Kevin Magnussen

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Kazik Pn sie 29, 2016 16:25  Re: Kevin Magnussen

Obecne jednostki znają na pewno dobrze np. Sergey Sirotkin (Renault) lub Stoffel Vandoorne (Honda). Jest jeszcze Celis (Mercedes).
Mam jednak nadzieję, że Kevin pojedzie w przyszłą niedzielę więc ci potencjalni kandydaci na jego miejsce nie będą potrzebni.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez kwmb Pn sie 29, 2016 18:38  Re: Kevin Magnussen

slipstream napisał(a):No nie do końca. Konsekwencją tego wypadku (DC i Wurza) było dodatkowe podniesienie wysokości ścianek bocznych kokpitu wokół głowy. Sam zagłówek był już stosowany od dawna, wprowadzono go w 1996 roku w konsekwencji wypadku Ratzenbergera na Imoli w 1994 roku.

A, dobra, zapomniałem, że to było tylko podniesienie, mój błąd.
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb
 
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 18:59

Postprzez Shaitan Pn sie 29, 2016 19:12  Re: Kevin Magnussen

Kazik napisał(a):Obecne jednostki znają na pewno dobrze np. Sergey Sirotkin (Renault) lub Stoffel Vandoorne (Honda). Jest jeszcze Celis (Mercedes).

Myślę, że znaleźlibyśmy kilka tuzinów kierowców, którzy bez znajomości charakterystyki pracy nowych silników byliby znacznie bardziej konkurencyjni niż Alfonso.
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Postprzez barthezz Pn sie 29, 2016 19:22  Re: Kevin Magnussen

Masz rację Slipstream, jednak gwoli ścisłości to nie zapominajmy o wypadku Hakkinena w Adelaidzie.
barthezz
 
Dołączył(a): Śr cze 08, 2016 8:19

Postprzez Kazik Wt sie 30, 2016 9:07  Re: Kevin Magnussen

Shaitan napisał(a):Myślę, że znaleźlibyśmy kilka tuzinów kierowców, którzy bez znajomości charakterystyki pracy nowych silników byliby znacznie bardziej konkurencyjni niż Alfonso.

Oczywiście, że tak. Te przykłady "kandydatów" podałem tylko dlatego, że nie wchodzi w rachubę sytuacja wystawienia przez Renault jednego bolidu na Monzę w przypadku niedyspozycji Kevina.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez marcus9550 Śr sty 18, 2017 15:35  Re: Kevin Magnussen

Kevin w nowych barwach
Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Avatar użytkownika
marcus9550
 
Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 17:32
Lokalizacja: Puławy
GG: 450628

Postprzez Woolf N lip 30, 2017 16:06  Re: Kevin Magnussen

Niestety takim prostackim zachowaniem Kevin traci całą moją sympatię...

Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez Indy N lip 30, 2017 18:17  Re: Kevin Magnussen

Hulk się tutaj chamsko zachował, przerwał wywiad i rzucił kąśliwą uwagą. Odpowiedź Kevina nie jest może najwyższych lotów ale najwyraźniej Duńczyk uznał, że z prostakiem trzeba rozmawiać po prostacku.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez tuba N lip 30, 2017 18:28  Re: Kevin Magnussen

Czyli uważasz, że potencjalnie niewłaściwe zachowanie HUL usprawiedliwia tekst "suck my balls" przed kamerą i w pobliżu sporego zestawu mikrofonów?
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez Indy N lip 30, 2017 18:39  Re: Kevin Magnussen

Mnie takie teksty nie rażą jakoś specjalnie, zwłaszcza jeśli są odpowiedzią na utarczki słowne drugiej osoby. Natomiast jeśli masz takie delikatne uszy to spoko, rozumiem że możesz oceniać Kevina nieco ostrzej niż ja.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream N lip 30, 2017 18:48  Re: Kevin Magnussen

Brak kultury jednego usprawiedliwiać brakiem kultury drugiego. Ciekawe. No skoro kogoś nie razi zachowanie Kevina, to tym bardziej nie powinno Hulka. No chyba ze ktoś taki delikatny na zachowanie Hulka...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez tuba N lip 30, 2017 18:53  Re: Kevin Magnussen

Rozumiem. Porostu chciałem ustalić Twoje poglądy. Na tym zakończę dyskusję gdyż wiadomo jak to jest z poglądami :)
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez cichy N lip 30, 2017 19:33  Re: Kevin Magnussen

Żeby nie było. Ja lubię jednego i drugiego. Do żadnego nic nie mam.
Ale gdybym miał wywiad, dla rodzimej telewizji a ktoś by mi się wciął z wrzutką, obstawiam, że zachowałbym się podobnie. 8-)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Indy N lip 30, 2017 19:40  Re: Kevin Magnussen

slipstream napisał(a):Brak kultury jednego usprawiedliwiać brakiem kultury drugiego. Ciekawe. No skoro kogoś nie razi zachowanie Kevina, to tym bardziej nie powinno Hulka. No chyba ze ktoś taki delikatny na zachowanie Hulka...


Nie razi mnie zachowanie żadnego z nich, nawet mi się to podoba że nie są bezdusznymi PR-owymi maszynami, zawsze to jakiś koloryt. Oba zachowania uważam co prawda za nieco rynsztokowe ale dla mnie kluczem tutaj jest inicjatywa. Zachowanie Hulka ma więcej potencjału by kogoś urazić bo w jego zaczepce była inicjatywa. Magnussen inicjatywy tu nie wykazał, jego tekst jest ostrzejszy od tekstu Hulka ale fakt, że nie jest on zaczepką tylko odpowiedzią na zaczepkę wpływa na ocenę ogólną.

Ktoś może polemizować, że Hulk odpowiedział na zachowanie Duńczyka na torze ale ja traktuje to tak, że ten incydent "zakończył się" w czasie a Nico go "odgrzał". Takie jest moje wrażenie, ktoś może widzieć to inaczej a nawet doszukiwać się na siłę hipokryzji (rozgość się slipstream :twisted: ).
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Shaitan N lip 30, 2017 19:43  Re: Kevin Magnussen

Materiał poglądowy z podobnej sytuacji:
Mika: "Real men never cry"

Alonso: "I am aware that today I spent some of the luck remaining in life"
Avatar użytkownika
Shaitan
 
Dołączył(a): Pn mar 09, 2009 18:26
Lokalizacja: Starside

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość