rFactor - setup

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez toyotomaniak Pt lip 20, 2007 9:36  

...Reyes... napisał(a):A zassałeś uptade aktualizujący FSONE na v1.2 albo 1.3v?
Tutaj to masz

Tak mam te aktualizacje
toyotomaniak
 

Postprzez Hikari So lip 21, 2007 14:26  

Witam,

Na poczatek config:
swieza instalka XP (sterowniki nVidii + Creative i tyle)
rFactora 1.25
FSone 1.3
PROF1TR PACK
SpotterSetup_EN_1_11.

Problem w tym, ze gra sie bardzo czesto wiesza - po prostu ekran staje i tyle.

Czasami da sie wywolac menadzera proramow i wylaczyc rfactor.exe, a czasami trzeba brutalnie resetowac kompa. Windows wyrzuca blad zwiazany z rfactor.exe lub mss32.dll.

Czy ktos zna rozwiazanie tego problemu???

P.S.
Jeszcze 2 drobne pytania:
1. Czy jest jakis mod, ktory doda do rfactora obsluge dzwieku 5.1?
2. Jaki jest waszym zdaniem aktualnie najlepszy symulator F1?
Hikari
 

Postprzez godzil2 So lip 21, 2007 19:09  

toyotomaniak, też miałem ten problem.

Stwórz nowy profil i na nim spróbuj wgrać bolid. Na pewno pomoże.
Avatar użytkownika
godzil2
 
Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 17:25
Lokalizacja: Espoo/Finlandia

Postprzez kimifan Wt lip 24, 2007 13:52  

Witam!

Ja mam problem z TVStyle, otóż wgrałem go po koleji tak jak było trzeba, ale niestety mam tylko taki czarny pasek na załączonym obrazku:
Obrazek

Proszę o pomoc...

Pozdrawiam! ;)
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
kimifan
 
Dołączył(a): So wrz 23, 2006 14:37
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez ...Reyes... Wt lip 24, 2007 14:21  

kimifan emulujesz grę za pomocą windows 98/ME. Jeśli nie włącz tą emulacje.
...Reyes...
 

Postprzez devil162 Wt lip 24, 2007 17:56  

ej gdzie sie ustawia automatyczna skrzynie biegów ??
devil162
 

Postprzez dan899 Wt lip 24, 2007 20:28  pytanie o poziomem

mam takie pytanko dlaczego kompoter jet odemnie wiele szybszy na prostych jestem bez szans jak ustawic auto aby tez jechac conajmniej tak jak oni jedze na klawiaturze a czy czas 1:34 jet strasznie slaby a komputrer mial 1:31 tez bym taki chcial miec co tu poprawic pomozcie
dan899
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 12:16

Postprzez Hikari Wt lip 24, 2007 20:32  Re: pytanie o poziomem

dan899 napisał(a):mam takie pytanko dlaczego kompoter jet odemnie wiele szybszy na prostych jestem bez szans jak ustawic auto aby tez jechac conajmniej tak jak oni jedze na klawiaturze a czy czas 1:34 jet strasznie slaby a komputrer mial 1:31 tez bym taki chcial miec co tu poprawic pomozcie


Na jakim torze?
Hikari
 

Postprzez dan899 Wt lip 24, 2007 20:35  

aha sory australi pomoz
dan899
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 12:16

Postprzez devil162 Śr lip 25, 2007 7:08  

devil162 napisał(a):ej gdzie sie ustawia automatyczna skrzynie biegów ??


prosze o odp. :???:
devil162
 

Postprzez mars28 Śr lip 25, 2007 8:22  

devil162 napisał(a):
devil162 napisał(a):ej gdzie sie ustawia automatyczna skrzynie biegów ??


prosze o odp. :???:


w opcjach masz mozliwosc ustawienia skrzyni. sa 4 mozliwosci: wlaczona, wyzszy bieg, nizszy bieg albo wylaczona. zostaw na wlaczonej, bedziesz mial pelny automat.
Avatar użytkownika
mars28
 
Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 13:02
Lokalizacja: Kielce

Postprzez ...Reyes... Śr lip 25, 2007 9:35  

Jeśli nie wiesz devil gdzie to znaleźć naciśnij w czasie gry F7 i zmień na automat tym przyciskiem. :grin:
...Reyes...
 

Postprzez Damon Śr lip 25, 2007 15:15  

Witam.

Mam problem z Multi w RF :( . Grałem do czasu, aż pewnego ranka włączyłem i nie wyszukuje mi żadnych serwerów. Tak jakbym w ogóle nie miał neta, a on cały czas działa perfekcyjnie. Czy jest na to jakiś sposób, żeby działo, nie re instalując gry :?: Czy tylko ta jedna opcja jest dostępna, aby wszystko powróciło do normy :?: Proszę o odpowiedź. Jeśli pytanie się powtarza to przepraszam, ale po poszukiwaniach nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez deadhorse Cz lip 26, 2007 13:35  

Jak zmienić/ustawić umiejetnosci kierowców w FSO ? drażni mnie jak widze w pierwszej dziesiątce Spykera, albo SUPER Aguri, a na koncu Mclarena, albo Renault ?
Avatar użytkownika
deadhorse
 
Dołączył(a): Śr cze 13, 2007 20:52

Postprzez damian1812 Cz lip 26, 2007 14:11  

damian19901 napisał(a):Witam.

Mam problem z Multi w RF :( . Grałem do czasu, aż pewnego ranka włączyłem i nie wyszukuje mi żadnych serwerów. Tak jakbym w ogóle nie miał neta, a on cały czas działa perfekcyjnie. Czy jest na to jakiś sposób, żeby działo, nie re instalując gry :?: Czy tylko ta jedna opcja jest dostępna, aby wszystko powróciło do normy :?: Proszę o odpowiedź. Jeśli pytanie się powtarza to przepraszam, ale po poszukiwaniach nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Pozdrawiam


Miałem tak samo nie używałem gry z 2 miesiące i jedynym rozwiązaniem była reinstalacja.
damian1812
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości