Kevin Magnussen

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez rocque Pn lip 31, 2017 18:30  Re: Kevin Magnussen

psz napisał(a):Skoro Hulkenberg nazwał go dupkiem, to miał prawo odpowiedzieć.

Pudło. Najpierw go zaczepił, a po zajściu udzielał wywiadu i nazwał go dupkiem.
kidmaciek napisał(a):Już pisałem w komentarzu pod newsem, ale powtórzę: takie rzeczy powinno się wyjaśniać między sobą, bez obecności kamer. Wyciąganie tego przed kamery to bardzo słabe zachowanie.

Wyjaśniać? Co tu wyjaśniać? Kevin Obrońca Uciśnionych Magnussen nie widzi winy w swoim zachowaniu. Przy okazji chyba podaje się na Vettela, bo zachciało mu zabawy w sędziowanie z bolidu (Grosjean).
Kevin Magnussen (P11): Nie rozumiem za co zostałem ukarany.

http://www.f1wm.pl/php/news_id-41163.html
Indy napisał(a):
rocque napisał(a):
Indy napisał(a):Hulk się tutaj chamsko zachował, przerwał wywiad i rzucił kąśliwą uwagą.

Akurat dziennikarze mieli więcej pożytku niż szkody z takiej sensacji :)

I co z tego? Kevin miał mniej pożytku. Jak już trzeba kazać się komuś odczepić to z pewnością wygodniej jest to zrobić na osobności a nie przed kamerami.

Czytam te Twoje posty i mam wrażenie jakby ten Hulkenberg mu zabił matkę albo spalił dom :przewraca:
"You cannot be sure that you are right unless you understand the arguments against your views better than your opponents do."
- Milton Friedman
Avatar użytkownika
rocque
 
Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 18:04

Postprzez Indy Pn lip 31, 2017 19:21  Re: Kevin Magnussen

rocque napisał(a):Czytam te Twoje posty i mam wrażenie jakby ten Hulkenberg mu zabił matkę albo spalił dom :przewraca:


Odnoszenie takiego wrażenia świadczy o tym, że w kwestii czytania wykazujesz pewną ułomność i zachęcam do pracy nad tym. Być może dzięki temu w przyszłości będziesz odnosił wrażenia mające więcej wspólnego z rzeczywistością.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kazik Pn lip 31, 2017 19:53  Re: Kevin Magnussen

Dwóch podobnych spotkało się na torze a potem jeden z nich chciał przygwiazdorzyć wykorzystując czyjeś kamery i czyjeś mikrofony i wtedy ten drugi...go pogonił szybko. Ot cała historia.
Dobrze, że Romek nie przyleciał podczas wywiadu Hulka bo to też niezły płaczek a dostał strzała od "nieomylnego".
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez J.P.S. Pn lip 31, 2017 20:13  Re: Kevin Magnussen

Wypada mi dać lajka słowom Kazika. Dobre podsumowanie :dobrze: :dobrze: :dobrze:
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez rocque Wt sie 01, 2017 0:39  Re: Kevin Magnussen

Już mogłeś sobie darować te uszczypliwości @Kazik :wink:

Mnie bardziej niż ta cała sprzeczka HUL-MAG razi robienie z tego takiej dramy... Hulk chyba bardziej parlamentarnych słów dobrać nie mógł: "znowu pojechałeś nie fair" (Ricciardo po wyścigu pojechał Maksia od "amatorszczyzny", Vettel albo Raikkonen też non stop mają z czymś problemy - nie przebierają w słowach i jest w porządku) jak na incydent, przez który wycofał się z wyścigu. Kevin krótko i dosadnie go spławił, spłynęło to po nim jak po kaczce.
Wszystko jest w porządku aż wchodzę tutaj i czytam o tym Wielkim Chamstwie i Buractwie Hulka albo jak on śmiał Kevina zaczepić na ułamek sekundy A-KU-RAT w trakcie Bardzo Ważnego Wywiadu i dlaczego koniecznie teraz, a nie potem :zakrywa: (szczególnie, że Magnussen nie widział w swoim zachowaniu winy, także wyjaśniać nie było czego). Jeszcze bardziej streszczając @Kazik : zaczepka - odbicie piłki - koniec
Do meritum:
Indy napisał(a):I co z tego? Kevin miał mniej pożytku. Jak już trzeba kazać się komuś odczepić to z pewnością wygodniej jest to zrobić na osobności a nie przed kamerami.

Mniej pożytku? Zaszkodziło mu to w jakimś stopniu? Hulk ulotnił się w ekspresowym tempie i nie było tematu. Jakoś bardziej Cię to razi niż samego zainteresowanego :razz:
Zadaję pytanie czy przypadkiem nie wyolbrzymiasz - brniesz w to dalej czepiając się pierdół, czym tylko potwierdzasz moją teorię, ale jak już hipotezę obracam w dosadniejszą tezę, że robisz z igły widły to nagle nie umiem czytać ze zrozumieniem :lol:
polecam: https://sjp.pwn.pl/sjp/hiperbola;2560463.html
"You cannot be sure that you are right unless you understand the arguments against your views better than your opponents do."
- Milton Friedman
Avatar użytkownika
rocque
 
Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 18:04

Postprzez Indy Wt sie 01, 2017 21:20  Re: Kevin Magnussen

rocque napisał(a):Hulk ulotnił się w ekspresowym tempie i nie było tematu


Oczywiście że był temat. Parę osób tutaj się wypowiada, sam Hulk coś tam jeszcze komentuje.

To, że wypowiadam się w temacie nie znaczy, że sprawa mnie razi. Ot, ciekawa sytuacja, różni ludzie mają różne opinie, coś się dzieje. Ty wyolbrzymiasz moje wypowiedzi, ja kpię z Twoich. Wielka mi rzecz.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mariusz Wt sie 01, 2017 23:36  Re: Kevin Magnussen

Kevin i tak już osiągnął w F1 więcej niż swój ojciec. Taka prawda.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez rocque Pn kwi 30, 2018 10:48  Re: Kevin Magnussen

Dla mnie forma Magnussena w pierwszych trzech weekendach była sporym pozytywnym zaskoczeniem.
Azerbejdżan: najpierw kwalifikacje i odpadające części, wczoraj zupełnie nie miał tempa po kolizji spowodowanej przez Ericssona, z kolei później była kolizja z Gaslym.
Francuz wściekły, Magnussen tłumaczy się uszkodzeniami bolidu. Sędziowie jednak karę i punkty wlepili.
Siedem punktów karnych, ale musiałby się wybitnie postarać o zawieszenie na jeden wyścig - dwa znikają po wyścigu w Kanadzie.

https://www.formula1.com/en/latest/head ... aijan.html
"You cannot be sure that you are right unless you understand the arguments against your views better than your opponents do."
- Milton Friedman
Avatar użytkownika
rocque
 
Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 18:04

Postprzez Parabolica Śr maja 02, 2018 21:45  Re: Kevin Magnussen

K. Magnusen dla Reutersa
https://www.reuters.com/article/us-moto ... SKBN1HY2KK

Po tym wywiadzie wiem , dlaczego mialam zawsze slabosc do KM.
Avatar użytkownika
Parabolica
 
Dołączył(a): Pt paź 17, 2008 11:57

Postprzez exxxile Pt maja 11, 2018 11:33  Re: Kevin Magnussen

Chciałbym też mieć słabość (wywiad sympatyczny), ale przy całej tej swojej pasji, o której mówi, Kevin jest również idiotą, co pokazał przed chwilą, blokując Leclerca. Na prostej, podczas FP1...
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez quickNick Pt maja 11, 2018 11:34  Re: Kevin Magnussen

Kiedy tego idiote wypieprzą z f1?
To nie Williams ma najslabszy sklad, a Haas
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez baron Pt maja 11, 2018 11:37  Re: Kevin Magnussen

Co zrobił?

Edit: Aha, nie zauważyłem posta Exxxile
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez quickNick Pt maja 11, 2018 12:01  Re: Kevin Magnussen

Magnussen u sędziów. Kibicuję, żeby dali mu odpoczynek na 1-2 wyścigi i niekoniecznie musi go zastąpić Kubica. Tacy kierowcy po prostu nie mogą jeździć w F1.
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez exxxile Pt maja 11, 2018 12:05  Re: Kevin Magnussen

W to wątpię, ale kolekcję powinien powiększyć.

2 Canadian GP Overtaking under SC 11-Jun-18
2 Hungarian GP Forcing driver off track 30-Jul-18
1 US GP Blocking 21-Oct-18
2 Azerbaijan GP Collision 29-Apr-19
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez cravenciak Pt maja 11, 2018 12:43  Re: Kevin Magnussen

Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości

cron