Ogłaszanie nowych lig/eventów rFactor

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez WooQash Pt wrz 15, 2017 23:21  Re: Ogłaszanie nowych lig/eventów rFactor

Z racji takiej, że nie wiem czy ktoś czyta wątek o Assetto, spróbuję tutaj chociaż wiem, że to nie dotyczy rFactora.

Obrazek

Do rzeczy, jestem adminem Ligi RoyalRacing, która przez ostatnich ponad 6 lat ścigała się na rFactorze. W pierwszej połowie tego roku postanowiliśmy jednak przejść na inną platformę i padło na Assetto Corsa, jesteśmy strasznymi świeżakami jeśli chodzi o tą grę, jednakże chcemy spróbować swoich sił dlatego póki co nieoficjalnie startujemy z nowym sezonem (dla Ligi będzie to już 14-ty, ale pierwszy na AC) i zaczynamy już w tą sobotę na Zandvoort.

Czym dysponujemy?
- Mamy już dostępny serwer dedykowany pod AC, także serwer do gry stoi 24/7.
- Nie wymagamy żadnych DLC (przynajmniej na ten sezon nie będziemy).
- Mod na którym mamy zamiar się ścigać to: Audi TT Cup
- Możliwe pogaduchy na TSie.

Serdecznie zapraszam osoby chętne chociażby do wspólnego pościgania się razem bez żadnych zobowiązań na przyszłość do odwiedzenia naszej strony royalracing.com.pl (chociażby po informacje dotyczące serwera jak hasło oraz linki do modyfikacji) oraz na sobotnie 2 wyścigi, które odbędą się pomiędzy 19:15, a 20:45.
Obrazek
Avatar użytkownika
WooQash
 
Dołączył(a): Śr lip 22, 2009 14:58
Lokalizacja: Grudziądz
GG: 15766062

Poprzednia strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron