Daniił Kwiat

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kazik Cz maja 05, 2016 16:35  Re: Daniił Kwiat

sowa_kubica_fan napisał(a): Tu zwyczajnie chodzi o ludzką godność. O honor, którego w Red Bullu nie ma. Jest umowa

Oj sowa_kubica_fan, co Ty wiesz o zabijaniu... :-D
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Indy Cz maja 05, 2016 17:28  Re: Daniił Kwiat

sowa_kubica_fan napisał(a):Nie. Tu zwyczajnie chodzi o ludzką godność.

Chodzi o biznes i karierę. Trzeba zacisnąć zęby i zadbać o nią pomimo przeciwności

Jest umowa, tak?

Umowa która jak widać zawierała opcję relegacji do Toro Rosso. No chyba że umowę przygotowała Monisha Kaltenborn to wtedy Kwiat pójdzie do sądu ;-)

Wyobraź sobie, co teraz może czuć Kwiat, to taki mocny kopniak w jaja. Jak jego morale musiało teraz spaść.

Myślisz, że gość który przeszedł te wszystkie etapy kartingu, ogromną konkurencję, potem serie juniorskie i trafił do F1 ma tak słabe nastawienie mentalne? To nie są 5-letnie dzieci tylko faceci rozumiejący ile w tym sporcie jest polityki i wiedzą, że muszą robić swoje a nie płakać, pokazywać komuś środkowy palec i zamykać się obrażonym w pokoju. Oportunizm w sporcie zawiezie Cię dalej niż unoszenie się dumą.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Shaitan Cz maja 05, 2016 17:50  Re: Daniił Kwiat

Obrazek
Niestety Daniił i tak w 2017 roku wyleciałby z Red Bulla, w którym miał być skład Ricciardo-Verstappen.

Nie zdziwię się jednak, jak Rosjanin pokaże w najbliższych wyścigach świetne osiągi i będzie na mecie przed Maxem. Toro Rosso chyba ma najmniej punktów w stosunku do jakości bolidu ze wszystkich zespołów w tym roku. Cała masa pogubionych punktów będąca wynikiem błędów i awarii.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez Phaedra Cz maja 05, 2016 18:14  Re: Daniił Kwiat

Shaitan napisał(a):Nie zdziwię się jednak, jak Rosjanin pokaże w najbliższych wyścigach świetne osiągi i będzie na mecie przed Maxem.

:rotfl: ale mnie rozbawiłeś. Może gdyby to była zamiana Sainz - Kwiat to bym :hmm:
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez bohdi Cz maja 05, 2016 22:04  Re: Daniił Kwiat

:rotfl: ale mnie rozbawiłeś. Może gdyby to była zamiana Sainz - Kwiat to bym :hmm:

No to teraz to ja leze i placze ze smiechu... Ze niby co, Max to nowy Szumi? Toz to jest nastolatek (bez obrazy dla mlodszych uczestnikow forum), ktoremu wydaje sie, ze gra w PS4. Zobacz sobie zeszloroczne Spa i probe zabicia samego siebie podczas wyprzedzania jednego z Sauber'ow (chyba Mlodszego Filipka). Kwiatek przerasta Maxa w kazdym wzgledzie. Nie twierdze,, ze moze sie to w przyszlosci, zmienic.
Durnowata decyzja RB, ale czego mozna spodziewac sie po producencie napoju w puszkach, gdzie wladze nad obsada foteli kierowcow dano opoznionemu w rozwoju Helmutowi, w dodatku z jednym okiem :P .
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez IceMan11 Cz maja 05, 2016 23:09  Re: Daniił Kwiat

Ale genialnie. Trochę mi szkoda Kwiata. Oby to przyjął na klatę. Będzie można porównać jeden z największych talentów w F1 z IMO jednym z najlepszych - jeśli nie najlepszym - kierowcą w stawce. Czy Was to nie kręci? Daję czas Maxowi na ogarniecie, ale już nie mogę doczekać się Hiszpanii.
Avatar użytkownika
IceMan11
 
Dołączył(a): So maja 29, 2010 21:12
Lokalizacja: Jotunheim

Postprzez Angulo Pt maja 06, 2016 8:22  Re: Daniił Kwiat

Prosze Was... Red Bull wyrzucił Kwiata ze względu na wypadek w Rosji? Hahahahaha. :twisted:
Po prostu Marko i Jos od dłuższego czasu naciskali, by wcisnąć tam Maxa, a ten wypadek to tylko idiotyczny pretekst do tego.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez rno2 Pt maja 06, 2016 8:31  Re: Daniił Kwiat

Kwiat jest w bardzo kłopotliwej sytuacji. Max siła rzeczy ma prawo być wolniejszy w dalszej części sezonu od Ricciardo. Natomiast od Kwiata będzie się wymagać dominacji nad Sainzem. A to może być trudne bez znajomości bolidu. Rosjanin musi chyba poszukać sponsorów i zakręcić się wokół innych ekip na przyszły sezon...
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez Kazik Śr maja 11, 2016 16:04  Re: Daniił Kwiat

Tak z ciekawości zapytam. Czy ktoś natknął się na jakąkolwiek wypowiedź Danilla od momentu ogłoszenia degradacji? Domyślam się, że nie za wiele może mieć do powiedzenia oficjalnie bo przecież pozostaje nadal w "rodzince" Red Bulla. Przed weekendem w Hiszpanii mówi wyłącznie o torze...ani słowa o swoim nowym bolidzie. :(
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez sneer Śr maja 11, 2016 16:10  Re: Daniił Kwiat

A co ma powiedzieć, cieszę się, że mnie załatwili?
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kazik Śr maja 11, 2016 16:16  Re: Daniił Kwiat

To ja pytam czy skomentował decyzję choćby jednym słowem. Nie pytam o to co miałby powiedzieć...sneer.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez bartoszcze Śr maja 11, 2016 16:22  Re: Daniił Kwiat

Kwiat, Verstappen i Sainz mają być na konfie przed wyścigiem. Może być sporo zaciskania zębów.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Woolf Śr maja 11, 2016 19:14  Re: Daniił Kwiat

Ja bym tam dowalił Vettela jeszcze :evil: :twisted:
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez bartoszcze Cz maja 12, 2016 22:42  Re: Daniił Kwiat

Daniił powiedział w wywiadzie, że właściwie od chwili przejścia do RBR cały czas w powietrzu coś wisiało, nigdy nie czuł pewności co do swojej przyszłości. Oraz że podziękował Helmutowi za przekazanie mu wiadomości telefonicznie, a nie esemesem ;)
http://www.formula1.com/content/fom-web ... t-q-a.html
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Kazik Pt maja 13, 2016 8:30  Re: Daniił Kwiat

bartoszcze napisał(a): Oraz że podziękował Helmutowi za przekazanie mu wiadomości telefonicznie, a nie esemesem ;)

Przy tej okazji przypomniało mi się, że gdy kiedyś Eddie Jordan pozbywał się H.H.Frentzena też w trakcie sezonu to wysłał mu zwolnienie faxem. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron