Kącik majsterkowicza rF

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez hideto Pt lut 08, 2008 20:56  

.NET Framework 2.0 lub wyższy.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez RafaeL Pt lut 08, 2008 21:01  

hideto napisz to tak ŁOPATOLOGICZNIE jak stworzyć pliki .mas, nie wypakować, stworzyć
Avatar użytkownika
RafaeL
 
Dołączył(a): Pt sie 03, 2007 5:08
Lokalizacja: Nowy Sącz
GG: 7248309

Postprzez ICEman Pt lut 08, 2008 22:30  

najprymitywniejszy sposób na stworzenie pliku mas to po prostu wziąć już stworzony plik otworzyć go przez "gMotor 2.0 MAS Utility" usunąć z niego wszystkie textury i modele i importować swoje. Oczywiscie żeby taki nowy plik mas funkcjonował trzeba zrobić odpowiednie wpisy w pliku SCN
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez hideto Pt lut 08, 2008 23:34  

Łopatologicznie.

Mamy program o nazwie MasExplorer do pobrania z rfcentral.

ten program ma 2 funkcje mas extraction i mas creation.

aby utworzyć plik mas w okienku 'dir' czy tam obok tej ikonki folderu należy wskazać folder zawierający wszystkie pliki które mają się znaleźć w pliku mas.

w drugim okienku wpisujemy adres gdzie plik mas ma zostać utworzony +jego nazwa

czyli np mamy folder o nazwie mas na dysku D:

to do okienka obok filderu wpisujemy D:/mas ew. wskazujemy explorerem windowsowskim

a poniżej np D:/plik.mas

klikamy creation i już mamy plik mas zawierający w sobie wszystko co miał wskazany przez nas folder :)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez RafaeL So lut 09, 2008 13:13  

Zrobiłem tym programem co ICEman napisał, a tego MASExplorer nie moge pojąć :grin: A teraz następny problem, bo podmieniłem dźwięki typu 1,2,40 na swoje własne tak żebym nie musiał na HUD patrzyć po każdym okr w pliku CommentaryENG.mas, niby działa le mówi tylko jedną liczbe. Dlaczego nie chce wszystkiego powiedzieć? Czy może moje liczby za długo trwają i coś trzeba by w pliku .ini zmienić?
Avatar użytkownika
RafaeL
 
Dołączył(a): Pt sie 03, 2007 5:08
Lokalizacja: Nowy Sącz
GG: 7248309

Postprzez Crow So lut 09, 2008 13:17  

A pliki nazywaja sie tak samo jak te orginalne?
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez RafaeL So lut 09, 2008 13:19  

Tak, powiem jeszcze tyle ze zajmują trochę więcej niz oryginalne
Avatar użytkownika
RafaeL
 
Dołączył(a): Pt sie 03, 2007 5:08
Lokalizacja: Nowy Sącz
GG: 7248309

Postprzez Voltare N lut 10, 2008 9:01  

Obrazek
Ma ktoś może moda który zmieniał by właśnie na taki Tv Style ?
"Nie śmiejcie się ze mnie jak napiszę coś głupiego w temacie o rFactor ponieważ dopiero ją poznaję :smile: "
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez Voltare N lut 10, 2008 10:49  

A jak dodawałem to jeszcze zdjęcie było :o Chodziło mi o takie tv style co jest aktualnie w transmisjach F1 o cały wyglad tylko tam był cały mod 2006 a mi chodzi tylko o to TV Style ? jeżeli miałby ktoś byłbym wdzięczny gdyby podał linka :D

Wstawione po 3 minutach 1 sekundzie:

Obrazek
Proszę coś takiego :grin:
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez kamil.pl5 N lut 10, 2008 10:52  

Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez Miczek Pn lut 11, 2008 17:53  

Może ktoś wie które pliki odpowiadają za blokowanie niektórych funkcji w setupie?? Bawiłem się z plikami od silnika i zrobiłem sobie BMW M3 z silnikiem o parametrach identycznych z Audi A4 1.9 TDI mojego ojca :grin: tylko problem mam z ustawieniem skrzyni biegów.. W setupie zablokowana jest opcja jej zmiany a za każdym razem do plików mi się nie chce zaglądać i zmieniać.. Pomoże ktoś ??
Obrazek
Avatar użytkownika
Miczek
 
Dołączył(a): Śr wrz 27, 2006 20:04
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3456599

Postprzez BMW Śr lut 13, 2008 19:06  

moze ktos mi podzucic plik z logiem polsatu sport bo jak ja robie to wogole to logo italia znika :-( :-( :-(
Avatar użytkownika
BMW
 
Dołączył(a): So mar 17, 2007 19:51
Lokalizacja: Wysoka

Postprzez hideto Cz lut 14, 2008 1:09  

Właśnie jak ktoś posiada logospacki ze strony dinix project to niech je zuploaduje, bo strona jest w przebudowie i ściągać nie można :)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Semai Cz lut 14, 2008 7:00  

Miczek napisał(a):Może ktoś wie które pliki odpowiadają za blokowanie niektórych funkcji w setupie?? Bawiłem się z plikami od silnika i zrobiłem sobie BMW M3 z silnikiem o parametrach identycznych z Audi A4 1.9 TDI mojego ojca :grin: tylko problem mam z ustawieniem skrzyni biegów.. W setupie zablokowana jest opcja jej zmiany a za każdym razem do plików mi się nie chce zaglądać i zmieniać.. Pomoże ktoś ??



ilosc opcji do wyboru, wartosci min i max oraz skok sa w plikach *.veh (i chyba w pliku silnika).
Mundo will go where he pleases!
Avatar użytkownika
Semai
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 7:10

Postprzez Darondi Cz lut 14, 2008 9:25  

Ze swojej strony, mogę dać paczkę z logami, ale nie ma w niej Polsatu :) Można znaleźć RAI, Eurosport, i wiele innych. Niestety - Rapid...

Link:
http://rs219.rapidshare.com/files/83255 ... gos_V2.exe
Obrazek
Avatar użytkownika
Darondi
 
Dołączył(a): Śr sie 15, 2007 21:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
GG: 9071731

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron