CTDP 1994

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez yogurt Cz mar 11, 2010 20:24  Re: CTDP 1994

Heheh no dzieki.
Raz w końcu ktoś bardzo rzeczowy ;)

Jeśli mogę - jeszcze jedno pytanko:

Może polecisz jakiś inny DOBRY mod - traktujący o tamtych czasach?
Kiedyś byłem wielkim fanem F1 i przez wiele lat nie odpuszczałem nawet jednego wyścigu - ale to było w czasach Senny, Prosta, Piqueta, Mansela, Alesieego i innych.
Obecna F1 - osobiście jakoś mniej mi jednak już podchodzi.
yogurt
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 19:47

Postprzez rolnik sam w dolinie Cz mar 11, 2010 20:27  Re: CTDP 1994

rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez yogurt Cz mar 11, 2010 20:48  Re: CTDP 1994

Już zasysam i posprawdzam sobie.

Dzięki Panowie ;)
yogurt
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 19:47

Postprzez yogurt Pt mar 12, 2010 23:34  Re: CTDP 1994

Witam ponownie.
Niestety pytań ciąg dalszy :(
Zassaałem.
Zainstalowałem poprzez Mad Manager.
Wszystko zainstalowało się niby ok - status moda 1993 mam na zielono w Mod Mangerze jako "zainstalowany" - no i tu pytanie:
Jak odpalić ten sezon (mod) 1993 w grze - bo gdy wejdę tam to w polu wyboru mam tylko te same wyścigi co i w podstawowej wersji - i niestety nie widzę żadnych zmian ani w interfejsie gry ani w wyglądzie - ani w czymkolwiek.
Tak jakby gra nie widziała mi tego moda - mimo żejest niby poprawnie zainstalowany.

Jak to uruchomić?
yogurt
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 19:47

Postprzez Sato1991 Pt mar 12, 2010 23:41  Re: CTDP 1994

Yyyyy..... Powstrzymam sie od cietego komentarza, wiec poprostu powiem (u mnie wersja angielska) Options > Player > Racing Series (obstawiam po polsku Opcje > Gracz > Seria Wyścigowa) No i tam wybierasz na jakim modzie chcesz jezdzic.
Nico Rosberg - najładniejsza kobieta w F1.
Sato1991
 
Dołączył(a): N wrz 21, 2008 19:11

Postprzez yogurt Pt mar 12, 2010 23:47  Re: CTDP 1994

Dzięki za dobre chęci ale od tego Kolego zacząłem.

Gdybyś wczytał się DOKŁADNIE w to co napisałem o tym że nic kompletnie nie zmieniło się w wyglądzie i interfejsie gry i że nie dodało mi żadnych nowych wyścigów (a było o tym wyżej) - zamiast: "Yyyyy..... Powstrzymam sie od cietego komentarza" i dalej wymądrzać się na temat rzeczy OCZYWISTYCH w grze - świat byłby piękniejszy ;)
Szukam tu pomocy - nie mądrali ;)

No ale dzięki i za to.

Pozdrawiam ;)

Ps.
To jak?
Ktoś pomoże?
yogurt
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 19:47

Postprzez nEoDaViS So mar 13, 2010 0:38  Re: CTDP 1994

Bo wygląd i interfejs gry zmieniają się wraz ze zmianą moda (nie od razu, lecz od ponownego włączenia gry) :twisted:
Takowy mod dodaje tylko bolidy z sezonu 93 a tory trzeba sobie samemu załatwić :wink:

Ja to nie wiem, po co kombinować z tym całym Mod Managerem... Nie lepiej skopiować pliki do folderu z grą, albo istalnąć normalnie? :shock: Np. dla mnie jest z tym więcej problemu i zamieszania, więc nawet tego nie używam, nie mam, nie ściągam itd. :grin:

Jeśli dalej chcesz postawić na swoim to ok, ale takie pytanie: Jak włączysz gre, to jaki samochód/bolid kręci Ci się dookoła siebie?
Obrazek
Avatar użytkownika
nEoDaViS
 
Dołączył(a): Cz lis 13, 2008 18:44
GG: 10343648

Postprzez yogurt So mar 13, 2010 7:34  Re: CTDP 1994

"Bo wygląd i interfejs gry zmieniają się wraz ze zmianą moda (nie od razu, lecz od ponownego włączenia gry)"

A jak Twoim zdaniem można wogóle zainstalowac moda do gry?
PODCZAS JEJ DZIAŁANIA?
Jasne że nie.
A więc pierwsze uruchomienie gry po instalacji moda - jest jUż chyba tym Twoim "ponownym" - co jest OCZYWISTE - BO INACZEJ ZROBIĆ SIĘ TEGO NIE DA... ;)

"Jeśli dalej chcesz postawić na swoim to ok, ale takie pytanie: Jak włączysz gre, to jaki samochód/bolid kręci Ci się dookoła siebie?"

Nikt nie chce tu postawić na swoim - jestem w rFactor nowy, co zaznaczyłem już w pierwszej wiadomosci a tutaj napisałem po pomoc - po uprzednim przestudiowaniu róznych postów i tematów na róznych forach o rFactorze.
I napisałem tu o pomoc.
Ale poza "michu94" i "rolnikiem sam w dolinie" - którzy rzeczywiście mi pomogli - reszta jak na razie - tylko się jedynie mądrzy - temat rośnie - a problem jak miałem na początku tak i mam nadal.

No ale dziękuję Panowie i za to ;)
Może i chęci rzeczywiście macie dobre.
Doceniam.

Ps.

Odpowiadam.

Po uruchomieniu gry w menu kręci się "domyślny bolid" rFactor Academy.

Ps2.

Czy jest tu wogóle ktoś kto instalował tego moda i komu on działał?
Jeśli tak - to proszę o pomoc odpowiedź tylko takie osobę bo "mądrości" i nabitki z nowego - raczej mi tu nie pomogą... ;)

Z góry dzięki.
yogurt
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 19:47

Postprzez yogurt So mar 13, 2010 7:37  Re: CTDP 1994

mała errata:
Wkradło mi się kilka literówek - wszystko pisane na szybko przed wyjsciem do pracy.
mam nadzieję że wybaczycie ;)
yogurt
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 19:47

Postprzez nEoDaViS So mar 13, 2010 10:37  Re: CTDP 1994

A jak Twoim zdaniem można wogóle zainstalowac moda do gry?
PODCZAS JEJ DZIAŁANIA?

rFactor to gra, która może mieć i 200modów, i wszystkie odpalamy plikiem rFactor.exe, a to, na jakim chcemy pojeździć ustawiamy tak jak napisał Sato1991.
Nikt się tu z Ciebie nie nabija, jeśli tak, to tylko z tego, że jesteś mało rozumny bo jak ktoś chce Ci coś poradzić, to spróbuj tak zrobić, a nie ciągle mówić a to interfejs jest ten sam, a to nie ma wyścigów, a to... a tamto...

Widzę że chyba przerzuciłeś się z F1C, bo tam faktycznie 1 mod=1 inna gra.
Ostatnio edytowano So mar 13, 2010 11:26 przez SoBcZaK, łącznie edytowano 1 raz


Widzę, że robicie totalny OT więc temat zamykam a dyskusje o problemach z rF proszę prowadzić w stosownym temacie.
Obrazek
Avatar użytkownika
nEoDaViS
 
Dołączył(a): Cz lis 13, 2008 18:44
GG: 10343648

Poprzednia strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości