Kącik majsterkowicza rF

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Pakomaster10 Śr sie 22, 2012 18:42  Re: Kącik majsterkowicza rF

Czy jest możliwość dodania kilku świateł do wyboru w upgrades? Jeżeli tak to jak podpisać pliki? Próbowałem je nazywać 1hlglo_DS i 1hglo_PS itd. w pliku .gen dałem <hlglo_ps>.gmt a w upgrades

Kod: Zaznacz cały
UpgradeType="asd"
{
   Instance="HlightDS"
   Instance="HlightPS"

   Incremental=0

UpgradeLevel="asd"
Price=0
Description="asd"
GEN=<HLGLO_DS>=1HLGLO_DS
GEN=<HLGLO_PS>=1HLGLO_PS
}


I niestety nie ma animacji w grze.
Avatar użytkownika
Pakomaster10
 
Dołączył(a): Cz lis 29, 2007 14:04
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez diegomc Cz sie 23, 2012 21:17  Re: Kącik majsterkowicza rF

MatiXF1 czytasz co ja pisze ?! Ja chce mieć na niskich detalach dość ładne malowania a nie takie rozmazane ma ktoś na to rozwiązanie ??
diegomc
 
Dołączył(a): Pn lip 11, 2011 8:43

Postprzez gornik Cz sie 23, 2012 21:25  Re: Kącik majsterkowicza rF

Owszem, sposób zapewne by się znalazł, czyli zwiększenie rozdzielczości skinów, czyli zwiększenie wymagań moda.
Tyle że to bez sensu skoro można dać o poziom większe detale i będzie to samo
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez hideto Cz sie 23, 2012 21:25  Re: Kącik majsterkowicza rF

Próbujesz stworzyć suchą wodę, albo ciemne światło.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez diegomc Pt sie 24, 2012 20:00  Re: Kącik majsterkowicza rF

górnik chodzi mi o to by na niskich malowania były nie aż tak rozmazane, które malowania mam powiększyć te w mas ?główne tylko ?
diegomc
 
Dołączył(a): Pn lip 11, 2011 8:43

Postprzez rolnik sam w dolinie Pt sie 24, 2012 20:06  Re: Kącik majsterkowicza rF

Jak je powiększysz to i tak będą rozmazane bo zwiększysz rozmiar pikseli, nic Ci to nie da.
To co chcesz uzyskać jest wykonalne tylko w jeden sposób - zwiększeniem detali w grze - rf jest tolerancyjny pod tym względem i możesz zwiększyć detale tylko dla swojego bolidu. Każda inna próba wyjścia z tej sytuacji jest bezsensowna
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez diegomc Pt sie 24, 2012 20:08  Re: Kącik majsterkowicza rF

Rolnik chciałem zrobić tak te full malowania zmniejszyć tak aby były w miarę ładne na low :)

-- Pt sie 24, 2012 21:19 --

tylko nie wiem które mam zmniejszyć ?
diegomc
 
Dołączył(a): Pn lip 11, 2011 8:43

Postprzez Bronze So sie 25, 2012 9:40  Re: Kącik majsterkowicza rF

Jeszcze więcej postów walnij... Zapewne w którymś pliku .mas z teksturami będziesz miał dopisek LOW lub HIGH. Podmienisz i powinno banglać tylko nie wiem czy osiągniesz zadowalający efekt.
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez Pakomaster10 So sie 25, 2012 11:45  Re: Kącik majsterkowicza rF

Nie lepiej wejść do folderu auta i zmniejszyć wszystkie tekstury po kolei? :D
Avatar użytkownika
Pakomaster10
 
Dołączył(a): Cz lis 29, 2007 14:04
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez rolnik sam w dolinie So sie 25, 2012 12:38  Re: Kącik majsterkowicza rF

To co on chce zrobić przyrównałbym do sytuacji kiedy mamy ściąć drzewo ostrą siekierą, a zamiast ostrza używamy trzonka.
Właśnie tym trzonkiem jest metoda bawienia się z teksturami zamiast zmiany ustawień graficznych.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez Pakomaster10 So sie 25, 2012 12:56  Re: Kącik majsterkowicza rF

No jak chce się bawić to niech się bawi :)
Avatar użytkownika
Pakomaster10
 
Dołączył(a): Cz lis 29, 2007 14:04
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez diegomc So sie 25, 2012 19:07  Re: Kącik majsterkowicza rF

ja tylko proszę o pomoc gdzie to mogę zrobić ?? A czy to czasochłonne itp to nie ważne. Chce takie coś wykonać , tylko potrzebuję pomocy co mam edytować , bo tekstur nie ma 4 do kazdego modelu w mas. jest tylko coś w pliku graphic i to zapewne tam będzie taka możliwość tylko nie wiem co tam edytować :)
diegomc
 
Dołączył(a): Pn lip 11, 2011 8:43

Postprzez zagmatfany1 N sie 26, 2012 9:39  Re: Kącik majsterkowicza rF

Wie ktoś czy jest TV Style F1 1994 do rFactor? Bo przekopałem intrnet ale jakoś nie mgoe znaleźć..
zagmatfany1
 
Dołączył(a): Wt wrz 06, 2011 15:14

Postprzez pepsi-opc N sie 26, 2012 19:22  Re: Kącik majsterkowicza rF

Wie ktoś może czy jest jakiś program, który sporządziłby wyniki wyścigu z pliku VCR ?? Mam wszystkie powtórki z ligowego sezonu pewnej ligi ale niestety nie mam plików xml.
Z góry dzięki za pomoc.
Avatar użytkownika
pepsi-opc
 
Dołączył(a): So maja 16, 2009 22:47
Lokalizacja: Sochaczew
GG: 8255927

Postprzez nEoDaViS So wrz 08, 2012 21:01  Re: Kącik majsterkowicza rF

Mam pytanko, dlaczego po podmianie wszystkich plików fizyki z auta F1 do auta drogowego, to nie zachowuje się jak F1? :P Troszke wolniejsze na prostej, i mniej przyczepne w szybkich łukach, przy tym samym setupie :-(
Podmieniłem pliki .hdv, .pm, .tbc, engine.ini, gears.ini i damage.ini , więc wszyskto powinno być ok. Może to ma coś związanego np. z modelem opon?
Obrazek
Avatar użytkownika
nEoDaViS
 
Dołączył(a): Cz lis 13, 2008 18:44
GG: 10343648

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron