rFactor (ogólnie)

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez mALy Pt sie 25, 2006 23:32  

Na pewno gra jest duzo lepsza od F1C. Multiplayer jest wrecz masakryczny - zero lagow. W sam raz platforma pod lige ;). Super działa Force Feedback, doskonale czuc co sie dzieje z samochodem. Wiadomo kiedy tył zaczyna sie slizgac itp. Wreszcie jest safety car ktory jest sterowany przez AI (na multi tez i nawet wyjezdza pod zoltymi flagami ;) ). Jest tez parc frame przez co tzreba jechac qual (prawie, bo niewiele rzeczy da sie zmienic) i race na tym samym secie, czyli tak jak to bylo w realu w sezonie 05. Poprawiono takze grafike wiec przyjemniej sie na wszystko patrzy. No ogolnie mówiąc - polecam ;)

Oczywiście rF to jedynie platforma pod mody. Sama gra to kilka samochodow i tyle samo torow, jednak na necie dostępne jest już mnóstwo modow i dodatkowych torow wiec zabawa jest przednia.
Avatar użytkownika
mALy
 
Dołączył(a): So gru 10, 2005 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez gregoff So sie 26, 2006 13:23  

ja się chyba zdecyduje :) Jeszcze musze tylko kasę wysupłac i zapisać się na waszą listę. Do kiedy są zapisy??
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez bioly74 So sie 26, 2006 13:42  

Ja bym sie chetnie zdecydowal ale jest jeden powazny problem mianowicie moj komputer nawet nie mam co startowac :-( a nie powiem chetnie bym pogral bo to najlepsze F1 na kompy
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez kaczy So sie 26, 2006 14:09  

A jakie wymagania sprzętowe potrzebuje gra. :?
Avatar użytkownika
kaczy
 
Dołączył(a): So sty 21, 2006 15:25

Postprzez bioly74 So sie 26, 2006 14:15  

Cytuje z oficjalnej strony

1.4 GHz processor
Windows 98 SE, ME, 2000, XP, XP 64-bit (will NOT run in Windows 95 or Windows 98 first edition)
512 MB RAM
Geforce4 4200 or Radeon 9200
128 MB video RAM
DirectX 9.0c
2.0 GB of hard drive space for installation
Internet connection required for one-time activation

To są minimalne wymagania
wiec ja nie mam co startowac ale nie dluigo planuje upgrade kompa wiec juz nie dlugo sobie pogram :-D
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez kaczy So sie 26, 2006 15:15  

To mi powinna działać.Powinna,ale nie działa :-? Ściągnełem demo zainstalowałemi wszystko ok.Wszystko ładnie się wgrywa.Załadyje np. testy autko w boksie i po chwili gaśnie monitor.A co dziwne gra działa normalnie.Myśle że to może być sprawa DirectX 9.0c Mam karte Radeon 9250 i nie wiem czy ona obsługuje DirectX 9.0c.
Avatar użytkownika
kaczy
 
Dołączył(a): So sty 21, 2006 15:25

Postprzez ylid So sie 26, 2006 16:21  

kaczała napisał(a):Myśle że to może być sprawa DirectX 9.0c

To czemu w rFactor Config nie zmienisz w sekcji Shader level na DX7 ? Być może rozwiąże to problem.
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez kaczy So sie 26, 2006 17:01  

Sprawa rozwiązana.Dzięki Ylid :brawo:
Avatar użytkownika
kaczy
 
Dołączył(a): So sty 21, 2006 15:25

Postprzez Rama N sie 27, 2006 8:06  

bioly74 napisał(a):Cytuje z oficjalnej strony

1.4 GHz processor
Windows 98 SE, ME, 2000, XP, XP 64-bit (will NOT run in Windows 95 or Windows 98 first edition)
512 MB RAM
Geforce4 4200 or Radeon 9200
128 MB video RAM
DirectX 9.0c
2.0 GB of hard drive space for installation
Internet connection required for one-time activation

To są minimalne wymagania
wiec ja nie mam co startowac ale nie dluigo planuje upgrade kompa wiec juz nie dlugo sobie pogram :-D


Co do wymagan to troche nie jest tak zeby jak ktos bedzie mial nizsze nie chodzilo...
Ja na przyklad mam:
256+128 RAM-u
Procesor 1.0Ghz na plycie compaq'a
Karte grafiki GF2 400 64mb
Gra dziala o dziwo dobrze...

Ale borykam sie z innymi problemami sprzetowymi, ostatnio cos u mnie wyzionelo ducha i przy niektorych operacjach sam komp mi sie wylacza :/

Kiedys to sie robilo na GP4, pozniej na F1c, Pozniej nawet przy Civilizacji 2... Ostatnio zdechl przegladajac satrony w necie... A na rFactor wczoraj za jednym razem przejechalem 3 okrazenia...
Musze rozlozyc drugi komp i pokolei podmieniac czesci zeby do tego dojsc co jest nie tak...
Rama
 
Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 7:39
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez kaczy N sie 27, 2006 9:32  

Mi demo chodzi ok. Ale ponownie w czasie gry gaśnie monitor :o
Spróbuje zmienić sterownik może coś pomoże.Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim.Właściwie to nie wiem gdzie szukać przyczyny.Wymagania sprzętowe mam wystarczające

------------------------------------------
Nie ma to jak stary sterownik
Avatar użytkownika
kaczy
 
Dołączył(a): So sty 21, 2006 15:25

Postprzez gregoff N sie 27, 2006 22:10  

a ilu może tu maksymalnie grać ludzi :?:

Zasysam demko :)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Krzyżu Pn sie 28, 2006 22:01  

Rama napisał(a):Musze rozlozyc drugi komp i pokolei podmieniac czesci zeby do tego dojsc co jest nie tak...


Sprwdz zasilacz bo może nie wyrabiać, w innym wypadku płyta albo dysk... Nawet pamięci... Wszystko może byc ;/
Krzyżu
 

Postprzez Rama Pn sie 28, 2006 22:11  

Wiem ze wszystko moze byc...

Wlasnie wsadzilem inny zasilacz i dzieje sie nadal to samo... Jutro najprawdopodobnie bedzie w kolejnosci podmiana HDD i postawienie na nim XP :)
Rama
 
Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 7:39
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez Krzyżu Pn sie 28, 2006 23:47  

Rama napisał(a):Wiem ze wszystko moze byc...

Wlasnie wsadzilem inny zasilacz i dzieje sie nadal to samo... Jutro najprawdopodobnie bedzie w kolejnosci podmiana HDD i postawienie na nim XP :)


Hmm to teraz juz wszytko.. Ja mialem tak, ze po dlugim czasie zasilacz noname przestal wyrabiac i robil resety :D a poza tym podawal napiecia za wysokie, wymienilem na chiefteca i nie pamietam kiedy mialem ostatni raz zawieszke :P/ taka omijana jakby rzecz ale b. ważna :)
Krzyżu
 

Postprzez gregoff Cz sie 31, 2006 6:46  

Testowałem wczoraj i dziś rano mody Megane Trophy 2005 oraz F1 79 i powiem tylko jedno:

MIODZIO. Ta gra jest jeszcze lepsza po prostu. Trzyma się drogi tak jak prawdziwy wóz a przy tym nie komplikuje sprawy za bardzo mimo gry bez helperów :-D Polecam oba mody :)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości