Kącik majsterkowicza rF

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez WooQash N lut 26, 2012 23:13  Re: Kącik majsterkowicza rF

Panowie, jak wyłączyć w modzie chwilowy dopalacz? Mamy udowodnione, że jakimś cudem działa, nie daje dużo, ale jednak.
Obrazek
Avatar użytkownika
WooQash
 
Dołączył(a): Śr lip 22, 2009 14:58
Lokalizacja: Grudziądz
GG: 15766062

Postprzez porucznik N mar 04, 2012 1:10  Re: Kącik majsterkowicza rF

Cześć mam pytanko czy wiecie może gdzie można ściągnąć jakąś paczkę kasków do rf f1. W lidze wszyscy mają swoje a ja nie mam ani checi a ani talentu do wymyślania swojego a chciałbym jakiś nie standardowy?
porucznik
 
Dołączył(a): Pn lip 18, 2011 13:40

Postprzez FOLLY N mar 04, 2012 11:56  Re: Kącik majsterkowicza rF

zależy jaki masz mod w rF. Z paczkami się nie spotkałem, ale różne malowania można ściągnąć na rFactorcentral.com w malowaniach po wybraniu moda. Dla przykładu tu masz masz człowieka co ma parę sztuk do bazowego BMW z rF i do mmg:
http://www.rfactorcentral.com/painters_ ... D=adimas10
Obrazek
Avatar użytkownika
FOLLY
 
Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 15:26

Postprzez porucznik N mar 04, 2012 22:38  Re: Kącik majsterkowicza rF

Dziękuje za info, ale wnioskuje z Twojej wypowiedzi, że każdy mod ma własne kaski. Myślałem, że to nie ma znaczenia i że format pliku jest ten sam? Gram na modzie ligowym stworzonym przez jednego z graczy, rozumuje, że nie będzie możliwości dopasowania kasku z jakiegokolwiek innego modu a co za tym idzie jedynie ktoś z ligowiczów może podzielić się kaskiem?
porucznik
 
Dołączył(a): Pn lip 18, 2011 13:40

Postprzez rolnik sam w dolinie N mar 04, 2012 22:47  Re: Kącik majsterkowicza rF

Jeśli "twórczość" tego gracza jest taka jaka myślę, to wystarczy się dowiedzieć z jakiego moda podkradł model kasku i wtedy sobie dopasujesz
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez leszekkk N mar 04, 2012 22:49  Re: Kącik majsterkowicza rF

Witam-mam pytanie...Mianowicie podczas jazdy znika mi głowa xD.Tzn minimalnie mruga,ale w tym momencie jak mruga to tak jakby mnie rozłączało.Raz częsciej,a raz rzadziej.Uzywam DynHuda jak widać.Żeby przedstawić obrazkowo o co chodzi nagrałęm krótki filmik.Zobaczcie sami i powiedzcie o co chodzi-co może być przyczyną...http://www.youtube.com/watch?v=vGMd89rAOek
leszekkk
 
Dołączył(a): N lip 20, 2008 20:07

Postprzez eracny N mar 04, 2012 23:33  Re: Kącik majsterkowicza rF

Wydaje mi się ze to przez lagi na serwie. Jak jeszcze jeździłem to tez mi się tak robiło :p
Obrazek
Avatar użytkownika
eracny
 
Dołączył(a): Cz cze 19, 2008 11:58
Lokalizacja: Poznań

Postprzez leszekkk Pn mar 05, 2012 14:04  Re: Kącik majsterkowicza rF

eracny napisał(a):Wydaje mi się ze to przez lagi na serwie. Jak jeszcze jeździłem to tez mi się tak robiło :p

Hmm-no nie wiem-nikt nie ma tylko ja? Połączenie jest ok
leszekkk
 
Dołączył(a): N lip 20, 2008 20:07

Postprzez Szafajo Wt mar 06, 2012 18:14  Re: Kącik majsterkowicza rF

Witam

Czy ktoś może się wie jak zrobić aby chłodzenie silnika było efektywniejsze lub w jakiś sposób wzmocnić silnik? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Szafajo
 

Postprzez rafalgt Wt mar 13, 2012 17:57  Re: Kącik majsterkowicza rF

Witam serdecznie.
W jaki sposób mozna pozwolić na zmianę ciśnienia opon podczas wyścigu już po zablokowaniu seta?
W tej chwili gdy zrobię czas w kwalifikacji to blkuje się setup. i w wyscigu po wciśnieciu prośby o zjazd do boku są do wyboru cisneinie aopon ale nie mozna ich zmeinic. mozna je zmeinic tylko jezeli nie uczestniczylo sie w Q. czy da sie to zmeinic tak aby mozna bylo zmeinaic to cisnienie nawet po kwalifikacji?
Jeżeli tak to w jaki sposób?

z Góry dziekuję
rafalgt
 
Dołączył(a): Cz gru 22, 2005 11:07

Postprzez EclipseFan Pt mar 23, 2012 15:01  rFactor Multiplayer

Ostatnio z kolegą zdecydowaliśmy się zacząć grać w rFactora. Wszystko ładnie, pięknie dotąd aż chcieliśmy rozpocząć rozgrywkę. Gdy zaznaczyłem ligę "all cars and tracks" powinienem mieć wszystkie pojazdy do wyboru, tu chcę zaznaczyć że mam trochę modów. Niektóre z nich mogę normalnie otworzyć a z niektórymi jest tak, że mimo że na siglu działają to przy wyborze na multi ich nie ma :( Liczę na szybką odpowiedź :)
EclipseFan
 
Dołączył(a): Pt mar 23, 2012 14:57

Postprzez leszekkk Pn mar 26, 2012 16:07  Re: Kącik majsterkowicza rF

leszekkk napisał(a):Witam-mam pytanie...Mianowicie podczas jazdy znika mi głowa xD.Tzn minimalnie mruga,ale w tym momencie jak mruga to tak jakby mnie rozłączało.Raz częsciej :arrow: częściej ,a raz rzadziej.Uzywam :arrow: Używam DynHuda jak widać.Żeby przedstawić obrazkowo o co chodzi nagrałęm :arrow: nagrałem krótki filmik.Zobaczcie sami i powiedzcie o co chodzi-co może być przyczyną...http://www.youtube.com/watch?v=vGMd89rAOek


Jeszcze raz w tej sprawie...Razwiazałem :arrow: Rozwiązałem problem doraźnie...Wywaliłem DynHuda i jest wszystko ok. Ale problem w tym że ja chcę z tego korzystać...
Ostatnio edytowano So mar 31, 2012 7:42 przez lechf1, łącznie edytowano 2 razy


Jesteś na polskim forum, więc postaraj się pisac po polsku :)
leszekkk
 
Dołączył(a): N lip 20, 2008 20:07

Postprzez dudu So mar 31, 2012 0:07  rFactor-dedyk

Witam mam problem z dedykiem , gdy stawiam serwer to tworzy mi się folder w dokumentach o nazwie rfactor w którym mam foldery :userdata ,support,REPLAYFRIDGE, config . Grę mam zainstalowaną na dysku f i jak chce zmienić port to muszę to robić w dokumentach , czyli tym samym nie mogę postawić 2 serwerów . Proszę o pomoc jak to rozwiązać ?
dudu
 
Dołączył(a): Pt mar 30, 2012 22:32

Postprzez Bastian So mar 31, 2012 8:22  Re: Kącik majsterkowicza rF

Panowie doradzcie mi jakim programem mogę edytować tor w rF :)
Bastian
 
Dołączył(a): N lip 27, 2008 18:27
Lokalizacja: Janów Lubelski

Postprzez Bronze So mar 31, 2012 8:58  Re: Kącik majsterkowicza rF

Bob's Track Builder.
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron