F1 2007 MMG

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez hideto Wt lut 26, 2008 21:34  

choćby niedokładne kombinezony... błedów kilka na pewno się trafi. Więcej niestety nie wiem bo forum mmg zostało wyłączone przez Petrosa Maka ze względu na jednego polaka który podał linki do bety niepowołanym osobą. Prawdopodobnie admini Lig nie dostaną więcej dostępu do forum i prac mmg, nie wiem jak z tymi którzy już w mmg byli, Petros zapewniał mnie że to jedynie przejściowy stan.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez RafaeL Wt lut 26, 2008 22:17  

hideto napisał(a):ze względu na jednego polaka który podał linki do bety niepowołanym osobą.

ehhh Ci polacy :D

RafaeL napisał(a):Ile będzie zajmować? I na jakim serwerze do ściągnięcia będzie
Avatar użytkownika
RafaeL
 
Dołączył(a): Pt sie 03, 2007 5:08
Lokalizacja: Nowy Sącz
GG: 7248309

Postprzez kubad7 Wt lut 26, 2008 23:58  

Hideto to były 2 osoby i nie byli to polacy...
Coś też z krajów słowiańskich, ale nie pamiętam dokładnie...zresztą to nieistotne.
Ile będzie zajmował?
Tego nawet my nie wiemy...każda beta zajmuje więcej/mniej...
Zobaczycie jak będziecie ściągać;]
Aha jeszcze jedno - to będzie zapewne koło 12 w południe a nie 12 wieczorem...w piątek :)
Sobczak zapewne nie odejdzie od kompa cały dzień :D
kubad7
 
Dołączył(a): So wrz 08, 2007 15:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Rubiq Wt lut 26, 2008 23:59  

kubad7, ja się nawet ze szkoły urwę. :-D
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez kubad7 Śr lut 27, 2008 0:00  

Ja symuluję chorobę w tym tygodniu i nawet przygotowania do maturki nieco odłożyłem :-D
kubad7
 
Dołączył(a): So wrz 08, 2007 15:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez SoBcZaK Śr lut 27, 2008 0:32  

kubad7 napisał(a):Sobczak zapewne nie odejdzie od kompa cały dzień

kurde to jest niesamowite jak człowiek po 8nastym roku życia ma mało czasu na wszystko... w piątek mam 8 albo 5 godzin na kompie w szkole... więc sobie chyba wezme pendriva i zassam w szkole :D ale grafik na weekend jest cholernie zapchany... jakby nie LiGNA to miałbym duużo czasu na gre a tak to musze ciężko do niej trenowac...
przede wszystkim licze na to że: poziom wykonania modeli będzie nie gorszy niz w demie gdzie praktycznie do niczego sie nie moge przyczepić... a fizyka no jak hideto mówi że całkiem inna to ja nie mam pojęcia co mnie czeka ale mam nadzieje że będzie raz że ciekawa a dwa że zjadliwa dla przeciętnego gracza. Zobaczymy na ile warte te przechwałki że niby prawdziwi kierowcy przy tym pomagali :P jeżeli wasze zapewnienia się sprawdzą to będzie sie miło czekało na update :)
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez janek# Śr lut 27, 2008 1:23  

Ja nigdy nie czekałem na żaden mod. Po prostu mechanicznie pobieram ten, który jest akurat do LiGNY potrzebny. Ten jednak z chęcią ściągnę. Dla mnie to śmieszne, że najważniejszą rzeczą dla niektórych są ruszające się manekiny, białe paski na oponach, przepraszam, "opony z tym charakterystycznym białym paseczkiem", lub też czy McLaren będzie miał taki jeden nowy element aero co tam w jakimś GP miał. Jednym słowem po prostu "śnieg".
Czekam na dobry mod, z mniej więcej poprawnie odwzorowanymi modelami, wyśmienitą fizyką i reakcjami na zmiany w setupie. Poza dwoma ostatnimi reszta nie ma dla mnie żadnego znaczenia.
"Janek nigdy nie osiągniesz nic w swoim życiu"
/ pewna Pani /
Avatar użytkownika
janek#
 
Dołączył(a): Cz maja 31, 2007 20:16
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez hideto Śr lut 27, 2008 2:17  

kubad7 napisał(a):Hideto to były 2 osoby i nie byli to polacy...

Faktycznie Artur Młodziński... mało polskie nazwisko...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kubad7 Śr lut 27, 2008 10:35  

Hmm widocznie mamy info z 2 źródeł...
Ja nawet takiej osoby u nas nie widziałem...widocznie niedługo pobyła :P
kubad7
 
Dołączył(a): So wrz 08, 2007 15:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Kojot Śr lut 27, 2008 11:03  

Znając życie to pewnie serwery "zawisną" od natłoku chętnych do pobrania tego moda i pobierzemy to dopiero za tydzień :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kojot
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 22:10
GG: 9208651

Postprzez sadektom Śr lut 27, 2008 11:05  

Dlatego poprosze z gory o wstawienie pozycji na torrenta :)
Avatar użytkownika
sadektom
 
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 10:58
Lokalizacja: Kolno woj. podlaskie
GG: 1067561

Postprzez yankess Śr lut 27, 2008 11:50  

hideto napisał(a):Faktycznie Artur Młodziński... mało polskie nazwisko...
Alien Mlod z PRSu?!
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Damon Śr lut 27, 2008 12:00  

kubad7 napisał(a):Ja nawet takiej osoby u nas nie widziałem...widocznie niedługo pobyła

Z tego co ja czytałem, to on był osobą odpowiedzialną za fizykę jazdy. Więc jak mogłeś o nim nie słyszeć.
yankess napisał(a):Alien Mlod z PRSu?!

Raczej, nie inaczej :-)
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kojot Śr lut 27, 2008 13:14  

I go wywalili? :)
Dobre, ciekawe jak potraktują prawa autorskie, skoro on zrobił fizykę to ma do niej wyłączne prawo
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kojot
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 22:10
GG: 9208651

Postprzez kubad7 Śr lut 27, 2008 13:30  

Główną osobą odpowiedzialną za fizykę był oczywiście Phil Sousa...
Cóż akurat Artura Młodzińskiego nie widziałem.
kubad7
 
Dołączył(a): So wrz 08, 2007 15:19
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości