Spotter Plugin - prywatny inzynier

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez dan Cz sty 14, 2010 13:20  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

Dziękuje Ci za szybką odp ale czy mógłbyś mi tak bardziej szczegółowo napisać co gdzie mam ustawić???
dan
 
Dołączył(a): Wt lis 10, 2009 18:45

Postprzez dan So sty 16, 2010 17:36  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

Hej,ponawiam swoją prośbę,czy mógłby ktoś mi pomóc w mojej sprawie???Jakoś nie mogę dojść do tego by spotter automatycznie informował mnie że muszę zjechać na pit stop :sad: W konfiguracji"strategia tankowania"próbowałem już wszystkiego a spotter jak milczał tak milczy :) Nie chce mnie informować czy jak :-D :-D :-D
dan
 
Dołączył(a): Wt lis 10, 2009 18:45

Postprzez romek566 N mar 07, 2010 13:59  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

jak ustawić w rfactorze klawisz odpowiadający za komunikowanie się z inżynierem?
romek566
 
Dołączył(a): Wt cze 23, 2009 21:28

Postprzez Diesel92 N mar 07, 2010 19:18  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

Nie ma takiej opcji. Przynajmniej nic o czymś takim nie słyszałem.
Nie wymagaj od innych tego, czego sam nie możesz im zagwarantować
Avatar użytkownika
Diesel92
 
Dołączył(a): Wt sie 18, 2009 16:55
Lokalizacja: Legnica
GG: 7474772

Postprzez krzych N mar 07, 2010 19:21  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

W rFactorze nie da się przypisać do tego klawisza. Musisz to chyba w Spotterze ustawić. :wink:
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Make So maja 01, 2010 21:11  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

Witam mam pytanko.. czy zainstalowanie takiego spottera obciąża dedyka a jeżeli tak to w jakim stopniu? co prawda zainstalowany jest po stronie gracza ale nie jestem co do tego przekonany :( zakładając że 20 osób podczas wyscigu będzie korzystało ze spottera to będzie większe prawdopodobieństwo cl czy nie ma to żadnego wpływu na połączenia?
z góry dzięki;)
Make
 
Dołączył(a): Śr lut 10, 2010 16:51

Postprzez misiakow So maja 01, 2010 21:13  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

Przede wszystkim to obciąża Twój sprzęt, co za tym idzie połączenie internetowe, dalej idąc dedyka :)
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Sycior N maja 02, 2010 7:54  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

Ja to nawet nie moge tego używać bo na wyścigu w okolicach 11 okrążenia mam błąd i ende :/
True 2013 World Champion: Pastor Maldonado :P Bo gdyby miał bolid Red Bulla to byłby mistrzem...
Avatar użytkownika
Sycior
 
Dołączył(a): Śr maja 30, 2007 18:16
Lokalizacja: Kobyłka

Postprzez Make N maja 02, 2010 12:21  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

heh.. a czy istnieje jakaś najbardziej stabilna wersja spottera, która stwarza najmniej problemów online? czy może lepiej już teraz sobie odpuścić? :sad:
Make
 
Dołączył(a): Śr lut 10, 2010 16:51

Postprzez Semai N maja 02, 2010 12:59  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

Ja używam spottera nieprzerwanie od 2.5 roku i nigdy nie miałem z nim najmniejszych problemów ;] A grałem na 3 różnych komputerach.
Mundo will go where he pleases!
Avatar użytkownika
Semai
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 7:10

Postprzez bartek1042 N maja 02, 2010 17:11  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

Make - spotter nie powinien obciążyć dedyka. Mi chodzi stabilnie, więc nie przycina mi kompa :D Dedyka na pewno nie obciąży, bo on na dedyku nie jest zainstalowany ;)
Avatar użytkownika
bartek1042
 
Dołączył(a): Pn mar 22, 2010 16:00
Lokalizacja: Polanica-Zdrój

Postprzez gornik N maja 02, 2010 17:46  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

Chodziło mu o łącze a nie o dedyka.
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez __kamil__ Pn cze 14, 2010 12:27  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

Mam oytanie czy istnieje jeszcze jakiś link ze spoterem bo ktorego nie zassam z rfc to nie moge go odpalic na win 7 ruchamiam jako admin i blad wyskakuje
Obrazek
Avatar użytkownika
__kamil__
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 15:13
Lokalizacja: www.css-o.pl

Postprzez __kamil__ Śr lip 07, 2010 16:05  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

REF F5
Obrazek
Avatar użytkownika
__kamil__
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 15:13
Lokalizacja: www.css-o.pl

Postprzez Michael Angelo Śr sie 11, 2010 19:06  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

Witam.
Mam odwrotny problem co większość z was. Ja nic nie mówię, a spotter cały czas coś pierdzieli do siebie. Jak już uda mi się powiedzieć Pitstop, to się mnie pyta czy zmieniamy strategię, ale od razu znów 'Słuchamy'. :eek: SAPI skonfigurowane, próbowałem bawić się też ustawieniami ale to nic nie pomogło. Mikrofon mam w kamerce internetowej, ale to chyba nie to stwarza problem. Ktoś mądry pomoże?
Avatar użytkownika
Michael Angelo
 
Dołączył(a): Pn cze 07, 2010 17:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości