Spotter Plugin - prywatny inzynier

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez bartek1042 So paź 09, 2010 17:55  Re: Spotter Plugin - prywatny inzynier

Michael Angelo napisał(a):Witam.
Mam odwrotny problem co większość z was. Ja nic nie mówię, a spotter cały czas coś pierdzieli do siebie. Jak już uda mi się powiedzieć Pitstop, to się mnie pyta czy zmieniamy strategię, ale od razu znów 'Słuchamy'. :eek: SAPI skonfigurowane, próbowałem bawić się też ustawieniami ale to nic nie pomogło. Mikrofon mam w kamerce internetowej, ale to chyba nie to stwarza problem. Ktoś mądry pomoże?

To samo mam :/ Jak mówie np. Pitstop, to on mówi o oponach, albo mówi, że nie rozumie i żeby powtórzyć... To napewno nie jest wina mikrofonu, sam mam mikrofon od słuchawek i to niczym się nie różni od tego z kamerki. Po pewnym czasie po prostu obraziłem się na mechanika i nic do niego nie mówiłem :twisted:
Avatar użytkownika
bartek1042
 
Dołączył(a): Pn mar 22, 2010 16:00
Lokalizacja: Polanica-Zdrój

Poprzednia strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości