Kącik majsterkowicza rF

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez damian1812 N wrz 16, 2007 18:29  

Hideto pomalował byś mi Bolid Toyoty w kolory czerwono,biały,niebieski i srebny :?: :)
damian1812
 

Postprzez hideto N wrz 16, 2007 18:44  

nie dla ciebie



cinek napisał(a):
...Reyes... napisał(a):Mógłby ktoś napisać poradnik o tym jak driftować? :grin:
Proszę nie róbcie sobie jaj np. wyłącz TC, skręć w prawo i na maxa trzymać gaz. To umiem jakby co już. :)

nikt cię nie nauczy driftować, to trzeba mieć we krwi :P a obrót bez TC to donut, a nie drift :P


we krwi ? trochę treningu z dobijaniem gazu na hamowaniu i dobra kontrola nad kierownicą i gazem heh... ale fakt jak ktoś jest kompletnym zerem to wieeeeeeeele godzin będzie trenował...
Ostatnio edytowano N wrz 16, 2007 18:46 przez hideto, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez RafaeL N wrz 16, 2007 20:02  

hideto napisał(a):byłoby fajniej jakby miniaturki działały


Mi działają, jak by co to tu masz odnośniki :-D

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... f6421e82b2
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 0e0202de5c
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 02e32906f6
Avatar użytkownika
RafaeL
 
Dołączył(a): Pt sie 03, 2007 5:08
Lokalizacja: Nowy Sącz
GG: 7248309

Postprzez hideto N wrz 16, 2007 20:53  

pomysł fajny ale przejścia kolorów tragiczne :D pobaw się trochę tym a nie po prostu dany kawałek malujesz na niebiesko a potem na czarno inny element :) no i ten pasek pod reklama nike jest zbedny bo nie widać loga i napisu nike.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez smylas Pn wrz 17, 2007 16:19  

Mam pytanie: jak sie wkleja tory tak aby działały pod FSONE? Trzeba coś zmieniać w pliku GDB? Jak wklejam normalnie to to wchodzi do ekranu ładowania ale nic sie nie rusza!
Prosze o pomoc!
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez ...Reyes... Pn wrz 17, 2007 16:31  

smylas nie wklejaj tego do folderu FSone tylko do folderu Locations. Żeby to działało w folderze FSone musiałbyś coś wyedytować, ale nei wiem co.
...Reyes...
 

Postprzez smylas Pn wrz 17, 2007 16:47  

Tak własnie wklejam.
I wyświetla sie taki komunikat podczas ładowania:
Error poening MAS file INDIANAPOLIS-GP4.MAS
Taki komunikat wyświetla sie przy kazdy wrzuconym torze!
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez ...Reyes... Pn wrz 17, 2007 17:39  

No to nei wrzucaj go do folderu "FSone" tylko do locations!!! Jeśli wrzucisz do locations to będzie działać na każdym modzie i nie ściemniaj że nie wrzucasz do "FSONE"
...Reyes...
 

Postprzez smylas Pn wrz 17, 2007 19:50  

...Reyes... chyba wiem co mówie moge ci nawet zrobić screnna. W FSONE mam tylko sepang który był standardowo!
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Cinek Pn wrz 17, 2007 20:23  

smylas napisał(a):Tak własnie wklejam.
I wyświetla sie taki komunikat podczas ładowania:
Error poening MAS file INDIANAPOLIS-GP4.MAS
Taki komunikat wyświetla sie przy kazdy wrzuconym torze!

Przeinstaluj grę.
I zmień ten brzydki avatarek ;/
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez hideto Pn wrz 17, 2007 21:06  

nie musisz reinstalować gry....

po prostu złe katalogi wgrywasz do 'locations'

kazdy tor ma określone ścieżki swoich plików i jeśli je zaburzysz np umieszczając je w dodatkowym folderze to będzie ci wyskakiwał error opening mas file.

schemat zawsze jest taki sam ->gamedata/locations/folder(w nim kilka plików)/kolejnyfolder(i w nim reszta plików) plik mas jest w tym 1 folderze. jedyne odstępstwo z jakim się spotkałem to gotowe TrackPacki te należy wklejać folderem trackpacku.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez smylas Wt wrz 18, 2007 15:57  

hideto a dokładnie jakie pliki? :roll:
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez hideto Wt wrz 18, 2007 16:37  

w tym pierwszym folderze MUSZĄ być
nazwatoru.MAS i nazwatorumap.MAS

po prostu jak ściągasz z netu tor w archiwum rar to wybieraj opcję "wypakuj tutaj" i wrzucaj folder który ci się wypakuje bo znam wielu geniuszy którzy robią "wypakuj do..." a potem płaczą że im gra nie działa.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kanion So paź 13, 2007 17:16  

czy jeżeli np w folder samochodu wpakuje inne tex opony to wczyta to? i będe miałnp czerwoną oponę?
Avatar użytkownika
kanion
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 9:37
Lokalizacja: www.rkubica.net

Postprzez Damon N paź 14, 2007 9:09  

Witam

Mam pytanie odnośnie modu CTDP 2005 SE i kary Stop/Go. Chcę ją wyłączyć, ale moja wiedza na to nie pozwala. W pliku .hdv zmieniłem wartość [PITMENU]
StopGo=1 na 0, ale to nic nie dało. Nadal podczas wyścigu nadaje mi tą karę. Czy jest jeszcze coś co trzeba zmienić ?

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron