TV Style - Obrotomierze, wskazniki, zegary itp.

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez Inside Pn maja 07, 2012 13:31  Re: TV Style - Obrotomierze, wskazniki, zegary itp.

To wrzucaj wszystko co masz. :wink:
Avatar użytkownika
Inside
 
Dołączył(a): Śr maja 05, 2010 14:12
Lokalizacja: D-ko/SK
GG: 18040787

Postprzez kubusiowy Pn maja 07, 2012 21:28  Re: TV Style - Obrotomierze, wskazniki, zegary itp.

http://www38.zippyshare.com/v/7044811/file.html proszę bardzo cały mój dawny folder, bo teraz korzystam z rf huda od CTDP ;]
Avatar użytkownika
kubusiowy
 
Dołączył(a): Wt cze 29, 2010 14:08
Lokalizacja: Łódź
GG: 2581849

Postprzez jarkin1 Pn mar 18, 2013 18:51  Re: TV Style - Obrotomierze, wskazniki, zegary itp.

czy rozwiązał, ktoś problem z kartą GT540M i brakiem wyświetlania tv display. Czekam na odpowiedź. dziękuję
jarkin1
 
Dołączył(a): Pt lis 04, 2011 21:08

Postprzez leszekkk Pn lis 04, 2013 13:43  Re: TV Style - Obrotomierze, wskazniki, zegary itp.

Witam-mam pytanie co do Rf DynHUD-a.Co zrobić żeby każdorazowo kasowały się sesje-tzn żeby sektory zerowały się po każdym wbiciu na serwer..Bo teraz mam tak że za każdym razem Hud pamięta najszybsze sektory z poprzednich sesji.Dziękuję za podpowiedzi z góry
leszekkk
 
Dołączył(a): N lip 20, 2008 20:07

Postprzez Pavlos Le Paul Pt lip 15, 2016 11:18  Re: TV Style - Obrotomierze, wskazniki, zegary itp.

Mam TV Style i mi coś rFactor strzelił focha, bo nie mogę go jeśli ustawię jakikolwiek styl do czegokolwiek to od razu gra się nie włącza i mam przez już powoli dość, dodam że jeszcze na początku tego tygodnia wszystko działało bez problemów, a teraz nawet uruchamianie w trybie administratora nie pomaga (mam Windows 10)
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Pavlos Le Paul N lip 17, 2016 17:34  Re: TV Style - Obrotomierze, wskazniki, zegary itp.

Widać musze double posta zrobić, bo już ta gra chyba jest dosyć niezauważalna (natomiast na angielskich forach nie chciałbym sie pogrążać nieznajomością języka).

W skrócie: dowiedziałem się, ze problem wywołuje plik d3d9.dll. Jednak zamienie tego pliku z gry na plik używany gdzieś w plikach w fiolderze WINDOWS powoduje, ze ów plugin nie wyświetla się (działa tylko jedna rzecz: jak naciskam na klawiaturze numerycznej numer i przeskakuje mi do danego kierowcy). Wszystkie tryby administratora czy zgodności nic nie dają (na dodatek zgodność z xp prosi io użycie płyty, która jest w środku!). Nie wiem czy to zapomniany dział już, ale naprawdę proszę a jakąś radę, pomoc , bo mod działał przez dwa dni i nie jestem w stanie uwierzyć że od tak po padło. Mod mi jest potrzebny do pewnych nagrań, chyba że są jakieś inne opcje żeby mi wyświetlało takie grafiki jak podczas wyścigu w trakcie gry (niezależnie czy te teraźniejsze, czy te sprzed 10 lat czy jeszcze starsze)
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Blank Wt lip 19, 2016 15:11  Re: TV Style - Obrotomierze, wskazniki, zegary itp.

Próbowałeś reinstalować rfactor, i pluginy?
Może spróbuj zainstalować GID plugin? LINK
GID zawsze był bardziej stabilny niż tvstyle.
Blank
 
Dołączył(a): So kwi 19, 2008 11:33

Postprzez Pavlos Le Paul Śr lip 20, 2016 12:24  Re: TV Style - Obrotomierze, wskazniki, zegary itp.

GID plugin działa u mnie. W końcu jest git :-D
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Poprzednia strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron