Kontynuacja rF

Informacje o grze, modach, trybie on-line itd.

Moderator: Ekipa Gry

Regulamin działu
1. Zakaz publikowania linków do nielegalnych gier/modów/cracków;
2. Zakaz poruszania tematów związanych z nielegalnym łamaniem zabezpieczeń gier/modów - piratom nie pomagamy;
3. Zanim zadasz pytanie sprawdź czy problem nie został już omówiony i rozwiązany.
4. Nie dubluj tematów.
5. Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia - nie wypowiadaj się. Zaśmiecasz w ten sposób temat uniemożliwiając szybkie dotarcie do ważnych informacji i zajmujesz czas moderatorów, którzy muszą po tobie sprzątać. Wszelkie pogawędki można realizować poprzez komunikator bądź PW. Forum do tego nie służy.
6. Grafiki umieszczaj w postaci linku bądź miniatur z odnośnikiem.

Postprzez gornik Śr sty 11, 2012 19:39  Re: Kontynuacja rF

a coś myślał, beta to beta

I wcale nie stanieje przy premierze, a teraz to przynajmniej dostaniesz dodatkowe 6 miesięcy multi ;]
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez MalarzF1 Śr sty 11, 2012 19:50  Re: Kontynuacja rF

Gra jest mocno niedorobiona i dużo rzeczy nie działa, ale ja bym nie przesadzał.
Zanosi się na znakomity symulator, a i teraz nie jest źle. :-P
Avatar użytkownika
MalarzF1
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 15:15

Postprzez SoBcZaK Śr sty 11, 2012 21:15  Re: Kontynuacja rF

i dużo rzeczy nie działa,

Bo dużo rzeczy jest wyłączone bo widocznie są niedopracowane. Jak na razie mamy do czynienia z pierwszą wersją bety i jak na razie największym problem jest chyba FF który jest masakryczny po wjeździe na tarki i po wyjeździe po za tor i nie da sie tego przestawić.
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez MalarzF1 Śr sty 11, 2012 21:38  Re: Kontynuacja rF

Przecież zdaję sobie z tego sprawę.
Na mnie nowy rFactor zrobił jak najbardziej pozytywne wrażenie.

Z tym FF bym nie przesadzał. Jest mocno na tarkach, ale idzie się do tego przyzwyczaić i raczej mi to w jeździe nie przeszkadza.
Avatar użytkownika
MalarzF1
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 15:15

Postprzez SoBcZaK Śr sty 11, 2012 21:48  Re: Kontynuacja rF

A jaką masz kierownicę?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez bartek1042 Śr sty 11, 2012 22:13  Re: Kontynuacja rF

gornik napisał(a):a coś myślał, beta to beta

I wcale nie stanieje przy premierze, a teraz to przynajmniej dostaniesz dodatkowe 6 miesięcy multi ;]

Ale w porównaniu do ceny rF1 to ta jest jakaś kosmiczna - trzeba również pamiętać, że jest abonament... Kupię swój pre-order, jak czymś mnie jeszcze ISI zaskoczy (ot nagle bardzo udana beta 2) - bo to co widzę na filmach to prędzej rF 1.5 - już wolałbym zapłacić 10 euro, by móc testować project CARS.
Avatar użytkownika
bartek1042
 
Dołączył(a): Pn mar 22, 2010 16:00
Lokalizacja: Polanica-Zdrój

Postprzez SoBcZaK Śr sty 11, 2012 22:34  Re: Kontynuacja rF

już wolałbym zapłacić 10 euro, by móc testować project CARS.

Grałem w to pC.A.R.S i tak na prawdę ma tylko piękną grafikę i nic więcej. Fizyka w porównaniu do rF2 (bety) jest biedna w każdym aspekcie. Gra nie jest warta tych 10 euro a co do rF2 to pamiętajcie, że rF1 na początku swojego istnienia nie był tez ani piekny ani udany- dopiero poprawki i mody zrobiły swoje i tu też tak za pewne będzie.
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez bartek1042 Śr sty 11, 2012 22:42  Re: Kontynuacja rF

W to wierzę, aczkolwiek jak dla mnie jest to cena zaporowa, pewnie się okaże, że miesiąc po premierze rf2 będzie kosztował 70zł, a nie 150zł i wtedy się bardziej opłaci niżeli nawet z tym gratisem w postaci 6 miechów gratis - rok abonamentu kosztuje 20$ czyli jakieś 60zł, łącznie za grę + 2 lata online (rok jest gratis) zapłaciłbym 130, a nie 150zł i miałbym 6 miesięcy więcej :) No tak ale se mogę tak spekulować hehe... Ale bym sobie pograł, niestety u mnie się przygoda z rF2 kończy na Launcherze :D Czekam na "demo" :evil:
Avatar użytkownika
bartek1042
 
Dołączył(a): Pn mar 22, 2010 16:00
Lokalizacja: Polanica-Zdrój

Postprzez MalarzF1 Śr sty 11, 2012 22:47  Re: Kontynuacja rF

Złe podejście...
Na serwach jest po 30 osób. Świetna zabawa której na wymarłych powoli serwach rF, rzadko można doświadczyć.
Jeździ się naprawdę dobrze.
SoBcZaK napisał(a):A jaką masz kierownicę?

Manta Compressor Deluxe 2 Vibration Feedback rev. G25 :-P
Avatar użytkownika
MalarzF1
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 15:15

Postprzez gornik Śr sty 11, 2012 22:49  Re: Kontynuacja rF

wątpię żeby miesiąc po premierze aż tyle staniało. Za rok, może i tak, lecz miesiąc po?? Musieliby porzucić rf2 dla nowej wersji
Avatar użytkownika
gornik
 
Dołączył(a): N lut 21, 2010 12:19
Lokalizacja: Białogard

Postprzez SoBcZaK Śr sty 11, 2012 22:56  Re: Kontynuacja rF

Manta Compressor Deluxe 2 Vibration Feedback rev. G25

Wolałbym grac na klawiaturze :twisted:
Aczkolwiek nie zmienia to faktu, że dużo osób (w tym na simracing.pl) skarży się na ten FF po za torem i kombinują tam z jakimi ustawieniami i mi tez by pasowało bo ta kierownica czasem tak sie tłucze, że boję się o jej stan zdrowia....

że miesiąc po premierze rf2 będzie kosztował 70zł, a nie 150zł

Nie wiem, która gra miesiąc po premierze ma stanieć o połowę.... rF1 wychodził bodaj w 2005 roku, ja w 2007 kupiłem go za 100 zł na simracing.pl i ty byś chciał żeby po miesiącu kosztował 70 zł.... na twoim miejscu uczyłbym się jakiegoś języka C++ do pisania cracka bo z takim podejściem prędko sobie nie kupisz tej gry :P
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez bartek1042 Śr sty 11, 2012 23:03  Re: Kontynuacja rF

Ok let's do this sh*t :D Czy ja wiem, tu raczej wystarczyłby piracki launcher ;) Ja w 2007 kupiłem rf1 za 50zł w media markt :D
Avatar użytkownika
bartek1042
 
Dołączył(a): Pn mar 22, 2010 16:00
Lokalizacja: Polanica-Zdrój

Postprzez MalarzF1 Śr sty 11, 2012 23:08  Re: Kontynuacja rF

SoBcZaK napisał(a):Wolałbym grac na klawiaturze :twisted:

Z tego co pamiętam, jeździsz na tym samym sprzęcie. :-P

Niektórzy wytworzyli sobie jakieś dziwne teorie, później założyli klapki na oczy i teraz usilnie starają się w tym trwać.
Pobierając "betę" i kupując rF'a, kupuje się pełną wersję gry, z tą różnicą, że można już sobie temat liznąć, a nie ślinić się do screenów. I NIE! rFactor 2 Final nie będzie tańszy, bo wtedy za bardzo wizja beta testów jak i kupowania z jednoczesnym dawaniem kredytu zaufania twórcom, nie miałaby najmniejszego sensu. :-P
Avatar użytkownika
MalarzF1
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 15:15

Postprzez napoleon777 Cz sty 12, 2012 0:17  Re: Kontynuacja rF

Mam problem z rF2, po odpaleniu zakładki purchase mam komunikat "Starting secure connection with commerce servers. w laucherze" i nic sie nie dzieje. Mam przez to rozumieć że serwery nie wyrabiają ?
Obrazek
Avatar użytkownika
napoleon777
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 14:19
GG: 11625582

Postprzez MalarzF1 Cz sty 12, 2012 0:27  Re: Kontynuacja rF

Dokładnie.
Trochę cierpliwości i powinno ruszyć.
Avatar użytkownika
MalarzF1
 
Dołączył(a): N cze 08, 2008 15:15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do rFactor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości