Kevin Magnussen

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kulfon00 N lip 30, 2017 20:16  Re: Kevin Magnussen

cichy napisał(a):Żeby nie było. Ja lubię jednego i drugiego. Do żadnego nic nie mam.
Ale gdybym miał wywiad, dla rodzimej telewizji a ktoś by mi się wciął z wrzutką, obstawiam, że zachowałbym się podobnie. 8-)


Jeśli mam być szczery to też bym się tak zachował :D "liż mi jaja frajerze" i tyle gościa widzieliśmy :D
Avatar użytkownika
Kulfon00
 
Dołączył(a): N kwi 16, 2017 7:01

Postprzez SirKamil N lip 30, 2017 20:20  Re: Kevin Magnussen

Miernota na torze.
Miernota poza torem.

Przynajmniej konskewencji nie można mu odmówić :)
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Indy N lip 30, 2017 20:48  Re: Kevin Magnussen

Nie masz racji z tą miernotą. Jak na poziom F1 to średniak.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Woolf N lip 30, 2017 21:29  Re: Kevin Magnussen

Shaitan napisał(a):Materiał poglądowy z podobnej sytuacji:
https://www.youtube.com/watch?v=8RxWttWpEIM


Dla Kevina film instruktażowy "jak zrobić to po dżentelmeńsku".
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez --- N lip 30, 2017 21:38  Re: Kevin Magnussen

Kulfon00 napisał(a):
cichy napisał(a):Żeby nie było. Ja lubię jednego i drugiego. Do żadnego nic nie mam.
Ale gdybym miał wywiad, dla rodzimej telewizji a ktoś by mi się wciął z wrzutką, obstawiam, że zachowałbym się podobnie. 8-)


Jeśli mam być szczery to też bym się tak zachował :D "liż mi jaja frajerze" i tyle gościa widzieliśmy :D


Jakoś nas specjalnie to nie dziwi, patrząc na to jaki poziom tu prezentujesz. Ale nie musisz się tym chwalić.
---
 
Dołączył(a): So mar 26, 2016 15:13

Postprzez Saruto N lip 30, 2017 22:11  Re: Kevin Magnussen

Dobrze, że się nie pobili ;) Tak po Amerykańsku :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rocque N lip 30, 2017 22:27  Re: Kevin Magnussen

Indy napisał(a):Hulk się tutaj chamsko zachował, przerwał wywiad i rzucił kąśliwą uwagą.

To był zwykły wywiad czy orędzie prezydenta do narodu? Akurat dziennikarze mieli więcej pożytku niż szkody z takiej sensacji :)
Indy napisał(a):Ktoś może polemizować, że Hulk odpowiedział na zachowanie Duńczyka na torze ale ja traktuje to tak, że ten incydent "zakończył się" w czasie a Nico go "odgrzał". Takie jest moje wrażenie, ktoś może widzieć to inaczej a nawet doszukiwać się na siłę hipokryzji.

Zaznaczył "once again", czyli już gdzieś mu podpadł wcześniej. Wycofał się z wyścigu, to gdzie miał mu zwrócić uwagę? Odgrzewane kotlety to byłyby jakby to wyciągnął w Belgii, a tak to wszystko załatwione przed wakacjami.
"You cannot be sure that you are right unless you understand the arguments against your views better than your opponents do."
- Milton Friedman
Avatar użytkownika
rocque
 
Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 18:04

Postprzez kidmaciek Pn lip 31, 2017 0:50  Re: Kevin Magnussen

A co, poza kamerami panowie się nie widzą? Jak Hulkenberg jest takim specem od oceniania zachowania, to nie powinien się wcinać w środek wywiadu, a już na pewno nie z taką wrzutką. Magnussenowi daleko jest do "the most unsportive driver on the grid", jak szukamy takiego pacjenta to radzę patrzeć w górę klasyfikacji :) Już pisałem w komentarzu pod newsem, ale powtórzę: takie rzeczy powinno się wyjaśniać między sobą, bez obecności kamer. Wyciąganie tego przed kamery to bardzo słabe zachowanie. A ja sam osobiście nie postąpiłbym tak jak KMag, nie ten charakter :-D Dobrze dla niego, nie daje sobie w kaszę dmuchać i Hulkenberg zasłużył na taki spławik.
kidmaciek
 
Dołączył(a): Śr paź 17, 2007 16:18
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez psz Pn lip 31, 2017 7:41  Re: Kevin Magnussen

Skoro Hulkenberg nazwał go dupkiem, to miał prawo odpowiedzieć. Mnie się tam coraz bardziej podoba zadziorność Magnussena. F1 to w końcu ostra rywalizacja, a nie klepanie się po plecach. Tak jak podoba mi się jego wypowiedź o halo, że to gówno. Bez owijania w bawełnę ;)
Avatar użytkownika
psz
 
Dołączył(a): Wt cze 06, 2017 20:19

Postprzez rno2 Pn lip 31, 2017 7:47  Re: Kevin Magnussen

W oczach części kibiców może i jest to atrakcyjne, ale w światku F1 raczej sobie szkodzi takim zachowaniem. Akurat kolejny sezon ma zaklepany w Haasie, ale co będzie dalej?
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez Indy Pn lip 31, 2017 8:07  Re: Kevin Magnussen

rocque napisał(a):
Indy napisał(a):Hulk się tutaj chamsko zachował, przerwał wywiad i rzucił kąśliwą uwagą.

Akurat dziennikarze mieli więcej pożytku niż szkody z takiej sensacji :)


I co z tego? Kevin miał mniej pożytku. Jak już trzeba kazać się komuś odczepić to z pewnością wygodniej jest to zrobić na osobności a nie przed kamerami.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez qTeck Pn lip 31, 2017 9:11  Re: Kevin Magnussen

Narzekano, że wielu współczesnych kierowców jest za dobrze wychowana, wygładzona i ogólnie PR/PC poprawna no to w końcu mamy jakieś emocje. W przypływie emocji można machnąć ręką na takie starcie.
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez Gszegosz Pn lip 31, 2017 10:34  Re: Kevin Magnussen


Zaczęło się. :D
Avatar użytkownika
Gszegosz
 
Dołączył(a): Cz maja 09, 2013 18:23

Postprzez SirKamil Pn lip 31, 2017 16:41  Re: Kevin Magnussen

psz napisał(a):Skoro Hulkenberg nazwał go dupkiem, to miał prawo odpowiedzieć. Mnie się tam coraz bardziej podoba zadziorność Magnussena. F1 to w końcu ostra rywalizacja, a nie klepanie się po plecach. Tak jak podoba mi się jego wypowiedź o halo, że to gówno. Bez owijania w bawełnę ;)

To może niech vlogerem zostanie jak un taki kulerski.

Pewnie lepiej by mu to wychodziło niż prowadzenie bolidu F1.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez mich909090 Pn lip 31, 2017 17:14  Re: Kevin Magnussen

To było po prostu ,, minimal talking'' w wykonaniu Magnussena :haha: :haha:
Vettel: ,,that was close''
Hamilton: ,, I lifted, that's why you were close.'' Belgia 2017
#44 #1
Avatar użytkownika
mich909090
 
Dołączył(a): N lut 26, 2012 17:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość