rFactor - setup

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Proximus Pt lip 06, 2007 18:31  Problem z rFactorem

Witam
mam taki problem z tą grą otóż ściągnąłem sobie ją z tej strony co jest podana w downloadzie, zajmuje 688 mb, także powinna działać. Włączam instalator pisze "unpacking data" dochodzi do 4 % i pokazuje się błąd "Error decompressing data! Corrupted installer?" Zupełnie nie wiem co jest nie Może ktoś wie co na to zaradzić proszę o pomoc
Proximus
 

Postprzez gregoff Pt lip 06, 2007 18:44  

Coś musiałeś, żle ściągnąć. Corrupted Installer oznacza jakiś błąd w pliku wypakowywanym. Pewnie nie ściągnęło się do końca.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez AMD Wt lip 10, 2007 6:30  

Ej chopy da sie ten wyświetlacz przesunąć w dół i na srodek tak aby znajdował się w miejscu kierownicy?? bo troche kombinowałem ale ani drgnie... a i jeszcze jedno jak wyłączyć ten pitolnik co jest pod wirtualnym lusterkiem (licznik pozycji chyba czy kółek) bo mnie to strasznie wpienia..
Avatar użytkownika
AMD
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 9:43
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez kinimod Cz lip 12, 2007 11:18  

Mam problem z TVstyle, otóż podczas gry wszystkie jego elementy mrugają, torkszę to irytuje... ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem? Zgóry dzięki
kinimod
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 11:02
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Rak115 Pt lip 13, 2007 17:32  FSONE 06 i trackpack

Witam. Zainstalowałem sobie moda FSONE ze skinami na sezon 2007 i trackpacka. Ale dlaczego w TrackPacku jest tylko 6 torów a nie wszystkie? I jak ustawić bym jeździł mistrzostwa na tych torach z trackpacka a nie na tych co były już w grze...
Rak115
 

Postprzez yankess Pt lip 13, 2007 23:10  

Obrazek
Takie coś mi wyskakuje podczas instalowania plugino od telemetrii razem z modem CDTP. Co mam zainstalowac ponownie, aby rozwiązać problem pliku MSVCR71.dll ?
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Jankes So lip 14, 2007 2:25  

kinimod napisał(a):Mam problem z TVstyle, otóż podczas gry wszystkie jego elementy mrugają, torkszę to irytuje... ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem? Zgóry dzięki

CTRL+F
w prawym górnym rogu pojawi się wtedy licznik FPS, było o tym w README do v0.5, działa to też w v0.7
Avatar użytkownika
Jankes
 
Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 13:38
Lokalizacja: ZGora

Postprzez zeeen Pn lip 16, 2007 21:05  Re: FSONE 06 i trackpack

Rak115 napisał(a):Witam. Zainstalowałem sobie moda FSONE ze skinami na sezon 2007 i trackpacka. Ale dlaczego w TrackPacku jest tylko 6 torów a nie wszystkie? I jak ustawić bym jeździł mistrzostwa na tych torach z trackpacka a nie na tych co były już w grze...


Polecam te programiki:
http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... %20Manager
oraz ten:
http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... %20Manager
Core2Duo; 3000 mhz,Kiera Logitech DFP
Avatar użytkownika
zeeen
 
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2007 16:28
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez godzil2 Pn lip 16, 2007 23:24  

Witam

Mam Problem - nie chce mi dzialac TV Style. Ani wersja 0.5 ani 0.7... W ogóle pliki .exe od TVStyle nie chcą się uruchomić. Czy może TVStyle trzeba jeszcze jakoś załączyć w grze,w konfiguracji gry? Prosze o pomoc. Dzieki z gory.
Avatar użytkownika
godzil2
 
Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 17:25
Lokalizacja: Espoo/Finlandia

Postprzez zeeen Wt lip 17, 2007 6:12  

godzil2 napisał(a):Witam

Mam Problem - nie chce mi dzialac TV Style. Ani wersja 0.5 ani 0.7... W ogóle pliki .exe od TVStyle nie chcą się uruchomić. Czy może TVStyle trzeba jeszcze jakoś załączyć w grze,w konfiguracji gry? Prosze o pomoc. Dzieki z gory.

spróbuj wgrac Microsoft .NET Framework Version 2.0,powinno pomóc.
Acha we własciwosciach pliku rfactor.exe ustaw - zgodnośc : tryb zgodnosci z win98 i winME
Core2Duo; 3000 mhz,Kiera Logitech DFP
Avatar użytkownika
zeeen
 
Dołączył(a): Śr kwi 18, 2007 16:28
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez godzil2 Wt lip 17, 2007 22:07  

Dizęki Ci, zeeen. Pomogło, wszystko śmiga jak ta lala. :-)
Avatar użytkownika
godzil2
 
Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 17:25
Lokalizacja: Espoo/Finlandia

Postprzez toyotomaniak Cz lip 19, 2007 17:41  Problem z modem fsone 2006

Siemano mam problem z tym modem wszystko instaluje tak jak trzeba odpalam mod i coś takiego wyświetla sie:
Obrazek
Może ktoś pomoże mi co trzeba zrobić żeby mod działał i był w grze rFactor zaznaczam że witaminka jest wgrana będe wdzięczny za pomoc pozdro.
toyotomaniak
 

Postprzez Schumiro Cz lip 19, 2007 17:58  

Chyba za mało miejsca na dysku masz
Avatar użytkownika
Schumiro
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2007 11:14

Postprzez toyotomaniak Pt lip 20, 2007 8:26  

Schumiro napisał(a):Chyba za mało miejsca na dysku masz

Dzięki za pomoc rzeczywiście tego miejsca było za mało ale niestety pojawił sie nowy problem mod uruchamia sie ale po chwili coś takiego wyświetla sie:
Obrazek
A jak w grze chce ustawić na ten mod to wywala mi gre do windowsa prosiłbym o rade co zrobić żeby wreszcie to działało tak jak trzeba pozdro
toyotomaniak
 

Postprzez ...Reyes... Pt lip 20, 2007 9:03  

A zassałeś uptade aktualizujący FSONE na v1.2 albo 1.3v?
Tutaj to masz
...Reyes...
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość