2007 Sauber BMW F1

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Crow Cz mar 20, 2008 15:22  2007 Sauber BMW F1

Kod: Zaznacz cały
http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=2007%20Sauber%20BMW%20F1
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez crocko So mar 22, 2008 16:47  

Ja mam dwa pytanka:
1.Kto odpowiada za ten mod??
2. Czy pojawi się nowy model na sezon 2008?
Mod bardzo przypadł mi do gustu:). Od strony graficznej i dźwiękowej rewelacja. Fizyka może niezbyt wymagająca ale daje za to ogromną przyjemność z jazdy. Czasem trudno wyczuć samochód na wyjściu z zakrętu jadąc bez kontroli trakcji. Jak jedziesz na limicie musisz baaardzo ostrożnie operować gazem. Trochę zbyt gwałtownie dochodzi do zerwania przyczepności ale to tylko moja subiektywna opinia...
Avatar użytkownika
crocko
 
Dołączył(a): Śr sie 29, 2007 10:22
Lokalizacja: [krk]

Postprzez PaVeł So mar 22, 2008 16:52  

crocko napisał(a):1.Kto odpowiada za ten mod??


By: ISI

crocko napisał(a):2. Czy pojawi się nowy model na sezon 2008?


Jak będzie im się chciało to zrobią na 2008, lecz prędko bym się tego nie spodziewał, co najwyżej za kilka dobrych miesięcy
PaVeł
 
Dołączył(a): Wt sty 01, 2008 21:30


Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron