Kevin Magnussen

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez cichy So gru 28, 2013 21:27  Kevin Magnussen



Obrazek

Młody, żeby nie powiedzieć młodziutki Kevin przed sezonem prezentuje się całkiem, całkiem - osobiście ciekawi mnie jak sobie poradzi, czy będzie nowym Hamiltonem, wyciągającym go z dna, czy też może kulą u nogi, która na kolejny sezon pogrzebie ten zespół.
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Angulo So gru 28, 2013 22:04  Re: Kevin Magnussen

czy będzie nowym Hamiltonem, wyciągającym go z dna, czy też może kulą u nogi, która na kolejny sezon pogrzebie ten zespół.

Im to chyba tylko dyskwalifikacja pierwszych dziewięciu zespołów mogłaby przynieść tytuł, a i tak stawiam, że mieliby z tym problemy...
... albo przyjście Alonso. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Indy N gru 29, 2013 11:30  Re: Kevin Magnussen

Nowym Hamiltonem raczej nie jest ale to duży talent, chyba największy w rocznikach 91-93. Myślę że między nim a Buttonem nie będzie większej różnicy niż między Buttonem a Perezem w ostatnim sezonie.

Wchodzi do F1 w świetnym momencie. Nie jest ani za młody ani za stary jak na debiutanta. Zespół jest jednym z najlepiej zorganizowanych i może przełożyć doświadczenie związane z wprowadzaniem Hamiltona na Magnussena. Po słabym sezonie teamu trudno będzie im być słabszym, tym bardziej że chyba dość szybko olali prace nad bolidem z 2013 i wzięli się za 2014. Button jest dobry ale w zasięgu. Duże zmiany techniczne też działają na plus Duńczyka, zmniejszając odrobinę wartość doświadczenia. Jak widać plusów jest dużo, liczę na bardzo częste punktowanie Kevina ale raczej będzie zbierał jednocyfrowe zdobycze punktowe za miejsca 6-10 niż dwucyfrowe za pierwsze pięć miejsc.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Simi N gru 29, 2013 11:49  Re: Kevin Magnussen

@Indy
Trudno przewidzieć jakie zdobycze punktowe będzie zbierał, bo na razie nie mamy pojęcia jak będzie wyglądała forma McLarena. Natomiast Kevin ma duży talent i mam nadzieję, że szybko się odnajdzie. Fantastyczne wyniki w juniorskich seriach sugerują, że faktycznie ma chłopak potencjał i szanse na świetny debiut. Button będzie wyznacznikiem - ale sądzę, że nie uzyska potężnej przewagi nad debiutującym kolegą z zespołu.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez Campeon N gru 29, 2013 15:03  Re: Kevin Magnussen

Simi napisał(a):Fantastyczne wyniki w juniorskich seriach sugerują, że faktycznie ma chłopak potencjał i szanse na świetny debiut. Button będzie wyznacznikiem - ale sądzę, że nie uzyska potężnej przewagi nad debiutującym kolegą z zespołu.

Bardzo dobre, ale nie powiedziałbym, że fantastyczne. Podobnego zdania jest chyba McLaren, który postawił warunek Kevinowi, jeśli chciał wystartować w F1 w przyszłym roku - musiał pokonać Vandoorne'a. Mało tego, zgodnie z planem, Kevin w przypadku pokonania Stoffela miał zadebiutować w małej ekipie, ale że nie znaleźli miejsca, to na szczęście Duńczyka, będzie reprezentował barwy McLarena.

To pokazuje, że mimo wszystko nie byli pewni co do jego "fantastycznych" wyników i pewnie również postrzegają Stoffela za większy talent.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Simi N gru 29, 2013 15:11  Re: Kevin Magnussen

@Campeon
Ok, "bardzo dobre". Też uważam, że Stoffel ma większy talent, ale Kevin i tak jest dobrym zawodnikiem, jak dla mnie może zrobić kilka naprawdę ładnych wyników. Nie jest byle kim ;)
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez Campeon N gru 29, 2013 15:18  Re: Kevin Magnussen

Byle kim na pewno nie. I nawet nie zamierzam umniejszać jego talentowi. Będę trzymał kciuki za niego w 2014, bo mimo wszystko darzę go sympatią i to dużą.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez VShila Pn mar 10, 2014 20:59  Re: Kevin Magnussen

Obrazek
Młodziak zaczyna się zmieniać w Hamiltona (-> tatuaż) :lol:
#FORZAJULES



Ostatni stint Webbera to poezja - Angulo
Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen...
Avatar użytkownika
VShila
 
Dołączył(a): N cze 07, 2009 19:12
Lokalizacja: Lublin
GG: 8946211

Postprzez LH44fan Pn mar 10, 2014 22:42  Re: Kevin Magnussen

czy będzie nowym Hamiltonem

Wiele zależy od bolidu, jaki przygotuje mu McLaren. Pamiętajmy, że Lewis był debiutantem w komfortowym momencie, jeśli chodzi o układ stawki. W walce o tytuł liczyły się tylko McLaren i Ferrari, byli po za zasięgiem reszty rywali. Jeśli MP4-29 będzie czołowym samochodem, to Kevin ma szanse przybliżyć się do wyczynu Lewisa. Czy powtórzy jego wyczyn? Raczej nie. Wątpię czy ma talent na poziomie Lewisa, ale zobaczymy. Życzę mu udanego sezonu, jak i całemu McLarenowi.
44 TeamLH
We win and lose together...
Avatar użytkownika
LH44fan
 
Dołączył(a): N mar 02, 2014 21:48
Lokalizacja: Poland/Cebuland

Postprzez rno2 Wt mar 11, 2014 7:49  Re: Kevin Magnussen

W debiucie Lewisa chyba bardziej szokowało to, że jeździł wcale nie gorzej od doświadczonego Alonso. A że dysponowali bardzo dobrym bolidem, to i były wyniki :-)

Trzymam kciuki za Kevina i jeśli McLaren znowu będzie kulał, to mam nadzieję, że chociaż będzie mógł pokazać swoje osiągi na tle Buttona.

Na taki fenomen jakim był debiut Lewisa raczej nie ma co liczyć - skończyła się era ogromnych ilości testów, co jednak odbija się na debiutantach...
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez TommyYse N mar 16, 2014 11:46  Re: Kevin Magnussen

rno2 napisał(a):
Na taki fenomen jakim był debiut Lewisa raczej nie ma co liczyć - skończyła się era ogromnych ilości testów, co jednak odbija się na debiutantach...


Na razie jest fenomen! :P Wiadomo, że pierwszy wyścig i wszystko może się zmienić w Malezji, ale dzisiejszego genialnego wystepu nikt mu nie odbierze

Obrazek

Kevin jak to już ktoś napisał "prawie kamienna twarz", jakby nie wiedział co zrobić po wyjściu z auta przed podium :P I niesamowity spokój ;)
Obrazek #22 #14 #5 #27 #3 #17
Avatar użytkownika
TommyYse
 
Dołączył(a): So lis 26, 2011 2:30
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez katinka N mar 16, 2014 11:53  Re: Kevin Magnussen

Naprawde świetny dzisiaj wynik Kevina. Przyznaję nie spodziewałam się, zaskoczył mnie chłopak swoją jazdą w tym pierwszym GP. Zobaczymy jak będzie w następnych wyścigach sezonu, ale warto mu pokibicować i przynajmniej nie jest przereklamowany jak co niektórzy. To P3, to chyba taka iskierka nadziei na początek odrodzenie McLarena i trzymam kciuki, bo wciąż bliższy memu sercu niż Mercedes.
"It's better to be hated for what you are than to be loved for what you're not"
#44 #93 #46 #91 #65 #77 #5 - MotoGP WSBK Moto2 Moto3<3 Żegnaj Jules#17 ♡
Avatar użytkownika
katinka
 
Dołączył(a): Wt sie 02, 2011 9:31
Lokalizacja: tam gdzie czuję zapach morza...

Postprzez MPOWER N mar 16, 2014 11:56  Re: Kevin Magnussen

Będą z niego ludzie :) Obok Bottasa to mój drugi kierowca z młodych, któremu kibicuję. Zobaczymy, czy będzie drugim Hamiltonem ;) Przynajmniej jest skromnym chłopakiem i to mi się również podoba.
Nie mogę w to uwierzyć. To nie zwycięstwo, ale po części tak odbieram mój wynik. Mój zespół wychodzi z ciężkiego sezonu i naprawdę chciał wrócić do czołówki. Ciężko przepracowali zimę razem z nowicjuszem, który nie miał żadnego doświadczenia. Pewnie, było trudno, ale wykonali kawał dobrej roboty, dzięki czemu poczułem się bardzo komfortowo. Nie mogłem prosić o nic więcej”
Avatar użytkownika
MPOWER
 
Dołączył(a): N lip 08, 2007 19:56
Lokalizacja: Z północy

Postprzez Anderis N mar 16, 2014 12:38  Re: Kevin Magnussen

Nic nie ujmując Magnussenowi, ale okoliczności mu nieco sprzyjały. Jestem zdania, że gdyby nie wypadek Kimiego w qualu i żółta flaga w końcówce Q2, to Button startowałby z wyższej pozycji i pokonałby dzisiaj Duńczyka.

Nie mniej, trzeba umieć wykorzystywać daną szansę, więc debiut bardzo dobry. Też jestem zdania, że "będą z niego ludzie", byłem już właściwie od dobrych kilku miesięcy.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez ice N mar 16, 2014 13:10  Re: Kevin Magnussen

Najlepszy debiut od czasu Lewisa bez dwóch zdań, zresztą ten sam zespół, to samo miejsce w Q i w wyścigu. Póki co po prostu drugi Hamilton, świetne opanowanie, chłodna głowa, skromny gość, niech mu się wiedzie jak najlepiej.
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Następna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość