Kącik majsterkowicza rF

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Marco Gronichella Śr paź 17, 2007 12:53  

uuu czyżbyś chciał nadrabiać straty w picie na pełnym gazie? nie no żart z tego co wiem jeżeli ustawiłeś na 0 to pwinno być ok a próbowałeś wyłączyć w rules wszystkie przewinienia związane z flagami? może pomoże.
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez Powolniak Śr paź 17, 2007 13:46  

Damon napisał(a):Witam

Mam pytanie odnośnie modu CTDP 2005 SE i kary Stop/Go. Chcę ją wyłączyć, ale moja wiedza na to nie pozwala. W pliku .hdv zmieniłem wartość [PITMENU]
StopGo=1 na 0, ale to nic nie dało. Nadal podczas wyścigu nadaje mi tą karę. Czy jest jeszcze coś co trzeba zmienić ?

Pozdrawiam

Zmiana w PITMENU nic ci nie da - to dotyczy tylko menu huda w opcjach pitstopu. W sumie to nie wiem gdzie to zmienić. Zobacz czy w opcjach realizmu czy zmiana "flag rules" na off coś pomoże. A w jakiej konkretnej sytuacji dostajesz tą karę?
Powolniak
 
Dołączył(a): Wt sie 07, 2007 15:15

Postprzez Marco Gronichella Śr paź 17, 2007 13:56  

Powolniak napisał(a):opcjach realizmu

jeżeli tak jest w polskiej łatce to chyba ktoś źle to przetłumaczył heh. Wyżej napisałem jak powinno być w anglojęzycznej powodzenia.
Avatar użytkownika
Marco Gronichella
 
Dołączył(a): Pt kwi 20, 2007 8:58
Lokalizacja: Warszawa
GG: 7990456

Postprzez Damon Śr paź 17, 2007 16:37  

Dzięki, panowie, ale już mi nie potrzebne. Zastanawiałem się nad zniwelowaniem w celach ligowych, ale doszedłem do wniosku, że tylko więcej pracy bym sobie przysporzył. Mimo wszystko dziękuje za odpowiedź.
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Damon So lis 03, 2007 14:04  

Kolejne pytanie :D Czy ktoś wie gdzie się zmienia czas oczekiwania na wyjazd z pit stopu po starcie do wyścigu ? Bo oczekiwania na zapalenie się zielonego światła trwa zbyt długo.
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez BMW Pt lut 08, 2008 13:45  

pytanie gdzie zmienic wysćigi chodzi mi o mistrzostwa np zamiast Imoli bylo SPA tak jak np w F1C w Hybrydzie F1_PFT
Avatar użytkownika
BMW
 
Dołączył(a): So mar 17, 2007 19:51
Lokalizacja: Wysoka

Postprzez mars28 Pt lut 08, 2008 14:06  

Jest cos takiego jak "CDTP Championship Manager", w nim mozna sobie stworzyc wlasny sezon z wybranymi torami.
Avatar użytkownika
mars28
 
Dołączył(a): Śr lip 11, 2007 13:02
Lokalizacja: Kielce

Postprzez deadhorse Pt lut 08, 2008 14:25  

hmm zainteresowały mnie malowania bolidów. Mam juz wszystko co trzeba, aczkolwiek nie wiem jak mam sie zabrać za malowanie :D

mam taki obrazek: mniej wiecej łapie co jest co ale nie wiem jak sie za to zabrać. jakich narzędzi do malowania uzyć itd. Jakby był ktoś miły powiedzieć i pokazać ikony jak najprościej pomalować bolid bede wdzięczny :) Poza tym ciekawiłoby mnie jeszcze jak można wrzucic teksturke danego sposnora i skąd ją wziąc.

Obrazek
Avatar użytkownika
deadhorse
 
Dołączył(a): Śr cze 13, 2007 20:52

Postprzez SoBcZaK Pt lut 08, 2008 14:29  

deadhorse napisał(a):Poza tym ciekawiłoby mnie jeszcze jak można wrzucic teksturke danego sposnora i skąd ją wziąc.

jest taka strona z logami sponsorów, wpisujesz i masz-> www.google.pl
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez deadhorse Pt lut 08, 2008 14:41  

napotkałem kolejny problem, a mianowicie na próbe maznąłem wszystko na czarno ale w grze nadal widać pod swiatło napisy sposnorów
Avatar użytkownika
deadhorse
 
Dołączył(a): Śr cze 13, 2007 20:52

Postprzez damian1812 Pt lut 08, 2008 14:48  

Wyczyść kanał alfa i będzie wszystko dobrze.
damian1812
 

Postprzez Crow Pt lut 08, 2008 15:13  

SoBcZaK napisał(a):
deadhorse napisał(a):Poza tym ciekawiłoby mnie jeszcze jak można wrzucic teksturke danego sposnora i skąd ją wziąc.

jest taka strona z logami sponsorów, wpisujesz i masz-> www.google.pl

http://www.brandsoftheworld.com/
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez BMW Pt lut 08, 2008 17:42  

mars28 napisał(a):Jest cos takiego jak "CDTP Championship Manager", w nim mozna sobie stworzyc wlasny sezon z wybranymi torami.


a w jakim folderze


Obrazek

i dlaczego mam taki licznik
Avatar użytkownika
BMW
 
Dołączył(a): So mar 17, 2007 19:51
Lokalizacja: Wysoka

Postprzez hideto Pt lut 08, 2008 19:38  

damian1812 napisał(a):Wyczyść kanał alfa i będzie wszystko dobrze.

Czyszczenie kanału alfa nic nie da, sprawi tylko że bolid zacznie wyglądać paskudnie. Rozmawiałem ze Spectrymem z MMG (jest polakiem to tak rodzajem dygresji) Po prostu tekstura bolidu zawarta w pliku mas również jest pomalowana, dopóki nie przemalujesz jej na biało/taki sam kolor jak twoj bolid będzie widać spod spodu oryginalne malowanie.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez BMW Pt lut 08, 2008 20:52  

odpalam tvstyleconfing.exe i pisze Aplikacja nie została zninicjowana kliknij ok by zakanczyc pomocy
Avatar użytkownika
BMW
 
Dołączył(a): So mar 17, 2007 19:51
Lokalizacja: Wysoka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości