Fun Testing

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Damianos Cz sie 14, 2008 17:02  Re: Fun Race zapraszamy

server fun race już stoi , dane servera jeszcze raz

Nazwa: CSS FunRace
Hasło: bmw08
Początek Kwali godz 20.00 Czwartek 14.08.08 Serwer dostępny od 19.00

Zasady rozgrywki
Mod znany BMW 08 tor też Bahrain ( http://rfactorcentral.com/detail.cfm?ID ... ernational )
Kwale trwają tylko 20min
Race dystans 100% ( nie jest obowiązkowe użycie dwóch mieszanek )
Paliwo-Normal
Opony-Normal
Uszkodzenia-Normal
Dostępne pomoce :
Sprzęgło

powoli wbijajcie :P
Damianos
 

Postprzez Unikalny.Nick Cz sie 14, 2008 17:33  Re: Fun Race zapraszamy

Pamięta ktoś co trzeba było zrobić, żeby Sakhir był widoczny na liście torów? Bo kopiuje folder Bahrain do Locations i na liście torów go nie ma.
Unikalny.Nick
 
Dołączył(a): Śr sie 22, 2007 11:48

Postprzez Kajek Cz sie 14, 2008 17:43  Re: Fun Race zapraszamy

Wywal z tackpacka RFT folder z Bahrainem.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez MalarzF1 Cz sie 14, 2008 19:55  Re: Fun Race zapraszamy

Mimo braku przygotowania zdobyłem PP, później connection lost na starcie :evil:
Avatar użytkownika
MalarzF1
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 15:15

Postprzez Kajek Cz sie 14, 2008 19:59  Re: Fun Race zapraszamy

a ja sie spoznilem po libacji :-(
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Damianos Cz sie 14, 2008 20:01  Re: Fun Race zapraszamy

Frekwencja niestety nie dopisala, nawet z naszej strony organizatorów - opiekun servera Coldman miał problemy techniczne i wyrzucało go z serwera- wyniki wyścigu i mały skrócik wkrótce. Jeżeli w przyszłości bedzię większe grono osób do tego typu zawodów - udostępnimy w serwer. Dzięki tym zawodnikom którzy się zjawili.
Damianos
 

Postprzez Rubiq Cz sie 14, 2008 20:10  Re: Fun Race zapraszamy

Powiem tak - kto nie był nie ma czego żałować. :-)
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez ventylator Cz sie 14, 2008 23:03  Re: Fun Race zapraszamy

Ile było ludu? :)
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Rubiq Cz sie 14, 2008 23:10  Re: Fun Race zapraszamy

12 osób.

A napiszę co nieco o swoim wyścigu - co mi tam. :P W qualu nie wystartowałem, był to celowy zabieg bo spodziewając się młyna na T1 wolałem startować z boksów. Ale na FL niemiła niespodzianka, Parówa pakuje mi się wprost na nos. Skutek - urwane przednie skrzydło, wykrzywione zawieszenie i start z boksów. Czekaliśmy z Parówą dosyć długo, reszta była już w połowie okrążenia. Wyprzedziłem go jeszcze na alejce wyjazdowej z boksu. :P Miałem pokaźną stratę, ponad 25 sekund ale mimo 115 litrów paliwa byłem ponad sekundę szybszy od kierowców przede mną. Wyprzedziłem Kamyla, Infospeca i Unikalnego Nicka (tutaj przepraszam, bo wywiozłem Cię poza tor niczym Schumacher :P). No i na 12 okrążeniu zobaczyłem że w wyścigu bierze udział już tylko 5 osób, więc grzecznie stanąłem na poboczu i klepnąłem ESCAPE. :)
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez Parówa$$$ Pt sie 15, 2008 0:00  Re: Fun Race zapraszamy

To ja też coś skrobnę :D Tak jak Rubiq nie wystartowałem w kwalu ponieważ wolałem jechać z tyłu i ominąć młyn :twisted: :lol: Niestety na FL w pewnym zakręcie straciłem przyczepność i wleciał we mnie Rubiq :rotfl: :zakrywa: Chwilę później czekając na zapalenie się zielonego światełka prawie zasnąłem :P i przez to tak łatwo oddałem pozycję. Później sobie jechałem samotnie i kiedy byłem chyba na 4 miejscu postanowiłem wdusić klawisz ESC bo dalsza jazda była bezsensem. No i to tyle...
Parówa$$$
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 17:05
Lokalizacja: Chodzież
GG: 6127146

Postprzez __kamil__ Pt sie 15, 2008 9:30  Re: Fun Race zapraszamy

no to Fun Race lux organizator czyli ja nie zajął się wyścigiem bo pod koniec trena go wywaliło i na serwer nie mógł wbić z ale zdziwiło mnie jedno głosowało około 90 osób w ankietach pojawiło się tylko 14 z tego wie nie pojechały
No ale to był Fun Race wiec
co mi zostaje powiedzieć
Powodzenia i Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
__kamil__
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 15:13
Lokalizacja: www.css-o.pl

Postprzez __kamil__ Pt sie 15, 2008 9:35  Re: Fun Race zapraszamy

Sory za Post pod Postem ale jako organizator zapomniałem o wynikach oto one
http://www.vrl-simracing.be/rfactorrepo ... &cssstyle=

A tu mały skrót z race
http://pl.youtube.com/watch?v=hDApnc1ye0U
Obrazek
Avatar użytkownika
__kamil__
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 15:13
Lokalizacja: www.css-o.pl

Postprzez Jarecki Pt sie 15, 2008 10:09  Re: Fun Race zapraszamy

No to i ja coś napiszę o wyścigu. :-)

Przed kwalifikacjami przejechałem z 10 okrążeń, a na nich wykręcałem cały czas moje hot lapy 8-) . W qualach szło mi całkiem całkiem jak na moje umiejętności, jechałem z pełnym bakiem i chyba byłem ósmy. Na ~5 minut przed końcem sesji wywaliło mnie do menu rFactora :-( . Przez jakiś czas szukałem serwa no i w końcu znalazłem, na szczęście mój wcześniej wykręcony wynik się zapisał. Na FL ktoś z tyłu miał ze mną styczność, jednak żadnych uszkodzeń nie odniosłem. Start taki sobie :P , potem jakoś się jechało, ale na jednym z zakrętów przesadziłem z gazem i banda... W boksach trzeba było czekać ~200 sekund, a już po 90 silnik się zfajcył, co z resztą było widać na filmiku. Ogólnie to całkiem miło się z Wami jechało. 8-)
Avatar użytkownika
Jarecki
 
Dołączył(a): Wt kwi 29, 2008 18:47

Postprzez Sivy Pt sie 15, 2008 17:59  Re: Fun Race zapraszamy

To ja tez cos dorzuce od siebie.

Qual udany, P3, dodatkowo ten czas byl moim rekordem toru. Przygotowywalem sie w dzien Fan Rejsu wiec nie sadzilem ze uda mi sie wykrecic taki czas :)

Race w miare udany. Na starcie uszkodzili mi "pupe". Czekalem tylko do pierwszego pitu zeby dokonac niezbednych napraw. Do tego czasu zamiast naciskac to slizgalem sie po torze jak Kubek na Hungaroringu... Dodatkowo wolne tempo spowodowalo niedogrzanie opon co jeszcze bardziej pogorszylo "trzymanie sie" w zakretach. Jednak jakos dawalem rade i obylo sie bez zbednych spinow. Jechalem na P4, pozniej bliskie spotkania z banda (z tego co widzialem) zaliczyli kolejno Damian_LKR i Master co dalo mi P2. Jednak strata do lidera byla duuuza... W koncu upragniony pit-stop. 17 sekund napraw i jazda na tor. Dwa pierwsze kolka pomiarowe i Fastest Lap. Naprawa spowodowala ze bawara zaczela w koncu odpowiednio wspolpracowac z torem. Pojawila sie wiec mala szansa na ewentualna walke o P1 z Tomaszem. Czasy okrazen byly lepsze niz lidera wiec mialem zamiar jechac do konca. No i niestety nie pykło mi. Dublowanie jednego z kierowcow (nie chce pokazywac palcem) i wjechal mi w tylek z dosc duza sila... Bolid zaczal sciagac na jedna strone wiec podziekowalem za dalszy race. Kulturalnie zatrzymalem sie na poboczu, puknalem ESC i "zwrocilem uwage" sprawcy mojego nieszczecia.


Co do Fan Rejsu to spodziewalem sie o wiele wiekszej frekwencji. To juz na Fan Rejsie Off Road, ktory zorganizowalem bylo jakies 15 osob... Mam w planach juz nastepny taki "wyscig o pietruszke" na owalu i modzie ktoryms z Open Whellerow ale to jest jeszcze temat nie na teraz. Moja liga od wczoraj dysponuje wlasnym dedykiem wiec otwieraja sie calkiem nowe mozliwosci :) Przyczyna tak malej obecnosci wczoraj pewnie sa tez wakacje ale nie czarujmy sie, organizacja byla na dosc niskim poziomie i to tez w jakims tam stopniu mialo wplyw na obecnosc. Aha i denrwuje mnie przedwczesne wychodzenie z serwera (po pierwszym picie jechalo nas juz tylko 3-ech). Jesli ktos sie zjawil na takim even'cie i np. mial wypadek ktory calkowicie uniemozliwia dalsza jazde to rozumiem, ale jak ktos np. stracil spojler i wciska od razu ESC to moim zdaniem takie osoby wogole nie powinny brac udzialu we wspolnych wyscigach. Jak cos zaczynacie to konczcie to albo nie zaczynajcie wcale...
VRLF1...
Avatar użytkownika
Sivy
 
Dołączył(a): Wt gru 04, 2007 13:51
Lokalizacja: Krak/Czewa
GG: 13008993

Postprzez Siwy So sie 16, 2008 12:00  Re: Fun Race zapraszamy

No to temat mozna juz zamknac ;) Fun po wynikach za bardzo nie wypalil hehe moze siekiedy zorganizuje jakis fajny na dobrym modziku
Clozet :)
Avatar użytkownika
Siwy
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 15:10
GG: 5988782

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość