rFactor - setup

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez MarK So wrz 03, 2011 9:23  Re: rFactor - setup

Skrzydeł nikt Ci nie zasugeruje bo nie ma żadnego "dobrego", ani "wyjściowego" ustawienia :wink: . Dobieraj po prostu tak, żeby mieć najlepsze czasy. Niektórzy jeżdżą na niskich w stosunku do innych, a niedostatki przyczepności nadrabiają umiejętnościami i ustawieniami zawieszenia, inni cenią sobie bezproblemową jazdę i szybkość na zakrętach, jeszcze inni kompromis. W lidze ustawienie wysokich wingów na qual i uzyskanie nawet najlepszego czasu może być sporą wpadką, kiedy Cię potem w wyścigu będą wyprzedzać na prostej jak nieruchomy pachołek. Mało tego większy docisk to też większe obciążenie dla silnika.

Także tu nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi, po prostu dopasuj wingi do swoich umiejętności, czasów i innych ustawień. :-)
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez piotrgie Śr wrz 07, 2011 15:33  Re: rFactor - setup

A czy ktos orientuje się, czy istnieją jakies plugimy lub nakładki na rFctor, ktore pokazują telemetrie live? Ja poki co spotkałem się tylko z MotecAdd-DX for rFactor:
http://www.youtube.com/watch?v=l3T8TT0l ... 6AA5F90D94
Mozliwosci tej wtyczki ograniczają się jedynie to pokazania rozkładu temp na poszczegolne częsci opony co mi niewystarcza. Powoli rozgryzam Motec i2 i staram się zrozumiec te wszystkie wykresy ale moze jest jakis dodatek, ktory te wykresy pokazuje podczas jazdy?
piotrgie
 
Dołączył(a): N maja 29, 2011 18:47

Postprzez Rubiq Śr wrz 07, 2011 17:59  Re: rFactor - setup

rfDynHUD, XD. Zależy jeszcze co chcesz z tą telemetrią robić - wyświetlać live u siebie na monitorze czy może przesyłać na jakieś zewnętrzne urządzenie albo nawet przez neta, są do tego odpowiednie programy.

http://www.virtualr.net/rfdynhud-1-3-by ... -released/
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez piotrgie Śr wrz 07, 2011 19:41  Re: rFactor - setup

rfDynHUD mam zainstalowane, ale niewiele w nim przydatnych dla mnie danych. Ja potrzebuję wykresow live o "wheels rot speed", "dumpers positions". "suspensions positions i wiele innych, ktore chciałbym oglądac podczas jazdy. Mogłbym np. na dodatkowym monitorze lub w tle. Zastanawiam sie takze, czy w MOTECu mozna poza danymi telemetrycznymi miec także wgląd w ustawienia bolidu, jakie w danym momencie się posiadało.
piotrgie
 
Dołączył(a): N maja 29, 2011 18:47

Postprzez Maykon N gru 18, 2011 15:04  Re: rFactor - setup

MOD RFT 2010. Monaco. Ktoś podeśle setup pod wyścig. Ewentualnie niech ktoś napisze co? gdzie? jak? ustawić przy wyścigu 50% dystansu. Z góry dzięki.
Maykon
 
Dołączył(a): N lis 13, 2011 12:13

Postprzez ziemekp N sty 08, 2012 15:57  Re: rFactor - setup

Czy ma ktoś jakiekolwiek sensowne setupy na F1 RFT i RMT 2011? Przyjmę na każdy tor:)
ziemekp
 
Dołączył(a): N sty 08, 2012 15:56

Postprzez eracny So kwi 28, 2012 12:22  Re: rFactor - setup

Co zrobic jak po odpuszczeniu gazu tylek odrazu wpada w poslizg podczas zakretu?
mod to FIA GT by Sandrox
Obrazek
Avatar użytkownika
eracny
 
Dołączył(a): Cz cze 19, 2008 11:58
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Rubiq So kwi 28, 2012 17:29  Re: rFactor - setup

Spróbuj pobawić się coast w dyferencjale.
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez MatiXF1 Pn lip 30, 2012 19:28  Re: rFactor - setup

Co zrobić żeby bolid był stabilniejszy na nierównościach?
,,We are not here for a long time, we are here for a good time"
Avatar użytkownika
MatiXF1
 
Dołączył(a): Śr mar 16, 2011 19:00
GG: 21746964

Postprzez Bronze Wt lip 31, 2012 12:52  Re: rFactor - setup

Zmiękczyć sprężyny.
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez Carolius Pt sie 24, 2012 14:13  Re: rFactor - setup

Ma ktoś dobrego seta RFT 2011 na Walencję? Chciałbym jeszcze poprawić trochę czasy.
Lubię gdy ktoś w F1 ma nowe pomysły. Nie lubię gdy nowe rozwiązania są zakazywane.
Avatar użytkownika
Carolius
 
Dołączył(a): N lis 27, 2011 0:28

Postprzez damian8126 Wt sie 28, 2012 18:55  Re: rFactor - setup

W track packu od rft 2011 masz sety na każdy tor ,nie wiem czy one są dobre bo na nich nie jeździłem ale warto sprawdzic.
damian8126
 
Dołączył(a): Śr gru 28, 2011 16:56

Postprzez kamo_159 Śr mar 27, 2013 20:07  Re: rFactor - setup

Witajcie. Mam stosunkowo duży problem z setupem w Rfactorze. Borykam się z problem dużej degradacji ogumienia, domyślam się że wina leży w zbyt "kwalifikacyjnym" setupie. W ostatnim wyścigu w lidze wymieniałem 6 razy ogumienie w przeciwieństwie do moich rywali, którzy zjeżdżali jedynie 4 razy. Proszę podajcie co odpowiada za duże zużycie opon i wyjaśnijcie jakie ustawienie jest preferowane do oszczędzania ogumienia. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam
kamo_159
 
Dołączył(a): Cz gru 17, 2009 15:38

Postprzez Carolius Pn kwi 01, 2013 14:37  Re: rFactor - setup

:) Ciśnienia, docisk, styl jazdy, ustawienia zawieszenia a nawet czasem skrzynia biegów :) Zależy z którymi oponami jest problem czy przód czy tył ;D
Lubię gdy ktoś w F1 ma nowe pomysły. Nie lubię gdy nowe rozwiązania są zakazywane.
Avatar użytkownika
Carolius
 
Dołączył(a): N lis 27, 2011 0:28

Poprzednia strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości