Carlos Sainz Jr

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez quickNick So kwi 07, 2018 23:09  Re: Carlos Sainz Jr

Pssst,

Carlos 0,4 w plecy od Hulka 8-)
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez cwiek So kwi 07, 2018 23:24  Re: Carlos Sainz Jr

Widząc dzisiaj Sainza za Hulkiem pierwsze co pomyślałem to: "Master zaraz doda posta na ten temat" :D Jedynie co do pory się trochę pomyliłem :D
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez sneer N kwi 08, 2018 7:09  Re: Carlos Sainz Jr

Widać, że Carlos dobrze robi Hulkowi. Spina się i ma wyniki. Nie świadczy to dobrze o motywacji Hulka.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Arnulf N kwi 08, 2018 10:17  Re: Carlos Sainz Jr

Ah ta frustracja, że ten którego wybrano zamiast RK jest jak na razie wolniejszy od "tego bez podium" ;).
Może i Carlosowi (i ewentualnie Red Bullowi) robi różnicę, czy Hiszpan jest szybszy czy wolniejszy od Nico, ale dla mnie to nie jest zaskoczeniem, gdyż od zawsze uważałem Hulka za kierowcę z czołówki, który z różnych względów nie dostał nigdy topowego bolidu.
Miało być z Lotusem i słynnym Quantum - które się okazało nie wiadomo czym.
Miało być z Ferrari, ale ponoć dostał kopa na ostatniej prostej i jeszcze powiadomiono go o tym SMSem
Przewijał się gdzieś McLaren (ale ostatecznie może to i dobrze, że tam nie trafił).
Gdyby "ktoś" się zdecydował powiadomić o swoim odejściu chwilę wcześniej, to jeździłby Mercedesem.

Gdyby, gdyby - i to właśnie gdyby ciągle sprawia, że Nico jest wypominany "brak podium". A ostatecznie należy zwrócić uwagę, że ten kierowca wyciąga ze swojego sprzętu 100% i tylko limit osiągów sprawia, ze nie podskoczy wyżej.
Przy małej ilości błędów, które popełnia (tak tak, zaraz ktoś krzyknie Baku!) - wierzę że w końcu dane mu będzie się w pełni odkuć.

Więc dla mnie przegrana Carlosa z Nico nie jest powodem do wstydu dla Hiszpana. Obaj wykonują świetną pracę dla Renault.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez bartoszcze N kwi 08, 2018 10:51  Re: Carlos Sainz Jr

Arnulf napisał(a):Gdyby, gdyby - i to właśnie gdyby ciągle sprawia, że Nico jest wypominany "brak podium". A ostatecznie należy zwrócić uwagę, że ten kierowca wyciąga ze swojego sprzętu 100% i tylko limit osiągów sprawia, ze nie podskoczy wyżej.

Słabym punktem tego rozumowania są dwa podia zdobyte przez teammate w sezonach 2014-15. Wiem, szczęście, ale właśnie brak tegoż jest problemem Hulka bardziej niż poziom umiejętności. Zapewne w Mercedesie wypadałby nie gorzej niż Bottas, ale...
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Campeon N kwi 08, 2018 15:56  Re: Carlos Sainz Jr

quickNick napisał(a):Pssst,

Carlos 0,4 w plecy od Hulka 8-)
Nie zamierzam usprawiedliwiać Carlosa, ale kolejny raz nie może się dogadać z supermiękkimi oponami. Podczas gdy na twardszych mieszankach kręci konkurencyjne czasy na tle pozostałych kierowców środka stawki, tak na supersoftach yo tempo ucieka. Mam nadzieję, że szybko się upora z tym, by nie stracić za dużo na początku sezonu. No i dzisiaj w wyścigu powinno być lepiej, bo na dłuższych przejazdach było ok.

Wysłane z mojego H4213 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez quickNick N kwi 08, 2018 18:16  Re: Carlos Sainz Jr

Nom, poszalał. Wymeczyl ten jeden punkcik po odpadnieciu Ricciardo, Verstappena i Raikkonena. Nie ma co, top class driver.
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez lolek99 N kwi 08, 2018 18:22  Re: Carlos Sainz Jr

quickNick napisał(a):Nom, poszalał. Wymeczyl ten jeden punkcik po odpadnieciu Ricciardo, Verstappena i Raikkonena. Nie ma co, top class driver.



Tak będziesz zawsze pisał, bo wzieli młodszego, którego chcieli już dawno, a nie "młodego i perspektywicznego kierowcę, który 7 lat nie jeździł w singleseaterach"?
No bez jaj...
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez Indy N kwi 08, 2018 18:26  Re: Carlos Sainz Jr

quickNick napisał(a):Nom, poszalał. Wymeczyl ten jeden punkcik po odpadnieciu Ricciardo, Verstappena i Raikkonena. Nie ma co, top class driver.


Tak spisz go na straty i żyj mokrymi snami o równoległej rzeczywistości gdzie Kubica wygrywa Grand Prix Bahrajnu w bolidzie Renault.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez some_ONE N kwi 08, 2018 19:01  Re: Carlos Sainz Jr

Widzę, że teraz będzie ciągłe jechanie po Masterze jak wspomni tylko coś o tym jak Sainz wypadł (a jak na razie to zazwyczaj słabiutko).

A ja też lekko się uśmiecham jak przypomnę sobie, że to Sainz miał od początku niszczyć Hulkenberga albo Leclerc Ericssona :twisted:
some_ONE
 
Dołączył(a): N lip 23, 2017 23:07

Postprzez quickNick N kwi 08, 2018 19:05  Re: Carlos Sainz Jr

A co ma Kubica do wybitnie średnich (naciągam) rezultatów Hiszpana? Też mu sabotuje bolid?
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez Indy N kwi 08, 2018 19:47  Re: Carlos Sainz Jr

some_ONE napisał(a):Widzę, że teraz będzie ciągłe jechanie po Masterze jak wspomni tylko coś o tym jak Sainz wypadł (a jak na razie to zazwyczaj słabiutko).


Trudno się nie śmiać z mastera gdy po słabszym występie Sainza Jr ślini się jak pies Pawłowa i szybko leci do klawiatury :D

Ja się zgadzam z tym, że Carlosowi idzie średnio ale jest dużo za wcześnie na mocniejszą krytykę.
Ostatnio edytowano N kwi 08, 2018 22:25 przez Indy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez konchma N kwi 08, 2018 21:51  Re: Carlos Sainz Jr

Ciekawe kto na tym forum pojechał by lepiej od niego :-D
Avatar użytkownika
konchma
 
Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 18:01

Postprzez exxxile N kwi 08, 2018 22:04  Re: Carlos Sainz Jr

konchma napisał(a):Ciekawe kto na tym forum pojechał by lepiej od niego :-D


A tak dla podtrzymania konwersacji, zdradź mi co to ma do rzeczy?
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez konchma N kwi 08, 2018 23:43  Re: Carlos Sainz Jr

Exxxile !!!
Łatwo jest krytykować :D
W porównaniu z CS jesteśmy cieńkimi Bolkami ;) (i tak ma się to do rzeczy)
Avatar użytkownika
konchma
 
Dołączył(a): Śr lip 23, 2008 18:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron