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kazik Cz maja 05, 2016 16:22  Re: Daniił Kwiat

Jakby na to nie patrzeć to Red Bull Racing urozmaicił nam nieco ten sezon (sorry :wink:).
Dla jednego jak i drugiego kierowcy ważnym jest teraz jak się zachowają.
Maxowi w/g mnie potrzeba kilka "spokojnych" wyścigów bez udowadniania za wszelką cenę, że jest geniuszem. A Daniil? Ten ma trochę gorzej. Albo przyjmie na klatę cios, którego się pewnie nie spodziewał i zacznie solidnie udowadniać w nieco słabszym bolidzie, że jest kierowcą stabilnym i zasługującym na zainteresowanie albo...spali się, obrazi, załamie i nic z niego nie będzie. Ma dużo czasu.

P.S. Jak ktoś ogląda powtórkę z Soczi kilka lub kilkanaście razy to logicznym jest, że zastanowi się dlaczego kierowca nawet nie próbuje odbić kierownicą w lewo lub prawo tylko jedzie centralnie i trochę nienaturalnie w to czerwone. W RBR chyba wiele razy oglądali riplaya.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez sowa_kubica_fan Cz maja 05, 2016 16:33  Re: Daniił Kwiat

Kwiat ma w sumie 3 opcje na przyszły sezon:
- Haas
- Sauber (o ile przetrwają)
- Force India (o ile przetrwają)
Nie ma co się łudzić - Haas jest najbardziej prawdopodobną opcją dla Kwiata. Gutierrez jest zbyt słabym kierowcą na tle Grosjeana, który trzy razy już punktował. Gutierrez w Haasie się nie utrzyma. No i rosną plotki, że Grosjean przejdzie do Ferrari, więc bardzo możliwe, że będą 2 miejsca w Haasie wolne. Do tego wiedza wyniesiona z Red Bulla nt. samochodu może być całkiem dla Haasa przydatna.
W sumie to się nie zdziwię, jak zobaczymy w 2017 roku Buttona i Kwiata.
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez sowa_kubica_fan Cz maja 05, 2016 16:33  Re: Daniił Kwiat

Kwiat ma w sumie 3 opcje na przyszły sezon:
- Haas
- Sauber (o ile przetrwają)
- Force India (o ile przetrwają)
Nie ma co się łudzić - Haas jest najbardziej prawdopodobną opcją dla Kwiata. Gutierrez jest zbyt słabym kierowcą na tle Grosjeana, który trzy razy już punktował. Gutierrez w Haasie się nie utrzyma. No i rosną plotki, że Grosjean przejdzie do Ferrari, więc bardzo możliwe, że będą 2 miejsca w Haasie wolne. Do tego wiedza wyniesiona z Red Bulla nt. samochodu może być całkiem dla Haasa przydatna.
W sumie to się nie zdziwię, jak zobaczymy w 2017 roku Buttona i Kwiata.
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość