Real Feel FFB Plugin - podobno najlepszy Force Feedback...

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez KubuŚ Wt kwi 15, 2008 14:32  

Może mam troche głupie pytanie ale cóż. Czy ten plugin będzie współpracował tylko z kierownicami z wyższej półki?? (DFP, MOMO, G25, Saitek r440) czy także np. na moim Logitechu Formula Vibration Feedback.??:) Wiem że kierownica nie ma porównania do tych w/w ale jeździ sie na tym co sie ma.
Obrazek
Avatar użytkownika
KubuŚ
 
Dołączył(a): Pn kwi 30, 2007 7:09
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
GG: 7924021

Postprzez hideto Wt kwi 15, 2008 14:34  

I co mają ci teraz powiedzieć posiadacze DFP, Momo, G25 ? którzy nawet w ręku nie mieli kierownicy takiej jak twoja, ściągnij te kilka Kb z netu i sprawdź.... wiele nie stracisz :]
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Cinek Wt kwi 15, 2008 14:38  

KubuŚ napisał(a):Vibration Feedback

Nie sądzę żeby poszło..
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez worek11779 Wt kwi 15, 2008 16:26  

Moze troche off topic, ale skoro juz mowa o kierownicach to mam pytanie... czy ktos moglby napisac jak ustawic poprawnie DFP do f1? W tej chwili ustawilem sile ffb na -80 ale troche za sztywno sciaga... bez oprogramowania dfp, no chyba ze musi byc... Pewnie bedzie to pomocne dla wielu :-)
worek11779
 

Postprzez RC Drifter Wt kwi 15, 2008 17:36  

Ja jeżdżę wszystko off i 230* :-P Ale musisz sam poprobować każdy ma inny gust :wink:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RC Drifter
 
Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 14:08
Lokalizacja: bliżej nieznana :P

Postprzez Magic Pt kwi 18, 2008 21:10  

Wrzuciłem Real Feel FFB Plugin do folderu Plugins i niestety nie dało to żadnego efektu, po włączeniu trybu jazdy otrzymuje informację - Real Feel Plugin is disable, stąd nasuwa mi się na myśl, że wystarczy użyć któregoś klawisza, mam rację (w ustawieniach wszystko należycie zrobione)?
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Postprzez hideto Pt kwi 18, 2008 21:12  

Może masz wyłączony FFB w grze....

ja po wklejeniu tego do folderu plugins miałem od razu aktywny, sprawdź czy ci się utworzył plik RealFeelPlugin.ini w głównym katalogu gry.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Magic Pt kwi 18, 2008 21:18  

Nic takiego się niestety nie pojawiło. Nadmienię, że pobrałem tylko wersję 0.92, o ile ma to jakiekolwiek znaczenie.
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Postprzez hideto Pt kwi 18, 2008 21:20  

nie ma znaczenia, skopiowałeś obydwa pliki ? do folderu plugins ? i sprawdź ten FFB, no i czy masz kierownice która ma FFB :)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Magic Pt kwi 18, 2008 21:23  

Pliki skopiowane do folderu Plugins, kierownica FFB posiada. Co robię w takim razie źle?
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Postprzez hideto Pt kwi 18, 2008 21:37  

możesz mieć wyłaczony FFB w grze wejdz w settings, controls forcefeedback

Wstawione po 17 sekundach:

tam ustaw sobie type wheel i low
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Magic Pt kwi 18, 2008 21:52  

Miałem tak ustawione, niestety nadal brak efektów. Jakbym spróbował wrzucić Twój plik .ini? Oczywiście, o ile możesz go uploadować.
Avatar użytkownika
Magic
 
Dołączył(a): Śr lip 25, 2007 0:40

Postprzez hideto Pt kwi 18, 2008 21:56  

nie mogę, do niedzieli jestem 100 km od mojej kierownicy i pliku ini ;-)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez N0Life90 Pt lip 09, 2010 16:31  Re: Real Feel FFB Plugin - podobno najlepszy Force Feedback.

Siemka, mam problem z tym pluginem. Jak załaczam gre to mówi mi Real Feel Enabled. Ale już jak chcę go na przykład wyłączyć CTRL + 8 to nic nie mówi, tak samo jak chce dokonać jakis zmian.

Używam Win7 64Bit.
N0Life90
 
Dołączył(a): Cz cze 24, 2010 20:02

Postprzez DamianF1 Pt lip 09, 2010 17:52  Re: Real Feel FFB Plugin - podobno najlepszy Force Feedback.

uruchamiasz gre jako administratora ?
Avatar użytkownika
DamianF1
 
Dołączył(a): N lip 13, 2008 15:55
GG: 2191749

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości